דרוש מידע ספרינג תות בננה, מה עבר עליו בזמן האחרון?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה

משתדל לזרום

משתמש פעיל
יש עליו סימון אדום?
הרבה מוצרים, כדי להיפטר מהסימון האדום שינו את הרכב הרכיבים (טעמתי לאחרונה מעדן שוקולד ונחרדתי. לא דומה, לא כמעט...)
לא מבטיח
אבל כמעט בטוח שיש
זה לא פחות מתוק
אלא יש בו חלק סמיך כזה ולא נעים...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא מבטיח
אבל כמעט בטוח שיש
זה לא פחות מתוק
אלא יש בו חלק סמיך כזה ולא נעים...
לא מכירה. שנים שאני מתנזרת משתיה מתוקה. רק העליתי השערה.
בכל מקרה, כדאי להתלונן בחברה. יש להם בקרי איכות, ואם יהיו תלונות גורפות הם יתייחסו לעניין (חוץ מהפיצוי שתקבלו)

D

Deleted 66182

אורח
לא מכירה. שנים שאני מתנזרת משתיה מתוקה. רק העליתי השערה.
בכל מקרה, כדאי להתלונן בחברה. יש להם בקרי איכות, ואם יהיו תלונות גורפות הם יתייחסו לעניין (חוץ מהפיצוי שתקבלו)
נכון.
בנוסף בחנויות מסויימות המיץ עומד רבה זמן ומצברים משקעים ב
במקום עם תחלופה גבוהה זה גם קרה לכם?

נחמי3

משתמש מקצוען
מיץ ענבים עושה לי כאבי ראש.
מה בכללי כשדרוש מתוק ?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מיץ ענבים עושה לי כאבי ראש.
מה בכללי כשדרוש מתוק ?
להרגשתי, עדיף לאכול מתוק, מלשתות. המיצים מלאים בכמות היסטרית של סוכר, וזה נספג ישר במערכת הדם (כי זה נוזלים), ואת גם לא מרגישה שזה סיפוק אותך, כי הכוס נגמרת ברגע. קובית שוקולד, לדוג', את יכולה למצוץ ביותר איטיות, והיא הרבה יותר תספק את המתוק...

D

Deleted 66182

אורח
סודה בטעמים. מאד עוזר להתרגל לפחות מתוק (הסוג מופחת קלוריות או רק ארומה-0 קל)

פ.נ

משתמש מקצוען
אני יכולה להגיד שעד לפני 4 שנים הייתי הבן אדם שלא היו לו גבולות בשתיה מתוקה עד שהלכתי למיכל פתל ומאז לא שתית שתייה מתוקה רק מים!! ואני הבן אדם האחרון שחשבתי שזה יעבוד עלי(באמת אני מנצלת את הבמה וזה מקום להודות למיכל שגמלה אותי מזה...)
לדעתי זה רק עניין של הרגל(אז נכון שבהתחלה היה קשה אבל בסוף זה שווה)
אפילו אני לא שותה משקעות דיאטיים כי אני רואה שאין צורך בזה!!(בהתחלה שתיתי אבל אחר כך גם היתנזרתי מזה)
אני יכולה להגיד שהיום שאני מיסתכלת על זה זה רק גורם לי בחילות!!
תיתרגלו רק למים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה