דרוש מידע סקר איזה סינון לאינטרנט הכי טוב לשימוש

איזה חברת סינון יותר טובה

• נטפרי

הצבעות: 194 82.9%
  • אתרוג

הצבעות: 12 5.1%
  • רימון

הצבעות: 18 7.7%
  • נתיב

הצבעות: 10 4.3%

• סה"כ מצביעים
    234
מצב
הנושא נעול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
דבר אחד שוכחים כולם שחברות הסינון לא יכולות להביא מוצר מושלם כי לא שייך לסנן אינטרנט שכל הזמן מתפתח, משתנה ומתעדכן.
אז או שיחסמו שרירותית והשירות יפגע
או שיעשו חסימה פחות טובה ואז הלקוח חשוף לתכנים שונים
בעצם זה סוג של שבור חבית ושמור את יינה.
נדרש גם מהגולשים אימוץ הרגלים נכון ולא לסמוך אך ורק על חברת הסינון.
וחוצמזה לא מופרך לומר שעיקר בעיית האינטרנט אצל רוב הציבור היא לא התכנים הבעייתיים אלא הבזבוז זמן שזה גורם.
עושה רושם שכבודו לא מכיר את נטפרי...
ובזבוז הזמן הוא בעיה גדולה, אבל יחסית לבעיות הסינון, הוא נחשב לבעיה הקטנה..

לילי 1

משתמש מקצוען
יש אנשים שמחכים הרבה יותר ימים כדי לקבל מצה שמורה עם כשרות מהודרת או ת"ת טוב לילד, או בין בשר לחלב... בקיצור, הכל שאלה של מסירות נפש ע"פ הדרישות הרוחניות (למרות שהמקרה שאת מתארת לא ממש מציאותי...)
לא הבנתי, מה לא מציאותי?
אני קוראת את עצמי שוב ורואה שמתקבלת נימה ביקורתית או מזלזלת. מתנצלת. לפי התגובות ברור לי שאתם עושים עבודת קודש ממש והלוואי נהיה לידכם בגן עדן.
השאלה שלי היא תמיהה, גבות מורמות: איך אתם עובדים ככה? מדמיינת לי את הגרפיקאית שצריכה תמונה לשלב בחינמון השכונתי. הוא יורד להדפסה עוד שעתיים. היא לא יודעת אם התמונה תפתח עוד 3 שניות או עוד יומיים (אני חיכיתי יומיים). איך זה עובד?
(אל תשקיעו בי יותר מדי מזמנכם כי הסינון לא מתאים לצרכים שלי. תמונות ויוטיוב לא מעניינים. אני צריכה מילים כתובות בעיקר)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם חיכית יומים אז היתה לך בעיה נקודתית
כשאני מחכה שעתים ברור לי שיש תקלה חד פעמית
ההמתנה הממוצעת למסה של תמונות היא 1-1/2 דקה
מה גם שככל שיש יותר משתמשים שכבר בדקו את התמונה כמעט ואין לי מה לבדוק....
הבעיה בנטפרי זה יותר לנשים שרוצות לצפות בהרצאות של רבניות (אין בנטפרי מסלול נשים גם אם הן צדקניות) וכן הרובוט האוטומטי שלעיתים מתבלבל (ואז צריך לשלוח פניה שמורידה נקודות כאשר הבעיה היא בעצם ברובוט שלהם ומן הצדק היה שלא נצטרך לבזבז על זה נקודות בדיוק כמו שדיוח על התמונה לא טובה לא מוריד נקודות)
בעיה נוספת היא ציורי בנות/נשים שמתפספסות כאן בפורום וכן לצירות שצריכות השראה/תנוחות וכו'

מסכימה שנטפרי זה סינון
מנסיון שלי ואחרי שהיינו באתרוג, רימון ונתיב
יש להם את מקבץ האתרים המסוננים הגדול ביותר
ובסינון ביתי, כאשר יש ילדים בסביבה, זה הסינון בה' הידיעה הבטוח ביותר נכון להיום.

נערך לאחרונה ב:

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הבנתי, מה לא מציאותי?
אני קוראת את עצמי שוב ורואה שמתקבלת נימה ביקורתית או מזלזלת. מתנצלת. לפי התגובות ברור לי שאתם עושים עבודת קודש ממש והלוואי נהיה לידכם בגן עדן.
השאלה שלי היא תמיהה, גבות מורמות: איך אתם עובדים ככה? מדמיינת לי את הגרפיקאית שצריכה תמונה לשלב בחינמון השכונתי. הוא יורד להדפסה עוד שעתיים. היא לא יודעת אם התמונה תפתח עוד 3 שניות או עוד יומיים (אני חיכיתי יומיים). איך זה עובד?
(אל תשקיעו בי יותר מדי מזמנכם כי הסינון לא מתאים לצרכים שלי. תמונות ויוטיוב לא מעניינים. אני צריכה מילים כתובות בעיקר)
תמונות שלוקח להם יומיים להפתח זה משהו שלא היה אפילו כשבנטפרי היו שניים וחצי משתמשים. אם נתקלת בבעיה כזו, מסתבר שיש תקלה מסויימת עם האתר הספציפי הזה, ובשביל זה יש מערכת פניות משוכללת שלראשונה בישראל נותנת מענה אנושי לפעמים תוך דקות ספורות.
כיום כמעט כל שעות היממה לוקח לתמונות להבדק בשניות בודדות...
לא רק שאני עצמי גרפיקאי ועוד כמה מקצועות בתחום המדיה, רבים וטובים כמוני משתמשים בנטפרי ומביאים איתם את כל הברנג'ה. נכון, הרבה יותר נוח לעבוד עם אינטרנט פרוץ/פרוץ למחצה, אבל מי שרוצה סינון באמת, ימצא את עצמו מסתדר טוב מאד עם נטפרי.

ועוד דבר. כל אשה שמגיבה כאן עם תלונות על נטפרי ומשבחת את הסינונים האחרים, שלא תשכח שהיא אשה... אם כי הנתון המפתיע הוא שנשים הם התומכות הכי גדולות בנטפרי!

לילי 1

משתמש מקצוען
תמונות שלוקח להם יומיים להפתח זה משהו שלא היה אפילו כשבנטפרי היו שניים וחצי משתמשים. אם נתקלת בבעיה כזו, מסתבר שיש תקלה מסויימת עם האתר הספציפי הזה, ובשביל זה יש מערכת פניות משוכללת שלראשונה בישראל נותנת מענה אנושי לפעמים תוך דקות ספורות.
כיום כמעט כל שעות היממה לוקח לתמונות להבדק בשניות בודדות...
לא רק שאני עצמי גרפיקאי ועוד כמה מקצועות בתחום המדיה, רבים וטובים כמוני משתמשים בנטפרי ומביאים איתם את כל הברנג'ה. נכון, הרבה יותר נוח לעבוד עם אינטרנט פרוץ/פרוץ למחצה, אבל מי שרוצה סינון באמת, ימצא את עצמו מסתדר טוב מאד עם נטפרי.

ועוד דבר. כל אשה שמגיבה כאן עם תלונות על נטפרי ומשבחת את הסינונים האחרים, שלא תשכח שהיא אשה... אם כי הנתון המפתיע הוא שנשים הם התומכות הכי גדולות בנטפרי!
זה קרה בערך לפני חצי שנה ואני מבינה שהיה לי נסיון ממש לא מייצג עם נטפרי. לקח לי יום אחד להחליט שאני יוצאת ועוד יומיים עד שזה קרה כך שהנסיון שלי ממש קצר.
מחשבה- אולי בגלל שנזקקתי באותה תקופה בעיקר לתוכן, מאמרים אקדמיים באנגלית? אולי הסינון או המסננים לא ערוכים לסינון באופי כזה?
ואגב, לא שיבחתי אף סינון אחר. הכי מושלם בשבילי כרגע זה רימון+K9 אבל אני רחוקה מלשבח

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה קרה בערל לפני חצי שנה ואני מבינה שהיה לי נסיון ממש לא מייצג עם נטפרי. לקח לי יום אחד להחליט שאני יוצאת ועוד יומיים עד שזה קרה כך שהנסיון שלי ממש קצר.
מחשבה- אולי בגלל שנזקקתי באותה תקופה בעיקר לתוכן, מאמרים אקדמיים באנגלית? אולי הסינון או המסננים לא ערוכים לסינון באופי כזה?
הכל יכול להיות. תקלות יש, המערכת לא חפה מתקלות כמו כל מערכת אחרת, אבל אני בטוח שנפלת על בעיה ספציפית שהוציאה לך את החשק להמשיך, זה קורה לכולנו בחיים.. אני מציע לך לחזור לניסיון נוסף, אני בלי נדר אדאג ללוות את הימים הראשונים כדי לוודא שהכל בסדר.
קחי בחשבון שיש מדי פעם מעט עומס בבדיקה, ותמונות נשים ונערות נחסמות. הגויים מחמירים מהפחד שיפטרו אותם וטוב שכך...

יאנג

משתמש פעיל
לא קראתי הכל
אבל בנט נקי-רימון הכל כל כך מסובך אפילו פרוג לא פתוח לי ולבקש אתר כל שהוא כל כך מסובך ולא עונים נורמלי
יש עם מי לדבר ?

זושא כץ

משתמש מקצוען
מענין באיזה מסלול אתם?
תנסו לפתוח אתר חסום . תשלחו מייל. תקבלו תשובה מהרובוט האוטומטי שהוא בודק לכם והתשובה במשבצת למטה. שם יהיה כתוב שזה חסום בגלל המסלול שלכם ואין להגיב למייל זה. אלא למייל אחר.
ואז תשלחו עוד מייל... ואז עוד...

מענין,
היום קיבלתי תגובה לפניה מרובוט אוטומטי של נטפרי

יאנג

משתמש פעיל
האם נטפרי מאושר בגור ?
כי אני יודעת שניתן רק נט נקי שעדיף שכבר לא יהיה אתר

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מענין,
היום קיבלתי תגובה לפניה מרובוט אוטומטי של נטפרי
זה רובוט שמזהה טעות בצורת הפניה ומייד מחזיר הודעת שגיאה כגון: אם
כתבת שעשית הקלטה, אבל לא הדבקת את הלינק שלה, אז חבל שתחכה עד שנציג
יראה את זה ויגיב לך על מה שהרובוט יכול לעשות מיידית.

זושא כץ

משתמש מקצוען
זה רובוט שמזהה טעות בצורת הפניה ומייד מחזיר הודעת שגיאה כגון: אם
כתבת שעשית הקלטה, אבל לא הדבקת את הלינק שלה, אז חבל שתחכה עד שנציג
יראה את זה ויגיב לך על מה שהרובוט יכול לעשות מיידית.

נכון.
אחרי שניה שהגבתי חזר לי תשובה ממענה אנושי!

אברהם עימוד

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
האם נטפרי מאושר בגור ?
כי אני יודעת שניתן רק נט נקי שעדיף שכבר לא יהיה אתר

את זה צריך לשאול את הוועדה של גור.
יש להם את הקריטוריונים שלהם למי לאשר ולמי לא.

אני רק אציין, שיש לקוחות מקהילת גור בנטפרי.

זושא כץ

משתמש מקצוען
ההצלחה הגדולה של נט פרי תהיה כאשר אנשים יבינו שאינטרנט צריך כשרות בדיוק כמו אוכל
אין מצב שממישהו יגיד אני אוכל ביסלי ברביקיו רבנות כי ביררתי וחוץ מהשמן שם שזה בלי כשרות או רבנות הכל שם בסדר ואני מאד אוהב/ת את הטעם הזה ופשוט חייב/ת את זה לסלט כלשהוא.
למה? כי עד שזה לא כשר לגמרי, זה אסור לגמרי! אין אמצע!
בנט פרי דואגים לנו לכשרות הכי ראויה ובשכלולים הכי נוחים.
מה שעדיין אין בנט פרי, צריך להתפלל, לבקש וכו'.
בגלל זה להישאר עם כל מיני חצאי סינונים..
ועוד בבית עם ילדים?!

"גרפיקה"

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה באמת נראה חשוד
כאילו לנטפרי יש רובוטים שבוחרים בשבילהם או שיתוף פעולה עם הנהלת פרוג
למשל אתמול מיד כשפתחתי את הסקר היה בערך 10 צופים אבל למעשה כר היה כ30 או 40 הצבעות, זה נראה חשוד ביותר
וכבר היו כמה שהגיבו פה שזה נראה חשוד

זושא כץ

משתמש מקצוען
זה באמת נראה חשוד
כאילו לנטפרי יש רובוטים שבוחרים בשבילהם או שיתוף פעולה עם הנהלת פרוג
למשל אתמול מיד כשפתחתי את הסקר היה בערך 10 צופים אבל למעשה כר היה כ30 או 40 הצבעות, זה נראה חשוד ביותר
וכבר היו כמה שהגיבו פה שזה נראה חשוד
הסוד הגדול:
יש קבוצת וואצאפון של כל מנויי נטפרי (283 אנשים) מיד שעולה אשכול שקשור לנטפרי או לאינטרנט הם מקבלים צינתוק, עם הוראה ברורה מה לכתוב ולהגיב. (לא ראיתם שהכל אותו דבר רק תשבחות והודאות לנטפרי)
יש להם גם הסכם של מאצ'ינג עם פרוג
כל תגובה חיובית מטעם המשתפי"ם של נט פרי תקבל עוד 2 תגובות אוטומטיות חיוביות של פרוג...
תשאלו.. כולם יודעים את זה.:p

לא אני

משתמש מקצוען
לי יש נתיב - ולא מכירה את התלונות הרבות שאתם מעתירים עליהם.
שולחת פניה - נענית בד"כ במהירות וביעילות, כל צורך מקצועי (ויש המון אתרים שאני צריכה ...) נענה.
אם יש בעיה המענה הטלפוני יעיל וזמין.
כולכם תהיו בטוחים שאני נציגת סיימן טכנולוגיות או לפחות בעלת מניות שם.
אני לא.
אני לקוחה מרוצה מאד.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה