סלטים סלט פטריות טריות

לייצי

משתמש פעיל
חיפשתי בפורום ולא מצאתי. אני רוצה להכין סלט מפטריות טריות (לא משימורים). אבל לטגן אותם. מה יש טעים?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אני הכי אוהבת לטגן עד שהופכות לחומות, להוסיף לטיגון שום כתוש ומלח. מעדן!
הבעיה היחידה ששלושת רבעי כמות בכלל לא מגיעה לקופסא... נגמרת במחבת
אם את רוצה עוד מרכיב בסלט- תטגני בצל עד שמזהיב ותוסיפי את הפטריות עד שמשחים כנ"ל. מלח ופלפל

I) AM)

משתמש מקצוען
אפשר בסוף הטיגון להוסיף טריאקי וסויה ביחס שווה לעוד 2 דקות ולהוסיף אחרי הטיגון בצל ירוק ושומשום. טעים..

לא אני

משתמש מקצוען
אני הכי אוהבת לטגן עד שהופכות לחומות, להוסיף לטיגון שום כתוש ומלח. מעדן!
הבעיה היחידה ששלושת רבעי כמות בכלל לא מגיעה לקופסא... נגמרת במחבת
אם את רוצה עוד מרכיב בסלט- תטגני בצל עד שמזהיב ותוסיפי את הפטריות עד שמשחים כנ"ל. מלח ופלפל
אני מוסיפה פטרוזיליה/שמיר. מעולה לטעמי

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אפשר לטגן קוביות בצל - על אש נמוכה לאט לאט עד שמקבל צבע שחום עמוק
להוסיף פטריות חתוכות ולטגן עוד מס' דקות.
מתבלים במלח, פלפל ומעט טריאקי.
טעים לאכול ככה, או לשים מעל החומוס.

עוד משהו - מאגנים בצל ומוסיפים את הפטריות, מתבלים במלח (אפשר להוסיף מעט א. מרק פטריות)
מגרדים ביצה קשה ומוסיפים מעט מיונז.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודעת איך @מרשימה מכינה את הקונפי שלה, אני שמה בסיר קטן שום, פלפל חריף לפעמים גם בצל, שמן עד שמכסה הכל, מעט מלח ופלפל ומבשלת על אש נמוכה עד שנהיה רך רך רך (בערך שעתיים)
אני עושה רק עם שום ובסוף מוסיפה פטריות
בגלל שאני קצת חסרת סבלנות אני עושה אש קצת יותר גדולה וגם פחות שמן, אז זה לא ממש קונפי אמיתי.

נחמה פנינה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מכינה סלט כזה כל שבוע
מטגנת בצל
מוסיפה פטריות חיות קצוצות
אחרי שזה מטוגן טוב יחד
מוסיפה בייצים קשות מגורדות
מיונז מלח ופלפל
מעדן....

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
משחימה בצל מוסיפה פטריות להתרככות קלה, מלח, פלפל שחור ומלפפון חמוץ קצוץ דק. נגמר עד הפרור האחרון.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
אני מכינה בתנור:
פורסים בצל גדול לחצאי פרוסות ואת הפטריות לפרוסות.
מעבירים לתבנית תנור, שופכים בנדיבות רבה שמן קנולה ושמן זית
שופכים מלמעלה טימין מיובש
אופים על גריל בחום גבוה
לערבב מדי פעם.
מוכן כשהבצל והפטריות שחומים היטב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה