סכנות לנשים במקומות עבודה

לילי 1

משתמש מקצוען
לפעמים עדיף להיות פוליטיקאים:
לא תמיד צריך להגיד לבוס בדיוק את הסיבה הרוחנית/הלכתית למעשה.זה יכול ליצור אנטי וזה אנושי. אז אפשר לשנות קצת.
נשים חרדיות יכולות לתלות הרבה דברים במשפחה ובילדים ומנסיון, זה מתקבל בהבנה. לפי ראייה חילונית, אשה עם 7 ילדים ממש לא יכולה לצאת לפני שהילדים נרדמים, למשל. או לסוע לפעילות גיבוש במלון. וכו וכו כמובן להשתמש בגבול הטעם הטוב ולא על חשבון העבודה.
בעלי (חברה מעורבת) סידר פעם בשמיניות באוויר ארוע משפחתי שיפול על ערב גיבוש. כך ל"צערו" הוא לא הצליח להשתתף.

לילי 1

משתמש מקצוען
וחד משמעית, עבודה במקום חרדי מעורב יכולה להיות מסוכנת בהרבה מאשר מקום חילוני מעורב!
מי שמגיע למקום חדש ומההתחלה הוא מתוייג כחרדי ולובש ומתנהג כמו שחילוני בעצם מצפה מחרדי לנהוג, יכול לחיות לפי כל הסייגים וההגדרות ההלכתיים וזה יתקבל בהבנה.
מה שאין כן במקומות חרדיים רבים. קשה להיות יותר צדיק מהבוס והקולגות

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלחתי לך באישי כמה נקודות
הייתי צריכה לשלוח ב5 פעימות
כי פרוג מגביל הודעות ל1000 תוים
ופרטתי הרבה יותר :)

עכשיו נזכרתי בעוד משהו אז אשלח את השישי
והאחרון להיום....

giligil

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שקדיה;n4965242:
שלחתי לך באישי כמה נקודות
הייתי צריכה לשלוח ב5 פעימות
כי פרוג מגביל הודעות ל1000 תוים
ופרטתי הרבה יותר :)

עכשיו נזכרתי בעוד משהו אז אשלח את השישי
והאחרון להיום....

התכוונת אלי?
לא קיבלתי...
תוכלי לשלוח לי?
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה