סיור וירטואלי בציון הרשב"י

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י gutman09;570182:
מבלי לזלזל בהפקה שהציגו כאן (בפרט שלא הצלחתי להכנס, אני בנתיב)

כדאי לדעת שנתיב גם שמו בדף הבית שלהם סיור וירטואלי במירון יפה מאוד שווה להכנס

זה הסיור שלי ...
הם פשוט גנבו את הקישור לדף ושמו את זה לצפיה דרך האתר שלהם ..
יש אתרים שחושבים שמותר להם לגנוב קישורים ככל העולה על רוחם ...

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י shmil15;570319:
זה הסיור שלי ...

תגדיר לו בתוכנה שלך
שהוא יכול לעבוד רק על השרת שלך...

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י tamiro;570321:
תגדיר לו בתוכנה שלך
שהוא יכול לעבוד רק על השרת שלך...

עד עכשיו לא נתקלתי בבעיה הזאת אז לא חשבתי על זה ...

הגדיל לעשות אחד האתרים שעשה חלונית אצלו באתר והציג את הסיור כמשהוא שלו ללא איזכור מאיפה הסיור ומי ביצע אותו ...

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י shmil15;570319:
זה הסיור שלי ...

הדבר נעשה עבור מטרה אחת. על מנת שאלו שאין להם גישה לאתר המקורי במסגרת המסלול שלהם בנתיב יוכלו להנות מהסיור. ניתן הן בבאנר והן בסיור קרדיט מלא לאתר המקורי.

לצערי בעל האתר ביקש להוריד את הסיור מהשרת שלנו ומילאנו את בקשתו מיידית.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יפה מאד אבל גם אני לא מצליחה לעבור לשאר המקומות אולי יש פה דרך מיוחדת? צריך להפסיק את הסיור שעובד?
עלה והצלח!

לענ"ד

משתמש צעיר
נכתב ע"י shmil15;570319:
זה הסיור שלי ...

אז אולי תנהגי בנו טובת ברוח הימים הטובים הבאים לקראתינו ובדיל רשב"י לכל ותתני את רשותך לקשר אותי ואת המוגבלים שכמותי לסיור המרתק
אני מניח שאת מעונינת שכמה שיותר אנשים יהנו מזה
טוב עין הוא יבורך

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י s_h;570352:
הדבר נעשה עבור מטרה אחת. על מנת שאלו שאין להם גישה לאתר המקורי במסגרת המסלול שלהם בנתיב יוכלו להנות מהסיור. ניתן הן בבאנר והן בסיור קרדיט מלא לאתר המקורי.

לא עושים דברים כאלה ללא רשותו של בעל זכויות היוצרים, אחרת זו "מצווה" הבאה בעבירה (ועבירה ממש, ללא שום מרכאות).

369369

משתמש צעיר
נכתב ע"י shmil15;570319:
זה הסיור שלי ...

תתרגם את זה לכסףףףףף;)

perachd7

משתמש פעיל
צילום מקצועי
נהנתי מאוד ,סיור מעניין ומהנה ,נחמד לראות את הצד של הגברים אף פעם לא ראיתי,עבודה יפה,תמשיכו לעלות ולשתף אותנו,בהצלחה רבה.:)

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י s_h;570352:

את הדבר הזה עושים לאחר קבלת אישור מבעל זכויות היוצרים ...
שנית לפי הבאנר ניתן להבין כאילו הסיור הוא בשבילכם ...

צפה בקובץ המצורף 92398

נכתב ע"י gutman09;570364:
אז אולי תנהג בנו טובת ברוח הימים הטובים הבאים לקראתינו ובדיל רשב"י לכל ותתן את רשותך לקשר אותי ואת המוגבלים שכמותי לסיור המרתק
אני מניח שאת מעונין שכמה שיותר אנשים יהנו מזה
טוב עין הוא יבורך :D

באם הם יבקשו רשות כנדרש ויפרסמו באופן בולט אני ממש אשמח לעזור לאחיי הנתיבים ... :)

קבצים מצורפים

• 2נתיב.JPG
    KB 103 · צפיות: 11

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני באמת מאוד מתפלא על נתיב (אף שלמעשה אינני יודע מה מקובל). אבל לגביך שמיל אחרי הכל היה לך פרסום ענק. תשאל את מנהלי נתיב (כמה הקליקו בבאנר), מדובר במאות צפיות של כאלו שלא ידעו על קיום הטכניקה הזו, והתוודעו לעסק שלך.
ולכן אני דן אותם לכף זכות קצת, וגם אני מצפה שאתה לא תכעס עליהם בכ"כ חריפות, כי אמנם הם "הרויחו" עליך, אבל גם לך היה פרסומת ספונטנית חינמית. לא? אולי אני טועה.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאד מאד מאד יפה!!!!!!
ולדעתי אכן המוזיקה מאד מוסיפה ברקע,
אבל רק לי זה עשה סחרחורת???

tamiro

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שמח לעזור;570485:
אני באמת מאוד מתפלא על נתיב (אף שלמעשה אינני יודע מה מקובל). אבל לגביך שמיל אחרי הכל היה לך פרסום ענק. תשאל את מנהלי נתיב (כמה הקליקו בבאנר), מדובר במאות צפיות של כאלו שלא ידעו על קיום הטכניקה הזו, והתוודעו לעסק שלך.
ולכן אני דן אותם לקו זכות קצת, וגם אני מצפה שאתה לא תכעס עליהם בכ"כ חריפות, כי אמנם הם "הרויחו" עליך, אבל גם לך היה פרסומת ספונטנית חינמית. לא? אולי אני טועה.

זו גניבה!
ולא משנה איך תסתכל על זה.
כשאתה לוקח משהו ללא רשות (ואי אפשר להגיד שהם עשו זאת תוך היסח הדעת... )
אתה גונב.

אני לא מזמן שברתי להם לינק לאתר שלי :)

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא בדיוק "גניבה" חד משמעית.
אם זה היה מאתר של גוף ענקי, כולם היו מתייחסים לזה כפרסומת חינם מותרת. זה סה"כ כמו מישהו שמוריד תמונה להראות לחבר לא מקוון.
רק שכאן כיון שהוא לא כ"כ מפורסם הוא מרגיש מנוצל (ואולי בצדק).

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שמח לעזור;570497:
לא בדיוק "גניבה" חד משמעית.
אם זה היה מאתר של גוף ענקי, כולם היו מתייחסים לזה כפרסומת חינם מותרת. זה סה"כ כמו מישהו שמוריד תמונה להראות לחבר לא מקוון.
רק שכאן כיון שהוא לא כ"כ מפורסם הוא מרגיש מנוצל (ואולי בצדק).

זה בכלל לא כפי שתיארת ...
להוריד תמונה להראות לחבר עדיין אתה לא מציג את זה כעבודה שלך ..
בעניין הפרסום ..
פנו אליי הרבה מאוד משתמשי נתיב שהם אינם יכולים גלוש אליי לאתר ככה שאין להם אפשרות לקבל מידע נוסף ..

הרבה מאוד אתרים העתיקו את הקישור לאתר שלי ללא קבלת רשותי והבנתי שמדובר בפרסום ...
אבל כאן ברגע שהם לקחו את הלינק ועקפו אותו דרך האתר שלהם ללא יכולת גישה לקבלת פרטים נוספים עליי אז אין כאן שום פרסומת ...

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האתר שלך פתוח בברירת מחדל לחלק גדול ממשתמשי נתיב, כמו לי לדוגמא.
גם היתר, כל אחד שזה רלוונטי לו (כמו בעלי מוסדות וכדו') יודע בדיוק איזה אתר להוסיף בשביל יצירת הקשר.
אבל אני בהחלט מבין אותך.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סיור מדהים.
מתי בצעת אותו?
איך זה שמירון כזו ריקה?
ומה זה ההשתקפות על הרצפה? זה מפריע קצת.
לא זוכרת שבסיורים אחרים ראיתי את זה.
בכל מקרה היה מרתק לראות את צד הגברים, אף פעם לא ידעתי שבמירון יש כ"כ הרבה מבואות וחדרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה