דרוש מתכון עוגה דמוי שמרים - מחפשת מתכון

בינהלה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
היה מפורסם באזור החגים לא זוכרת איפה (מרוה לצמא/קראט)
עוגה דמוי שמרים
(היה בלילה שלחציה הוסיפו עוד משהו ואז שפכו אחד מעל השני וערבבו כמו בעוגת שיש - אם אני זוכרת נכון)
דחוף לי מאד!!!

a rivki

משתמש פעיל
פסי שמרים ללא שמרים.JPG

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממש לא בטוחה שמים או מיץ תפוזים יעשו את אותה עבודה של חלב סויה או שקדים
אפשר לנסות, אבל לכאורה יש סיבה שכתבו דווקא את הרכיבים האלה
זה יותר שומן/חלבון ולכאורה אם שמים מים או מיץ צריך לפצות על זה איכשהוא
אז לענ"ד לא מופרך לנסות, רק לקחת בחשבון שזה נטילת סיכון כלשהיא

חנה4

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
למה לי השוקולד למטה התקשה ולא יכלו לחתוך עם הסכין?

רחל לוי כהן

משתמש חדש
בעוגה הזאת יש איזשהו טריק שצריך לדעת לא תמיד מצליחה אבל כשהיא כן מצליחה היא ממש מוצלחת אולי זה ב עירבוב של השוקולד עם הבלילה צריך לערבב ממש חזק את שוקולד עם וניל ואז השוקולד לא נוזל​

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה