התייעצות סיפור מעצבן

מצב
הנושא נעול.

rand

משתמש פעיל
סליחה אף אחד לא התערב בהכנסות של החנות כל עוד אתה לא אמרת כולה 80 שקל ובעצם זלזלת במה שחז"ל אמרו דין פרוטה כדין מאה.
אז הוכיחו לך שזה לא פרוטה, כי יש לו שובר בידים, שהוא החליט לתת אותו לחנות זו, תמורת הנחה!
שנית לטענתך שכנראה הטלפון נפל ולכן נקרע החוט... סליחה יש לי נוקיה אתה יודע כמה פעמים הוא נפל לי?? מאות! והוא עובד מצויין!
אז למה אדם שיש לו מכשיר כמו "שחבריך" משווקים, צריך להגיע אלי כטכנאי, ולומר לי זה נפל פעם ולא עובד/נשבר/לא שומע/לא שומעים, ועוד ועוד.
מה זה התשובה הזאת נפל, אני לא מצליח להבין, אם זה קורה אחת לעשר מכשירים אתה אולי צודק, אבל כל מכשיר זה הזוי!!
תגיד לי זה נשמע לך בקו, לשלם על מכשיר כזה, 300/400/500 שקל, שאתה אומר ללכת לחנות נורמלית ולשלם מלוא הסכום, הרי אפילו את ה80 שקל האלה הוא לא שווה, במחילה ממך.
אדוני, לא האשמתי אותה בכלום, ציינתי את ענין הנפילה בכדי לחדד "שהוא לא נמכר ללא רמקול" אלא אחרי 3 חודשים הרמקול נקרע.
כידוע לך היטב, אין כיום נוקיות וסמסונג חדשים. יש שאריות בסכומים של החל מ 700 שח ללקוח. (למעט 3310 שהוא זול אבל לא מומלץ כידוע לך היטב)
טוב ורע נמדד באופן יחסי למה שיש בשוק. ה - w8 יחסית למכשירים סיניים חדשים נחשב מצוין ואמין. כל עוד ומשתמשים איתו בחברה הנכונה או במיקום הנכון.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חברה, המכשיר שלי תוקן כבר היום בזכות ראנד@
אז מעל במה זו אני מודה מאד, חסכת לי כנראה הרבה עוגמת נפש
(למשל היום פספסנו טכנאי גז כי לא היה לו דרך ליצור איתי קשר ועוד...)

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מוריד את הכובע
חברה, המכשיר שלי תוקן כבר היום בזכות ראנד@
אז מעל במה זו אני מודה מאד, חסכת לי כנראה הרבה עוגמת נפש
(למשל היום פספסנו טכנאי גז כי לא היה לו דרך ליצור איתי קשר ועוד...)
אני רואה שרק דרך פרוג אתם מסתדרים...

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
עובדות מהשטח;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה