עזרה סכסוך עם עלי אקספרס

בני2

משתמש מקצוען
@אנונימית:)) הדף שאת נמצאת זה לא דף הסכסוך! זה הצ'אט עם המוכר, את יכולה לדבר ולהתכתב שם כמה שבא לך והוא יכול לכתוב מה שהוא רוצה אבל את הכסף בכלל לא בטוח שתקבלי אם לא תפתחי סכסוך.

חלון הסכסוך נראה כך
1595248506141.png

אנונימית:))

משתמש פעיל
תרגיעו!!!!
באמת אפשר לסמוך עליו.
תקשיבו לסיפור:
הוא וכתב לי שאם המשלוח יגיע אני לא צריכה לשלם כי זה בעיה של עליאקספרס.
התרגשתי :p :p :p :p :p :p :p :p :p (וכמובן ציפיתי שיבוא ואני אקבל את זה בחינם)איזה כיף!!

ואז---------

אני באמצע לכתוב תודה רבה לכם וצונחת הודעה חדשה מהמוכר.
תמונה
חסומה (על תשאלו אותי למה):rolleyes::rolleyes:
לא ידעתי מה זה אז לא הגבתי.
אחרי זה המוכר כותב לי- אז אפשר לבטל את המחלוקת?
כמעט כתבתי שלא ואז השתחררה החסימה בשעה טובה וראיתי שכתוב שם ש----
תנחשו!
נכון, המשלוח הגיע לסניף הדואר!
(כמובן שלפני שביטלתי את הסכסוך בדקתי בדואר ישראל אם הגיע, והגיע!)

(ומזל טוב שהמוכר הבין שאני דוברת עברית בהתחלה הוא שלח לי מעקבים בערבית...:mad:ולא יכלתי לתרגם כי זה תמונה....)

טאדדדדדדדדדם מזל טוב!!:):):)

אבל-----
אל תתרגשו, שילמתי על המוצרים כי הוא עוד לא זיכה אותי (רק לא ברור לי למה אני כזאת עצובה הזמנתי את זה על דעת זה שאני אשלם, לא?!) :eek:

יש!!!!!!!! ברוך ד'!!!!! הסכסוך עזר!!!!!!!!!:eek::eek:

ואני לא אומרת לסמוך על המוכרים האלה.
לדחות ולדחות את כל ההצעות. זה לא שווה את זה....
[ברור לי שהסכסוך עזר כי אני רואה שהוא שלח את זה כ-20 דקות אחרי שפתחתי סכסוך וכעבור 6 שעות בלבד הוא הגיב לי לסכסוך -שכדאי לי לחכות, הוא פשוט נלחץ;)]

אנונימית:))

משתמש פעיל
@אנונימית:)) הדף שאת נמצאת זה לא דף הסכסוך! זה הצ'אט עם המוכר, את יכולה לדבר ולהתכתב שם כמה שבא לך והוא יכול לכתוב מה שהוא רוצה אבל את הכסף בכלל לא בטוח שתקבלי אם לא תפתחי סכסוך.
אני יודעת.
אבל שמתי לב שהוא מגיב הרבה יותר מהר בצאט.
אז כ פעם כתבתי לו בצאט וגם בסכסוך והוא הגיב לי בצאט ובסכסוך. ואני עשיתי צילום של הצאט אבל היה לי גם את אותו נוסח בסכסוך!

מומי גואטה

משתמש פעיל
המוכרים בעלי אקספרס מאוד אמינים כי הם לא רוצים שיפסיקו לקנות אצלם
אני אומר את זה בתור אחד שמזמין וקונה שם הרבה מאוד !!

כותבת הרבה

משתמש פעיל
לא מסכימה עם הציטוט.
כבר קרה לי פעמיים שסכסוך הסתיים בלי שום החזר למרות שלא קיבלתי את המוצר.
הגשתי ערעור על הסכסוך. הם הבטיחו דיון, תשובה תוך 5 ימים, התייעצות, תהיי מרוצה...
אף אחד מן הדברים לא בוצע...
‏‎
‎‏ גם לי קרה :( במוצרים הזולים קיבלתי החזר בקלות אבל ביקרים יותר- סכסוך ארוך בלי תוצאה...

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה שלי היא כזאת:
כתבתי להם שאם ישיע אני אשאל אותם איך לשלם שוב.
אם הם לא יענו לי זה בעייתם, נכון?
כבר עכשיו ניסתי לשאול איך אוכל להשיג אותם אבל כנראה כבר נמאס להם ממני :confused: :confused: :confused: :confused:
כך בדיוק היה אצלי!
:)

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המוכרים בעלי אקספרס מאוד אמינים כי הם לא רוצים שיפסיקו לקנות אצלם
אני אומר את זה בתור אחד שמזמין וקונה שם הרבה מאוד !!
נכון חלקית
מאד תלוי מי!!!!!!!!!
חשוב לקנות מחנות אמינה
שווה את הכמה שקלים

איך יודעים מי חנות אמינה ומי פחות ??
בכל עמוד מוצר יש למעלה שם של המוכר ולידו ציון בכוכבים ואחוזים כולל בסוגריים מספר האנשים שהזמינו מהמוכר (לאו דווקא את המוצר הזה)
להזמין מומלץ רק ממוכר עם ציון 98% ומעלה, פחות מזה ברוב הפעמים לא מגיע / מוצר ירוד וכדו'

טוליפ לבן

משתמש מקצוען
כולם כותבים פה רק על עלי אקספרס.
באתר של shein,למי שמכיר, גם יש אופציה כזאת?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רק אל תתיאשו
הגיע לחברה שלי עכשיו משלוח שהוזמן לפני שנתיים.

שמחה כ

משתמש מקצוען
שלום,
מישו יודע מה עושים במצב כזה?
קניתי המון דברים קטנים בעלי אקספרס וכמעט אף אחד עדיין לא הגיע ..נשאר עוד יום וחצי לפתיחת סכסוך אך כשאני מגיעה לפתוח סכסוך הוא כותב לי שהמוצר בדרך וצריך להאזיר בסבלונות ולא נותן לפתוח סכסוך , מצד אחד אין לי בעיה לחכות אך אם לא יגיע?
מצרפת צילום מסך
1598125279880.png

מישהו נתקל במקרה כזה ??אשמח מאד לתגובות
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה