ספר תורה קטן לילדים

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איפה אפשר לקנות בירושלים ספר תורה קטן לילדים (ספרדי)?
וכמה אמור לעלות כזה דבר?
תודה!

רחליקה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אני בדיוק קניתי לבן שלי ספר תורה שיש בו את פרשה ראשונה ואחרונה של התורה. וכן אותיות א.ב.
וכן ניקוד. מנויילן. עם "אצבע" מכסף. פשוט אמיתי וממש יפה. ב130 ש"ח. (בעוד שבעונה - באזור שמחת תורה - עולה כזה דבר 150-170 ש"ח). בחנות צעצועים בבר אילן ליד התחנה הראשונה. (לא זוכרת בדיוק את שמה). יש שם עוד סוג של ספר תורה אמיתי ממש עם כל התורה מקלף אבל לא מנויילן. באזור 70 ש"ח.
בהצלחה!!

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה.
איפה בדיוק בבר אילן? לאיזה כיוון?

sunshine

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה.
איפה בדיוק בבר אילן? לאיזה כיוון?

shoshi

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נכתב ע"י RUCH;1251275:
אני בדיוק קניתי לבן שלי ספר תורה שיש בו את פרשה ראשונה ואחרונה של התורה. וכן אותיות א.ב.
וכן ניקוד. מנויילן. עם "אצבע" מכסף. פשוט אמיתי וממש יפה. ב130 ש"ח. (בעוד שבעונה - באזור שמחת תורה - עולה כזה דבר 150-170 ש"ח). בחנות צעצועים בבר אילן ליד התחנה הראשונה. (לא זוכרת בדיוק את שמה). יש שם עוד סוג של ספר תורה אמיתי ממש עם כל התורה מקלף אבל לא מנויילן. באזור 70 ש"ח.
בהצלחה!!

ספר התורה המתואר כאן הוא של חברת פענח. מומלץ בכל פה. עמיד, חזק ומותאם בול לצרכי הילד.
יש לי אותו כמה שנים ונשאר במצב חדש.

טובהלה

משתמש פעיל
מקפיצה, אקטואלי, מודיעין עילית/ירושלים איפה יש ספרי תורה לילדים במחירים זולים? ראיתי רק ב 170 עם הנילון...

טובהלה

משתמש פעיל
ראיתי ב 145, אני מתלבטת בין זה לבין ספר תורה עם נילון ב 170 ש"ח, מה עדיף [של וקסברגר למינציה בפנים, אבל מבחוץ בלי ציפוי.]

רחליקה

משתמש פעיל
עימוד ספרים
ראיתי אתמול בשמעיה (במלכי ישראל) ספרי תורה קטנים במחירים זולים במיוחד.
קניתי ספר תורה מאד קטן (בערך גובה 15 ס"מ) אמיתי. עם פרשיות התורה. אך לא מנוילן כלל.
ב 35 ש"ח.
יש שם גם יותר גדולים וגם ספרדי.
חג שמח!

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
במודיעין עילית ראיתי בגלינסקי
לא יודעת מחיר, מעל 100

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה