דרוש מידע עגלת סייבקס מיוס 3

loly pop

משתמש רשום
לאחותי יש סייבקס אני יודעת שהיא מאד מרוצה.
הקיפול שלו נח מאד אבל אם משווים לבוגבו אז נראה לי שהבוגבו קל יותר לקיפול אבל לא באופן משמעותי.
והיא העדיפה את הסייבקס בעיקר בגלל העיצוב והנראות. ( זכה לתואר העגלה היפה ביותר!!)
אגב - היא קנתה יד 2 - כמו חדש בחצי מחיר! הם אפילו הביאו לה אביזרים נלווים חדשים מהניילון שהם לא השתמשו בהם בכלל - אבל ברור שצריך לדעת ליפול על האנשים הנכונים בקניה יד 2.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחותי יש סייבקס אני יודעת שהיא מאד מרוצה.
הקיפול שלו נח מאד אבל אם משווים לבוגבו אז נראה לי שהבוגבו קל יותר לקיפול אבל לא באופן משמעותי.
והיא העדיפה את הסייבקס בעיקר בגלל העיצוב והנראות. ( זכה לתואר העגלה היפה ביותר!!)
אגב - היא קנתה יד 2 - כמו חדש בחצי מחיר! הם אפילו הביאו לה אביזרים נלווים חדשים מהניילון שהם לא השתמשו בהם בכלל - אבל ברור שצריך לדעת ליפול על האנשים הנכונים בקניה יד 2.
תודה, אני באמת מחפשת לקנות יד
אם למישהו יש - זה המקום להציע

איך היא מבחינת נסיעה חלקה?

loly pop

משתמש רשום
תודה, אני באמת מחפשת לקנות יד
אם למישהו יש - זה המקום להציע

איך היא מבחינת נסיעה חלקה?
נסיעה חלקה כמו כל עגלה טובה קלאסית.
וכשאת בודקת יד 2, תחפשי מאזור המרכז איפה שכל היפי נפש נמצאים... הם שומרים על המוצר כמו חדש :)

יהודיפשוט

משתמש פעיל
אשמח לשמוע עוד.... בבקשה
אנחנו מרוצים מאוד
אמבטיה גדולה ומרווחת אנחנו את הבן שלנו העברנו בגיל שבעה חודשים לטיולון ועדיין נכנס ברווח
לא היו שום תקלות
וקנינו את זה כמובן בעיקר בגלל היופי שלה

מירלה

משתמש רשום
לי יש את מיוס 2 (קניתי לפני שיצא מיוס 3...)
קניתי אותה בגלל היופי והעיצוב.
כשאני ביררתי עליה טענו שהיא פחות חזקה מהבוגבו
אבל ב"ה אצלי כבר אחרי שימוש של ילד שני, בלי שום תקלות או תיקונים, נראית מצוין
קלילה ונוחה, מתקפלת בקלות גם ביד אחת
נשלפת כולה לכביסה
אני מרוצה ממנה ממש

אנונימי_

משתמש חדש
ממליצה גם על הסייבקס (מיוס 2) חזקה נוחה ומהממת!!
בשימוש כבר ילד שני ונראית כמו חדשה! גם הסלקל התואם מאוד נוח לבעלי רכב...
בעיני עגלה מעולה ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה