סיפור עצוב מפעם - על הסיטרואן של מר קרייטנברג

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
אני חייבת גם...
ה"מחנה" הזה.... מאז ועדי עד...
והפח לידו, אם נצרף את הסיפור של אריאל, דולק ומתכלה ע"י פירומן מקומי חדשות לבקרים...
ממש צירוף סיפורים מתאים!

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
אם זו באמת הייתה סיטרואן, אז בסך הכל עשיתם אתו חסד... אני נטולת יכולת צלצול, אז מציינת פה שהקטע מתוק ומרגיש אותנטי. ובכלל, הפורום פה קם לתחייה. יום אחד אני אשב להשלים פערים.

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י פנס בערפל;n5106883:
באושפיזין (מופע אור קולי של שולי רנד) יש קטע דומה...
רק מסקרן אותי לדעת (לא באמת), זה אתה כתבת ככה (את המילים המודגשות) או שיש כאן איזה רובוט צנזור אוטומטי שמכבס כל מילה שאינה לרוחו ומטהר אותה במילה מהודרת מהלקסיקון היתדי?

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כתיבה יפהפיה כהרגלך.

ואגב רמות פולין, ומבלי להכיר את האדריכל שבנה את השכונה -
בטוח מעבר לכל ספק שתבניות הביצים שנכנסו לביתו היו תמיד בגודל אקסטרא לארג'

עלומשם

משתמש רשום
נכתב ע"י יואל ארלנגר;n5106896:
בשלג נדלק השנאי המרכזי של השכונה, זה מה שהיה
ואם היית יודע כמה הלז מזכיר את שולי רנד מהאושפיזין..

אשכרה!

עלומשם

משתמש רשום
נכתב ע"י נריה מגן;n5107224:
היי, לא קראו לו קרייטנברג. ההוא שצעק עלינו קראו לו מוריסון. כך לפות זכור לי, אבל אולי היה רק כינוי...
חזרתי לרגע לימים היפים של פעם...

מענין, כי אני לא זוכר שכן מוריסון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה