דרוש מידע סקר איזה סינון לאינטרנט הכי טוב לשימוש

איזה חברת סינון יותר טובה

• נטפרי

הצבעות: 194 82.9%
  • אתרוג

הצבעות: 12 5.1%
  • רימון

הצבעות: 18 7.7%
  • נתיב

הצבעות: 10 4.3%

• סה"כ מצביעים
    234
מצב
הנושא נעול.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה באמת נראה חשוד
כאילו לנטפרי יש רובוטים שבוחרים בשבילהם או שיתוף פעולה עם הנהלת פרוג
למשל אתמול מיד כשפתחתי את הסקר היה בערך 10 צופים אבל למעשה כר היה כ30 או 40 הצבעות, זה נראה חשוד ביותר
וכבר היו כמה שהגיבו פה שזה נראה חשוד
כל כמה זמן מגיע מישהו שאומר שזה ממש חשוד מה שהולך פה עם התגובות, ובסוף הוא עצמו נופל למלכודת הזו... עם הזמן הוא מקבל הדרכה במחלקת הדרכת שהידים במרתפי נטפרי, סמוך לחדרי העינויים...

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
השאלה על סינון, תלוי מאוד בצרכים.

באיזון בין צרכים לבין רמת סינון, נט פרי לוקח בגדול. וזו הסיבה שכל מי שנחשף לסינון של נטפרי, מתלהב כל כך.

לצרכים מסויימים, נניח חיפוש מאמרים באנגלית במגוון נושאים, נט פרי לא יהווה פתרון טוב, כי יש הרבה אתרים שעדיין לא פתוחים, ויש פתרונות אחרים ('נתיב' במסלול עסקי), אך מצד שני, הסינון שלהם לוקה בחסר.

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
זה באמת נראה חשוד
כאילו לנטפרי יש רובוטים שבוחרים בשבילהם או שיתוף פעולה עם הנהלת פרוג
למשל אתמול מיד כשפתחתי את הסקר היה בערך 10 צופים אבל למעשה כר היה כ30 או 40 הצבעות, זה נראה חשוד ביותר
וכבר היו כמה שהגיבו פה שזה נראה חשוד
כל מי שמפרגן לנטפרי מקבל נקודה נוספת לפתיחת אתר [שבמקרה עדיין לא פתוח...], על כל פרגון.
לא???

לא אני

משתמש מקצוען
הסקר הזה לא בודק את טיב הסינון, לא את מידת שביעות רצון הלקוחות וגם לא את הפילוח לפי חברות הסינון.
הדבר היחיד שהוא מודד זה הצלחה פרסומית.
שימו לב.
אם תרצו לבדוק שביעות רצון תצטרכו לסקור בשתי שלבים - לפלח לחברות, ולדרג את שביעות הרצון.
אם תרצו לבחון יעילות - תוכלו לסמלץ (סימולציה..) במספר חסימות, או לשאול שאלות קונקרטיות המתייחסות לאיכות החסימה מכל בחינה שהיא.
(ובסוגריים, חן חן למשרד הפרסום אותנטי..)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הסקר הזה לא בודק את טיב הסינון, לא את מידת שביעות רצון הלקוחות וגם לא את הפילוח לפי חברות הסינון.
שימו לב.
אם תרצו לבדוק שביעות רצון תצטרכו לסקור בשתי שלבים - לפלח לחברות, ולדרג את שביעות הרצון.
אם תרצו לבחון יעילות - תוכלו לסמלץ (סימולציה..) במספר חסימות, או לשאול שאלות קונקרטיות המתייחסות לאיכות החסימה מכל בחינה שהיא.
יש כאן אלפי ניקים, זה הפורום החרדי הכי גדול בעולם, אין מקום יותר טוב לסקר את שביעות הרצון.
אני ערב לך שאין כאן שום פירסום סמוי, אין משת"פים אין כלום (ולא היה כלום...), כל התגובות אותנטיות לחלוטין, ואני אישית מוכן לעמוד בעימות מול כל מי שרוצה ונראה מי יוכיח שיש סינון שמתחיל לגרד את האיכות של נטפרי. רבים לאורך הדרך הגיבו כך, אבל תכל'ס, רובם עשו זאת מחוסר ידיעה וחוסר הבנה בסיסית של מה זה בכלל סינון (אחרי שהורגלו לחסימה), ורובם הורידו את הכובע והצטרפו להצלחה.

לא אני

משתמש מקצוען
יש כאן אלפי ניקים, זה הפורום החרדי הכי גדול בעולם, אין מקום יותר טוב לסקר את שביעות הרצון.
אני ערב לך שאין כאן שום פירסום סמוי, אין משת"פים אין כלום (ולא היה כלום...), כל התגובות אותנטיות לחלוטין, ואני אישית מוכן לעמוד בעימות מול כל מי שרוצה ונראה מי יוכיח שיש סינון שמתחיל לגרד את האיכות של נטפרי. רבים לאורך הדרך הגיבו כך, אבל תכל'ס, רובם עשו זאת מחוסר ידיעה וחוסר הבנה בסיסית של מה זה בכלל סינון (אחרי שהורגלו לחסימה), ורובם הורידו את הכובע והצטרפו להצלחה.
לא ערערתי על איכות הסינון של נטפרי ועל מהימנות הניקים.
כן הדגשתי שהסקר במהותו לא בוחן את איכות וטיב הסינון והשירות ואת רמת שביעות הרצון.
שימו לב לשאלה של הסקר - "איזה סינון הכי טוב".
מי יודע ? None.
אני לא התנסיתי בנט פרי, יתכן שהוא מושלם ועולה על כל דמיון ופנטזיה.
כן ראיתי את הפרסומות שלהם, כן ראיתי את השורות התחתונות של ניקים בפורום "גם אני לקוח מרוצה של נטפרי" וכו'.
בלי להכיר את טיבו הייתי בוחרת בו.
בו בזמן, שיש לי סינון של נתיב, ואני מרוצה ממנו, ומהשירות שניתן לי לחלוטין.
רק לתשומת לבכם, תגדירו מה אתם רוצים לבחון בסקר, ואז תנסחו שאלות.
הסקר הזה בדק נטו יח"צ ופרסום.
שאפו לאוטנטי.

שי613

משתמש מקצוען
D I G I T A L
את יכולה לשלוח פתוח כי לא נותן לי להכנס לאתר
זה מה שמופיע שם:

עמוד ראשי > פיקוח קהילתי

בכדי לענות על הרצון של משתמשים רבים לפיקוח על אופן שימושם באינטרנט המסונן, וכן הצורך שיש למשתמשים רבים במניעת שינוי בהגדרות הסינון האישיות שלהם כתוצאה מדחף רגעי וכדו', נוצרה האפשרות של פיקוח קהילתי על חשבונות משתמשים.

איזו הרשאות יש למפקח מטעם הקהילה ?
המפקח/ים מטעם הקהילה מקבל ממשק ייחודי בו הוא יכול לצפות ולנהל את החשבונות שהוגדרו ע"י המשתמשים כבני הקהילה.
מתוך הממשק מפקח הקהילה יכול להגדיר הגדרות סינון לכל הקהילה, וכן לכל משתמש בנפרד.
כמו"כ המפקח יכול לצפות מתי הייתה הגלישה האחרונה של כל משתמש. (הוא לא יכול לראות לאילו דפים המשתמש נכנס או באילו שעות הוא גלש. רק את השעה האחרונה בה הייתה גלישה).
לאחר ההצטרפות לקהילה, כל מה שתגדירו בהגדרות סינון אישיות יהיה כפוף להגדרות שהגדיר עבורכם מפקח הקהילה. מפקח הקהילה גם יכול להגדיר שהמשתמש כלל לא יוכל לצפות/לשנות את הגדרות הסינון האישיות שלו.

כמו"כ המפקח מטעם הקהילה יכול להגדיר שהגלישה תיחסם למחשב (עם מערכת הפעלה ווינדוס 7 ומעלה) שלא מותקנת עליו תוכנת WiFree.
המפקח גם יקבל הודעה במייל על כל התקנה ו/או הסרה של תוכנת WiFree שבוצעה על א' המחשבים שלכם.

כיצד מצטרפים לקהילה?
בתחתית הדף של הגדרות הסינון האישיות קיימת חלונית 'פיקוח' ובו אפשרות של 'בחר קהילה שתפקח על החשבון שלך' ובו ניתן לבחור איזו קהילה תפקח על החשבון.
לאחר בחירת הקהילה ואישור האזהרה על כך שלא תוכל להסיר את הפיקוח לבדך, יחולו עליך אוטומטית ההגדרות שמפקח הקהילה הזאת הגדיר עבור הקהילה שלו, וכן בידי מפקח הקהילה להגדיר עבורכם הגדרות ספציפיות. כמו"כ מפקח הקהילה יכול לראות אילו הגדרות סינון אישיות הגדרתם וכן את שעת הגלישה האחרונה. אם ברצונכם לנעול גם את הגדרות סינון אישיות, יש לבחור אפשרות (יופיע אחרי בחירת הקהילה) של נעילת ההגדרות, כמו"כ (אחרי הצטרפותכם לקהילה) בידי מפקח הקהילה לנעול את ההגדרות.

לאחר הצטרפות לקהילה יופיע בדף ההגדרות פרטים איך ליצור קשר עם האחראי על הקהילה.
כמו"כ בכל דף שייחסם בגלל הגדרות הקהילה, יופיע אפשרות לשלוח פניה למפקח הקהילה בקשר לאתר זה. כמו"כ יכולים הוועדה של הקהילה להחליט להעביר את הפניות לצוות נטפרי, במקרה כזה הפניות מצריכות נקודות.

%D7%94%D7%92%D7%93%D7%A8%D7%AA_%D7%A7%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%94.png

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
ועוד נקודה חשובה:
אם תתארגן קבוצה גדולה, יכול להיות ש
לא ערערתי על איכות הסינון של נטפרי ועל מהימנות הניקים.
כן הדגשתי שהסקר במהותו לא בוחן את איכות וטיב הסינון והשירות ואת רמת שביעות הרצון.
שימו לב לשאלה של הסקר - "איזה סינון הכי טוב".
מי יודע ? None.
אני לא התנסיתי בנט פרי, יתכן שהוא מושלם ועולה על כל דמיון ופנטזיה.
כן ראיתי את הפרסומות שלהם, כן ראיתי את השורות התחתונות של ניקים בפורום "גם אני לקוח מרוצה של נטפרי" וכו'.
בלי להכיר את טיבו הייתי בוחרת בו.
בו בזמן, שיש לי סינון של נתיב, ואני מרוצה ממנו, ומהשירות שניתן לי לחלוטין.
רק לתשומת לבכם, תגדירו מה אתם רוצים לבחון בסקר, ואז תנסחו שאלות.
הסקר הזה בדק נטו יח"צ ופרסום.
שאפו לאוטנטי.
גם על איכות השירות אני ערב! מזמין אותך לנסות.
אני לא מדבר נגד שום סינון, אבל רק רוצה לספר לך שפעם ראיתי שתי תולעים משוחחות ביניהן.
אחת הציצה מתפוח אדום ומתוק, והשניה מבצל חריף, לא יכולתי לעמוד קרוב, ירדו לי דמעות ממש
(מהחריפות כמובן)...
התולעת שיצאה מהבצל אמרה לתולעת שיצאה מהתפוח: "את לא מבינה איך הבצל הזה מתוק!"... התולעת של התפוח חייכה וענתה לה: "רואים שנולדת שם..." :)

לא אני

משתמש מקצוען
ועוד נקודה חשובה:
אם תתארגן קבוצה גדולה, יכול להיות ש

גם על איכות השירות אני ערב! מזמין אותך לנסות.
אני לא מדבר נגד שום סינון, אבל רק רוצה לספר לך שפעם ראיתי שתי תולעים משוחחות ביניהן.
אחת הציצה מתפוח אדום ומתוק, והשניה מבצל חריף, לא יכולתי לעמוד קרוב, ירדו לי דמעות ממש
(מהחריפות כמובן)...
התולעת שיצאה מהבצל אמרה לתולעת שיצאה מהתפוח: "את לא מבינה איך הבצל הזה מתוק!"... התולעת של התפוח חייכה וענתה לה: "רואים שנולדת שם..." :)
הבנת הנקרא פשוטה, נט פרי מסנן?
לא התנגדתי ולא ערערתי על שומדבר מלבד על מהימנות הסקר.
לא חוזרת בי.
הוא לא מהימן.
מי ידע מה טוב ממה בצל עסיסי או תפוח מלא סוכר? רק מי שיש ראש בראשו.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הבנת הנקרא פשוטה, נט פרי מסנן?
לא התנגדתי ולא ערערתי על שומדבר מלבד על מהימנות הסקר.
לא חוזרת בי.
הוא לא מהימן.
מי ידע מה טוב ממה בצל עסיסי או תפוח מלא סוכר? רק מי שיש ראש בראשו.
יש לי בעיות בהבנת הנקרא משחר ילדותי, סוג של דיסלקט ועוד כמה הפרעות, מה לעשות, ב"ה לא מתלונן... אבל אשמח אם תתחשבי בי ותסבירי לי טוב איפה לא הבנתי ואני אשמח לענות.

vhsvchch

משתמש מקצוען
שימו לב.
מי שלא טעם - לא יודע:)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  53  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה