תרופה עדכון לנשים בהריון - הדיקלקטין הופך ל-בּוֹנְגֶ'סְטָה BONJESTA. (מידע מחסדי אילה)

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש למישהו ניסיון עם זופרן בקופ"ח לאומית?
עברתי אליהם לפני שבוע, וכשהייתי אצל הרופא, אמר לי שבלאומית הקופה מממנת זופרן רק לחולים אונקולוגיים ה"י, כך שאין לו דרך טכנית להוציא לי מרשם של הקופה.
מישהי התנסתה?
עריכה: לא לוקחת על בסיס קבוע, כן כשאני צריכה להישאר עירנית, ולכן לא יכולה לקחת בונג'סטה
אני קיבלתי אונדסטרון בלי שום בעיה ואפילו לא הייתי צריכה לשלם על זה. אמרו לי שזופרן אין
אבל אולי נותנים רק למי שבונגסטה לא עוזר

מ ש

משתמש חדש
נורמלקס זה לא כדורים. זה אבקה ששמים בכל משקה שאת שותה. טוענים שאין לזה טעם בכלל. אני חושבת שיש לזה טעם כמו לדבק :) תנסי, שווה לך. (כן יצא לי להקיא מזה, אבל הבנתי שרובן עם ההיפרמאזיס ,לא מרגישות בטעם לוואי בכלל)
אני לא מצליחה לשתות כמעט כלום. במצטבר אולי חצי כוס עד כוס ביום. ואם יהיה לזה טעם מוזר אז בכללל

שלמה...

משתמש חדש
אני לא מצליחה לשתות כמעט כלום. במצטבר אולי חצי כוס עד כוס ביום. ואם יהיה לזה טעם מוזר אז בכללל
אני מבינה אותך לגמרי מנסיון. אגב, אני משלימה נוזלים דרך הקרחונים, לא שזה מספיק אבל לפחות משהו נכנס...
בזמנו הרופא אמר לי שפתילות גליצרין יכולים לעזור. ניסית ?

מ ש

משתמש חדש
אני מבינה אותך לגמרי מנסיון. אגב, אני משלימה נוזלים דרך הקרחונים, לא שזה מספיק אבל לפחות משהו נכנס...
בזמנו הרופא אמר לי שפתילות גליצרין יכולים לעזור. ניסית ?
לא ניסיתי, עושה לי להקיא רק המחשבה....קרח אני גם מקיאה בסוף..
מקבלת ליטר ביום דרך הוריד, ככה פותחת את הבוקר :)
וזה מחזיק אותי לא להתייבש

מ ש

משתמש חדש
@מ ש מי פותח לך וריד כל פעם?
הולכת לקופת חולים פעם בארבעה ימים. זה פיילוט חדש של כללית. ה' ריחם עלי שהתחיל ממש לאחרונה בדיוק כשנזקקתי לזה. בהריון הקודם הייתי הולכת כל פעם למיון והמון פעמים הייתי מיובשת ונשארת כך מחוסר כח ללכת לשם.
אני מוגדרת בקופה באשפוז בית ומקבלת נוזלים+ זופרן לוריד מחברה חיצונית שכללית עובדת איתם פעם בשבוע עד הבית.
נותן לי יכולת לשרוד ולתפקד תפקוד בסיסי בבית.
לפני כשהתחלתי עם זה הייתי במצב כמעט סיעודי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה