הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כללים למשתתפים באשכול עדכונים זה:
• אשכול זה מיועד לדיווחים בלבד, עדכונים מהנעשה במלחמה, חדשות נקיות ומוסמכות.​
• האשכול אינו מיועד לדיונים, ציטוטים, בדיחות, פרשנויות, כתבות, תמונות, סרטונים, קבצים כלשהם, בקשות תפילה ותהילים (מלבד הפרק היומי), בקשות עזרה וחסד, סיפורי גבורה וניסים, בקשות מקור לדיווחים, שאלות ובירורים על דיווחים. כמו כן, אין להעלות ידיעות ושמועות אודות אירועים מיוחדים שאין עליהן מקור מוסמך, כמו נפילת חייל בקרב, שחרור חטופים, להקת כטב"מים לדימונה וכדו'. וכמובן שאין לכתוב הודעות הנוגדות את הצנזורה, או מכילות תוכן שאינו ראוי לאתר פרוג, או מכיל תוכן קשה לקריאה.​
• דירוג חיובי: נתקלתם בידיעה מרעישה, ציון דרך במלחמה, דרגו אותה בצד שמאל, וכך יוכלו לצפות בה בקלות בסינון ע"פ דירוג.
• דירוג שלילי: נתקלתם בהודעה כפולה? דרגו אותה במינוס, וכך תעזרו לנו לאתר בקלות הודעות כפולות ומיותרות. תודה מראש!

יש לקרוא כללים אלו היטב, משתמש שיעבור על הכללים - יאבד את הרשאת הכתיבה בפורום מיידית ללא אזהרה •
חדש!!! הפרק היומי של אשכול העדכונים, באשכול נפרד, הצטרפו אלינו, כל יום פרק, להצלחת כלל ישראל!
 • אשכול נספח שבועי לדיונים והרחבות + הסקר השבועי - בנספח בלבד.​
 • כללים חדשים בהרחבה - חובת קריאה - כאן.​
 • אשכול תפילות - כאן.​
 • הפרק היומי - כאן.​
 • תיעוד מהמלחמה באשכול הייעודי בלבד - כאן.​
 • רץ ברשת - חחחרבות ברזל - כאן.​
 • הודעות צבע אדום - כאן.​
 • שמות הנרצחים - כאן.​
 • הודעות פוליטיות הקשורות למלחמה - כאן.​
 • רוצים לקבל הרשאה בפורום חדשות ועדכונים?! לחצו כאן.​
 • חמ"ל פרוגיסטי לבקשות עזרה סיוע ומידע - כאן.​

אנו כאן בפרוג מתפללים לשובם לשלום של החטופים והחיילים, להחלמתם המהירה של הפצועים, ליבנו עם הנופלים ומשפחותיהם, ומייחלים יחד עם כל בית ישראל לביאת משיח צדקנו במהרה, אמן.
לבקשת רבים נצרף פה בל"נ מידי יום פרק תהילים בהודעה נעוצה, עצרו לרגע מהדיווחים ונקרא יחד את הפרק היומי!
• קראתם, סמנו חיובי להודעה זו. כך נספור כמה משתמשים השתתפו בקריאה •
(אנא, אל תדרגו חיובי/שלילי הודעה זו מלבד סימון לאמירת התהילים)
 
הפיתרון
הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!


תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת...

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
תוך שעות בודדות: פעילי שמאל פרצו לבית כנסת הגדול בתל אביב והשמיעו קריאות של המואזין ברמקול
הבהרה: לאחר בירור עם בית הכנסת הגדול בתל אביב, הסרטון שמופץ על ידי אנשי שמאל עם קולות המואזין בבית הכנסת הגדול הוא תוצאה של הדבקת סאונד, אותם פעילים לא נכנסו לבית הכנסת.
 

שלום זכר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
העיתון אל-ערבי אל-ג'דיד מדווח כי מזה כמה ימים מתנהל משא ומתן בין ישראל לחמאס כדי להביא לעסקה חדשה. לפי הדיווח, ישראל הדליפה את הידיעה בדבר הצפת מנהרות חמאס במי ים על מנת לדחוף את חמאס לעבר משא ומתן מהיר
רועי קייס
 

נתוש1212

משתמש מקצוען
ראש הלשכה המדינית של חמאס איסמאעיל הנייה המרה אמש (רביעי) את פיו של מנהיג חמאס ברצועת עזה יחיא סינוואר, והודיע בנאום מוקלט כי הוא מוכן לדון בכל רעיון או יוזמה לבנייה מחדש של המערכת הפוליטית הפלסטינית ולהפסקת הלחימה.

כפי שדיווח הפרשן אהוד יערי ב"חדשות 12", סינוואר התרגז על המגעים שקיים הנייה עם שליחים של יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן באשר להיערכות ליום שלאחר המלחמה ותבע במפגיע שהנייה ועמיתיו בקטאר, לרבות ח'אלד משעל, לא יקיימו שום שיחות על עתיד הרצועה כל עוד נמשכת המתקפה הישראלית.

בנאומו הקצר אמש, השתדל הנייה להעביר מסר עמום וזהיר כי אין בדעתו לקבל את דרישתו של סינוואר וכי הוא פתוח להמשך השיחות עם הרשות הפלסטינית על הדרכים לשילוב עתידי של חמאס במוסדות אש"ף. הוא גם טרח להזכיר שהוא מעוניין בכינון מדינה פלסטינית בלא להסביר האם פירוש הדבר נכונות להשלים עם קיומה של מדינת ישראל.

השבר הפנימי בהנהגה הבכירה של חמאס הוליך בין השאר להחלטה של קטר להורות להנייה ולמשעל שלא להרבות בהצהרות ובריאיונות במקום שבתם בדוחא ונפוצו אפילו שמועות כי הנייה ושותפיו מתכוונים לעזוב את קטר ולעבור לאלג'יריה או למדינה ערבית אחרת.

כעסם של הקטרים על הנייה התעורר בין השאר בגין הצהרה שהשמיע בנאום לוועידה האסלאמית בפקיסטן. בדבריו קרא הנייה למדינה בעלת היכולת הגרעינית לאיים במישרין על ישראל כדרך לעצירת המלחמה.

באלג'יריה, הסמיך היום הפרלמנט המקומי פה אחד את הנשיא תבון להכריז מלחמה על ישראל שעל כן נחשבת מדינה זו לאחד המקומות שאליהם יוכלו לעבור הנייה וחבריו אם אכן ייתן הלחץ האמריקני על קטר פרי והם יאולצו לעזוב.
 

נתוש1212

משתמש מקצוען

לא למדו כלום​

שלושה ימים לפני הטבח: ראש אמ"ן לשעבר התרברב על שאלת ההפתעה​

שלושה ימים לפני טבח 7 באוקטובר התקיים כנס במכון וושינגטון בנושא לקחי מלחמת 73 • הפאנל בו השתתף ראש אמ"ן לשעבר עמוס ידלין דן בשאלת "ההפתעה האסטרטגית" שאמר כי "התפיסה היא שהמודיעין הישראלי למד את לקחי 73. האויב יתקשה להפתיע את צה"ל"
 

נתוש1212

משתמש מקצוען
אלה בן עמי, בתה של רז ששוחררה משבי חמאס, ברשת ב׳‬⁩: "היא לא מספרת לנו הרבה, היא מאוד מפחדת, אני מאמינה שאיימו עליה מאוד טוב כדי שלא תדבר כשהיא מגיעה לכאן. אם קודם היינו משפחה נורמלית שזורקים בה אוכל, עכשיו אסור. זה והדאגה שלה לאבא רק מעידים על מה שהיא עברה שם"
 

נתוש1212

משתמש מקצוען
שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ בטוויטר: קבינט המלחמה צריך להציג את הנתונים האלה לבלינקן היום כדי להבהיר שאין הבדל בין חמאס ל״עם הפלסטיני״ וכדי להוריד סופית מהפרק את האפשרות שהרש"פ תשלוט בעזה ביום שאחרי. אנחנו נלחם בהם גם ביו"ש ולא ניתן לכפר סבא להפוך לכפר עזה!
 

יוסקה הזמר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דובר צה"ל: ארבעה לוחמים מגדוד ההנדסה 603, חיל ההנדסה הקרבית ולוחם מגדוד 12, חטיבת גולני נפצעו באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה. כמו כן, שני לוחמים מיחידת מגלן (212), נפצעו באורח קשה בקרבות בדרום רצועת עזה. בנוסף, קצין בגדוד 82, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפצע באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. כלל הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים, משפחותיהם עודכנו.
 

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
הרשויות בגרמניה: ארבעה חברי חמאס נעצרו
לפי תובע המדינה הגרמני שלושה חברי חמאס נעצרו בברלין, אחד נעצר בהולנד. לדבריו, החשודים תכננו להביא נשק לברלין ולבצע פיגוע באתרים יהודים. התובע הבהיר: "עלינו לעשות הכל כדי להבטיח שיהודים לא יחששו לשלומם בארצנו". מוקדם יותר היום בדנמרק נעצרו שלושה חברי חמאס נוספים
 

יוסקה הזמר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דורון קדוש: זה מה שתפסו כוחות צה״ל במכוניתו של בכיר הזרוע המדינית של חמאס בעזה, חבר המועצה המחוקקת של חמאס ואחד מדוברי הארגון: טילי RPG, רובי קלצ׳ניקוב, רימונים ועוד תחמושת רבה. דובר צה״ל בערבית אביחי אדרעי: ״כלי הנשק הרבים שנמצאו במכוניתו מוכיחים את מידת המעורבות של מנהיגים ״פוליטיים״ בולטים של חמאס בפעילות טרור צבאית. זו דוגמה נוספת לכך שהזרוע המדינית של חמאס היא חלק בלתי נפרד מאנשי חמאס-דאע״ש הצבאיים״.
 

יוסקה הזמר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בעקבות החיילים שאמרו שמע ישראל במסגד בג'נין, מרן הראשון לציון הרב הראשי לישראל הרב יצחק יוסף שליט"א במכתב לרב הצבאי הראשי: יש להסביר לחיילים שאין לפגוע ברגשות הדתיים של בני דתות אחרות-עם ישראל הוא עם סגולה ואינו נוהג כמעשיהם של המרצחים".
 

יוסקה הזמר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
דובר צה"ל: ארבעה לוחמים מגדוד ההנדסה 603, חיל ההנדסה הקרבית ולוחם מגדוד 12, חטיבת גולני נפצעו באורח קשה בקרב בדרום רצועת עזה. כמו כן, שני לוחמים מיחידת מגלן (212), נפצעו באורח קשה בקרבות בדרום רצועת עזה. בנוסף, קצין בגדוד 82, עוצבת ׳סער מגולן׳ (7), נפצע באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. כלל הפצועים פונו לקבלת טיפול רפואי בבתי החולים, משפחותיהם עודכנו.
׳גל״צ׳: מג״ד בא״ח גולני, סא״ל שחר ברקאי, נפצע היום באורח בינוני מפיצוץ מטען בדרום רצועת עזה, בתקרית שבה נפצעו 5 לוחמים נוספים באורח קשה. שחר נכנס למלא את תפקידו של מג״ד 12 אשר נפצע בשטח הארץ בתחילת הלחימה וכעת יחזור לפקד על גדוד 12.
 

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!


תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה