עוגות מעוצבות

ר קרין

משתמש מקצוען
@עוגת בוקר אני לא מתימרת להבין בטרנדים חדשים, אבל אולי יעניין אותך כזה דבר
צפה בקובץ המצורף 1554849
זה מתוך הבלוג 'cake lab'
תכננתי להעלות עוגה כזאת שאני הכנתי אבל בדיוק אתמול נדפק לי הכרטיס זיכרון וכל החומר שהיה בו הלך...
מבאסססס ברמות :mad:

מה זה מה שיש על העוגה?
איך מכינים את זה?

מלי חזן

משתמש צעיר
מה זה מה שיש על העוגה?
איך מכינים את זה?
זה קייק פופס - פירורי עוגה עם גנאש מגולגלים ומצופים ב-3 שוקולדים - לבן, חום ומריר
מצרפת קישור למתכון מתוך הבלוג
וכן את המתכון בעצמו
בהצלחה;)

קבצים מצורפים

• קייק פופס שוקולד _ Cake Lab.pdf
    9 MB · צפיות: 80
נערך לאחרונה ב:

shanny123

משתמש רשום
שבוע טוב וחלומי,
משתפת עוגה שעשיתי לאחיין שלי המתוק שביקש עוגה ליומולדת
מלא עבודה אבל מספק וגם טעים
מה שהיה הכי חמוד שהילדים ביקשו: אני רוצה ענן בצלחת....

20240119_155538.jpg

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עוגה שהכנתי לבר מצוה של אחי

IMG-20231210-WA0009.jpg

ניסיתי לעשות זריקות של צבע מהמכחול אבל זה לא ממש הלך אשמח ממי שיודעת להסביר לי איך עושים את זה.
תודה

נערך לאחרונה ב:

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אהבתי ממש!!
אקח כרעיון לשנה הבאה
איך עשית את העץ??
הדפסתי תמונה של עץ פשוט
והנחתי על הדף נייר אפיה
המסתי שוקולד מריר בשקית זילוף ונתתי לו קצת להתקרר
פתחתי חור ממש קטן והתחלתי לזלף על הנייר אפיה לפי הציור זילפתי פסים קטנים ומלא זה היה נראה גזע אמיתי (לא ממש רואים את זה בתמונה)
עשיתי מלא שכבות כך שאני אוכל לעבוד עם זה מבלי שישבר
אחרי כמה שעות במקרר (לי פשוט יצא שהיה כמה שעות במקרר בד"כ זה גם במקרר יותר מהר ואפשר גם להכניס למקפיא זה הרבה יותר מהר) הוצאתי ושמתי על העוגה
סתם טיפ לעבודה עם שוקולד לעבוד עם כפפות כי החום גוף ממיס את השוקולד ואז נהרסת הצורה
בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תראי לפי מרקם שיוצא
אין כמות מדויקת
צריך להשים בקופסא ולסגור שלא יתהדה
מה פירוש?
אני לוקחת אבקת צבע נגיד כפית ומוסיפה לה כפית אלכוהול? איך אני אדע מה המרקם הנכון לשפריצים האילו?
אגב איזה אלכוהול? ארק ?

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה פירוש?
אני לוקחת אבקת צבע נגיד כפית ומוסיפה לה כפית אלכוהול? איך אני אדע מה המרקם הנכון לשפריצים האילו?
אגב איזה אלכוהול? ארק ?
כן את משחקת בעדינות בכמות עד שיוצא מרקם שהוא לא נוזלי מידי ולא סמיך
צריך אלכוהול 95%

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה אשכול מדהים ומעורר השראה!
עשיתם לי חשק להכין עוגה יפה :)
הלכתי לקנות חומרים ויש לי כמה שאלות,
1. קניתי את הסכין שאיתה מורחים את הקרם- קניתי של אורך 20 סמ ואני רואה בסרטונים שמשתמשים ביותר קטן, מה אתן ממליצות?
2.אני רוצה להוסיף לקצפת מחית נוגט, יש לכן המלצות איך לעשות את זה נכון? שלא יהרוס את הקצפת, שיהיה מספיק עם נוכחות גם מבחינת טעם וגם מבחינת צבע

אולי מעניין אותך גם...