דרוש מידע עובדים בהייטק? יש לי שאלה...

אאאא....

משתמש פעיל
זה מאד תלוי בתקופות, מה המצב של השוק
עכשיו למשל יש הרבה חברות שהקפיאו גיוסים והמוןן מפוטרים מחפשי עבודה ולדעתי הרבה יותר קשה
מהניסיון שלי: לפני קצת יותר משנה חיפשתי עבודה (עם שנה ניסיון) במשך חודשיים, עשיתי איזה 10 ראיונות והיו לי המון הצעות
לעומת זאת עכשיו חיפשתי שוב במשך חודשיים, כמעט ולא היו הצעות עשיתי ראיון אחד בלבד והתקבלתי :)
התפשרתם על השכר ?

fullstack developer

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כן

אם זה נכון שהשוק במיתון, אז איך התקבלתם בראיון אחד בלבד?
אין סיבה להתפשר עכשיו בשכר, אמנם יש כעת פחות היצע, אבל המשכורות לא השתנו
ובקשר לראיונות צריך ס״ד, לא צריך לעבור 10 ראיונות בשביל להתקבל, לפעמים אחד זה מספיק

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לאחרונה התקשרו אלי מחברה לא קטנה שפיטרה לאחרונה המון עובדים, שכבר הייתי אצלם בשלב רעיונות לפני תקופה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה