דרוש מידע סקר איזה סינון לאינטרנט הכי טוב לשימוש

איזה חברת סינון יותר טובה

• נטפרי

הצבעות: 194 82.9%
  • אתרוג

הצבעות: 12 5.1%
  • רימון

הצבעות: 18 7.7%
  • נתיב

הצבעות: 10 4.3%

• סה"כ מצביעים
    234
מצב
הנושא נעול.

רחשי הלב

משתמש מקצוען
ההסבר לדעתי הוא שנטפרי לא קמו כדי להרוויח כסף. לפיכך חוויית המשתמש נמצאת אצלם בעדיפות ראשונה כדי לגרום לאנשים להשתמש בסינון שלהם ולהציל עוד ועוד אנשים. אם תעקבו בפורום נטפרי תראו באיזו מהירות שיא, באיזו יעילות ואנושיות מטופלות הפניות תבינו למה אנשים משוגעים עליהם.

זושא כץ

משתמש מקצוען
הרעיון של נט פרי הוא אינטרנט כמו יתד נאמן
מה שלא ייכנס לעיתון ודרך זה לבית כך גם לא ייכנס לאינטרנט...
מה שחסום אצלם זה פשוט תרגום של "ולא תתורו...".
אחרת זה היה פתוח.

מעלות נוספות:
מדובר באנשים שהמטרה שלהם היא פנימית וטהורה. לכן,
אתם יכולים לחסום אתרים לפי תגיות.
לחסום שימוש לפי שעות ועוד.. ועוד..

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
99% מהגולשים כאן הם לקוחות נטפרי.
מעניין למה?
אולי יש למשהו הסבר ברור
כי בנטפרי בלבד חסום רק מה שאמור להיות חסום ופתוח רק מה שאמור להיות פתוח.
כי בנטפרי בלבד ישנו סינון אנושי אמיתי על תמונות, ולא רק כפרסומות בעיתונים.
כי בנטפרי בלבד הפניות נעשות באמצעות שירות אנושי אמיתי, ולא איזה רובוט שעונה תמיד את אותה התשובה, ואין עם מי לדבר. ואם צריך לדבר עם מישהו, צריך להתקשר ולהתקע 45 דקו' בטלפון, ואז לראות שהנציג לא מבין מה אתה רוצה, והוא "יעביר" לדרג גבוה, ותצטרך להמתין 3 ימי עסקים לפחות. אם בכלל בסוף יעזרו לך.
כי בנטפרי בלבד ציבור המתכנתים מורכב ממתכנתים ברמה גבוהה מאוד וחרדים לחלוטין, בשונה מחטיבות אחרות שיש רק את אחד מהם בכל אחד... וד"ל..
כי בנטפרי בלבד אין חשש למראות אסורים. ואפשר לגלוש באתרי גרפיקה וקניות עם ראש משוחרר. בשונה מחטיבות אחרות שחוסמים לך רק קטגוריות בעיתיות ממש, וכל השאר פותחים לך עם כל הזבל שיש שם. ואם סגור, אז סגור גם מה שאמור להיות פתוח.

ועוד ועוד ועוד...
זה לא יגמר. הוויכוחים ישארו לנצח.
הייתי בנתיב שנתיים. באתרוג 5 שנים. ועכשיו בנטפרי שנתיים.
הייחצנות שאתרוג עושה בעיתונות לא תעזור לה. וגם החתימות מהרבנים לא יעזרו להם. כי כלום לא יכול לשנות את המציאות.

זושא כץ

משתמש מקצוען
ועוד ועוד ועוד...
זה לא יגמר. הוויכוחים ישארו לנצח.
הייתי בנתיב שנתיים. באתרוג 5 שנים. ועכשיו בנטפרי שנתיים.
הייחצנות שאתרוג עושה בעיתונות לא תעזור לה. וגם החתימות מהרבנים לא יעזרו להם. כי כלום לא יכול לשנות את המציאות.
יש זכויות לחברות הראשונות שהשקיעו סכומים אדירים בסינון עוד ב"דרך לא זרועה" שלא היה הרבה בציבור עם אינטרנט. ושהמודעות לא הייתה כ"כ גדולה.
כנראה גם הטכנולוגיה של היום טובה לאין ערוך מפעם..
ומקווים שכיום הם יצליחו להדביק את הפער לטובת נטפרי.
עדיין יש להם זכויות.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש זכויות לחברות הראשונות שהשקיעו סכומים אדירים בסינון עוד ב"דרך לא זרועה" שלא היה הרבה בציבור עם אינטרנט. ושהמודעות לא הייתה כ"כ גדולה.
כנראה גם הטכנולוגיה של היום טובה לאין ערוך מפעם..
ומקווים שכיום הם יצליחו להדביק את הפער לטובת נטפרי.
עדיין יש להם זכויות.
הייתי לוקח את מה שאתה כותב לכיוון של נתיב בלבד.

זושא כץ

משתמש מקצוען
כי בנטפרי בלבד חסום רק מה שאמור להיות חסום ופתוח רק מה שאמור להיות פתוח.
.
יש את החלק ההשקפתי והחרדי שבו הם חוסמים דברים שיש כאלה שצריכים אותם כמו בח"ח וכו' שרוב הציבור כמובן הרויח שהם חסמו זאת.
אבל אתרוג עדיין נזקק לכמה אנשים.

משה גל

משתמש מקצוען
לי יש סטיק.
זה היה מאוד עצוב בנתיב. הם לא הצליחו לעזור לי, אבל הגלישה היתה כ"כ איטית, שאפילו כדי להתנתק מהם, לקח 12 דקות לנציג להתנתק דרך השליטה מרחוק...
הג'ימייל פעל רק על התצוגה הבסיסית, שלא תדעו מה זה, וגם אז נורא לאט.

עברתי לנטפרי (בתחילה הייתי בטוח שעם סטיק וסים של נטפרי אפשר להישאר עם הספק בלי הסינון ולכן לא רציתי), ומאז אני שמח. אני מצליח לשלוח מייל והוא באמת נשלח!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה