סיור וירטואלי בציון הרשב"י

• פותח הנושא P360
  • פורסם בתאריך

קווי מתאר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
מיוחד!

פעם ראשונה שאני רואה איך נראה כל החלק של הגברים...

תודה על השיתוף.

באג

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יפה מאוד

הצלחתי לראות רק את הכניסה ורחבת הריקודים

els

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י באג;569281:
יפה מאוד

הצלחתי לראות רק את הכניסה ורחבת הריקודים

כנראה שיש לך באג...

צילומים ברורים, גישה נוחה לכל החדרים והחצרות,ושליטה טובה בסיור.

שאפו!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מדהים.
חבל שהרזולוציה לא יותר גבוהה.

דרך אגב, יש לכם פשלה קטנה. במקום שבו עמדה המצלמה נוצרה השתקפות של כל הצילום כמו מראה קעורה, במקום שיראו בלטות, או שלא ניתן יהיה לראות את זה.

369369

משתמש צעיר
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;569382:
דרך אגב, יש לכם פשלה קטנה. במקום שבו עמדה המצלמה נוצרה השתקפות של כל הצילום כמו מראה קעורה, במקום בלטות, או שלא ניתן יהיה לראות את זה.

חחחחחח.........

זה לא פאשלה זה במכוון

רבקה.

משתמש מקצוען
אני חושבת שצריך לאסור על פי חוקי פרוג לפרסם פה קישורים בהם יש מוזיקה רועמת שפועלת בלי שהגולש התמים ביקש ממנה לפעול.
כן, אני יודעת שאתה מנהל הפורום, ועדיין.

כבר הערתי לך בעבר שמוזיקה אוטומטית באתר שלך הופכת את האתר ללא מקצועי ולדורסני (וגורמת לי ולגולשים רבים רבים כמוני לסגור אוטומטית את האתר). אבל אם בא לך להישאר עם אתר לא מקצועי ודורשני - מה שבכיף שלך.
אבל למה לנצל את הבמה של פרוג כדי לגרום לנו אי נעימות כזו? לכל הפחות אתה מוכרח להוסיף ליד הקישור אזהרה.

r_a

משתמש פעיל
נכתב ע"י רבקה אריאל;569667:
יש מוזיקה רועמת שפועלת בלי שהגולש התמים ביקש ממנה לפעול.
אני מסופק מה גרם לך לתגובה:
ההקפדה שלך לא לשמוע מנגינות בספירת העומר?
או שמא המוזיקה הרועמת הבהילה אותך כהוגן... :)

(ושוב, :)!)

chayasl

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רבקה אריאל;569667:
אני חושבת שצריך לאסור על פי חוקי פרוג לפרסם פה קישורים בהם יש מוזיקה רועמת שפועלת בלי שהגולש התמים ביקש ממנה לפעול.
כן, אני יודעת שאתה מנהל הפורום, ועדיין.

כבר הערתי לך בעבר שמוזיקה אוטומטית באתר שלך הופכת את האתר ללא מקצועי ולדורסני (וגורמת לי ולגולשים רבים רבים כמוני לסגור אוטומטית את האתר). אבל אם בא לך להישאר עם אתר לא מקצועי ודורשני - מה שבכיף שלך.
אבל למה לנצל את הבמה של פרוג כדי לגרום לנו אי נעימות כזו? לכל הפחות אתה מוכרח להוסיף ליד הקישור אזהרה.

מה עוד פרוג יאסרו?
תוקפני..

tch

משתמש רשום
מיוחד ומאוד מרגש והמוזיקה ברקע מאוד מוסיף

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
הי! לא ידעתי שיש מטוזיקה בכלל.
הרמקול שלי שובת בספירת העומר. בל"ג בעומר אפתח ואשמע.
רבקה- אם מפריע לך העצמה תמיד ניתן להוריד ווליום.

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י r_a;569789:
אני מסופק מה גרם לך לתגובה:
ההקפדה שלך לא לשמוע מנגינות בספירת העומר?
או שמא המוזיקה הרועמת הבהילה אותך כהוגן... :)

(ושוב, :)!)

אנחנו לא נוהגים שלא לשמוע מוזיקה בספירת העומר...
(סבא שלי אומר שאלו מנהגי אבלות שהועברו בטעות בדורות עברו משלושת השבועות.)

לא רק שהמוזיקה הבהילה אותי, היא גרמה לי לשמוח שמחוברות אוזניות ללפטופ, כל המשפחה ישנה מסביב והשינה של אמא שלי קלה מאוד.

לענ"ד

משתמש צעיר
ל'נתיב'יסטים

מבלי לזלזל בהפקה שהציגו כאן (בפרט שלא הצלחתי להכנס, אני בנתיב)

כדאי לדעת שנתיב גם שמו בדף הבית שלהם סיור וירטואלי במירון יפה מאוד שווה להכנס

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פריידי;569939:
הי! לא ידעתי שיש מטוזיקה בכלל.
הרמקול שלי שובת בספירת העומר. בל"ג בעומר אפתח ואשמע.
רבקה- אם מפריע לך העצמה תמיד ניתן להוריד ווליום.
מפריעה לי המוזיקה בכלל, לא העוצמה. לכפות מוזיקה על בנאדם זה צעד דורסני, כמו בני נוער אהמ... פרחחים (:)) ששומעים מוזיקה עם רמקולים באוטובוס.

ולהוריד ווליום אפשר אחרי שכבר מגלים שהיא פועלת בווליום חזק (אני רגילה שמוזיקה פועלת רק כשאני קוראת לה לפעול, אז הרמקולים שלי כמעט תמיד פעילים) => מאוחר מדי. אמא כבר התעוררה. (כמו שכתבתי לעיל, במקרה שלי זה לא המצב כי במקרה היו מחוברות הפעם אוזניות, אבל זה לא חריג שהמצב הוא שונה.)
חוץ מזה, לפעמים הרמקולים מסתתרים מאחורי ניירת או נפלו על הרצפה, ולוקח זמן לאתר אותם.
ועוד דבר: אני יודעת שזה מפתיע, אבל יש אנשים ששומעים מוזיקה להנאתם כשהם משתמשים במחשב, והמוזיקה של האתר הזה מתערבבת להם במוזיקה ומפריעה. להחליש את הרמקולים זה כמובן לא פתרון במקרה כזה. ובאתר של שמיל הכפתור של כיבוי המוזיקה (אם בכלל קיים) - מוסתר. אני, בשניות הספורות שביליתי באתר לפני שסגרתי אותו בזעם - לא הצלחתי למצוא כלל את הכפתור.

פעם קראתי שרשור מרתק בפורום צילום חתונות מקצועי באנגלית. פורום מרתק שאני לומדת ממני המון. צלמת פתחה שם שרשור בו כתבה שהיא קיבלה מייל ממבקרת באתר שטענה שרצתה לשכור את שירותי הצלמת, אך ויתרה על העניין לאחר שנכנסה לאתרה ומוזיקה הציפה את משרדה (בעבודה). נגרמה לה מבוכה עצומה ועל כך היא כותבת מייל לצלמת.
הצלמת הוסיפה שם שכלל לא חשבה שזה יכול להוות בעיה, וכמובן שמיד היא הסירה את המוזיקה. אבל שמיל כן יודע שזה יכול להוות בעיה, כי כבר כתבתי לו על זה.
אני לקחתי לי מהשרשור שני ציטוטים מעולים (אגב, כמעט כל הצלמים כתבו שם שמוזיקה באתר זה דבר נורא לא מקצועי והם הפסיקו עם זה מזמן). הנה הם:
"you can lose a client for having music on your site, but you'll never gain one for it..."
בעברית: אתה יכול להפסיד לקוח בגלל המוזיקה באתר שלך, אבל לעולם לא תרוויח לקוח בגללה.
ואחד הומוריסטי:
"Every time a photographer plays music or enables auto-full-screen on their html site G-d kills a kitten."
בעברית: בכל פעם שצלם מנגן מוזיקה או מאפשר מסך-מלא-אוטומטי באתר שלו - אלוקים הורג חתלתול.

לתשומת לבכם.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;570183:
מפריעה לי המוזיקה בכלל, לא העוצמה. לכפות מוזיקה על בנאדם זה צעד דורסני, כמו בני נוער אהמ... פרחחים (:)) ששומעים מוזיקה עם רמקולים באוטובוס.

ולהוריד ווליום אפשר אחרי שכבר מגלים שהיא פועלת בווליום חזק (אני רגילה שמוזיקה פועלת רק כשאני קוראת לה לפעול, אז הרמקולים שלי כמעט תמיד פעילים) => מאוחר מדי. אמא כבר התעוררה. (כמו שכתבתי לעיל, במקרה שלי זה לא המצב כי במקרה היו מחוברות הפעם אוזניות, אבל זה לא חריג שהמצב הוא שונה.)
חוץ מזה, לפעמים הרמקולים מסתתרים מאחורי ניירת או נפלו על הרצפה, ולוקח זמן לאתר אותם.
ועוד דבר: אני יודעת שזה מפתיע, אבל יש אנשים ששומעים מוזיקה להנאתם כשהם משתמשים במחשב, והמוזיקה של האתר הזה מתערבבת להם במוזיקה ומפריעה. להחליש את הרמקולים זה כמובן לא פתרון במקרה כזה. ובאתר של שמיל הכפתור של כיבוי המוזיקה (אם בכלל קיים) - מוסתר. אני, בשניות הספורות שביליתי באתר לפני שסגרתי אותו בזעם - לא הצלחתי למצוא כלל את הכפתור.

פעם קראתי שרשור מרתק בפורום צילום חתונות מקצועי באנגלית. פורום מרתק שאני לומדת ממני המון. צלמת פתחה שם שרשור בו כתבה שהיא קיבלה מייל ממבקרת באתר שטענה שרצתה לשכור את שירותי הצלמת, אך ויתרה על העניין לאחר שנכנסה לאתרה ומוזיקה הציפה את משרדה (בעבודה). נגרמה לה מבוכה עצומה ועל כך היא כותבת מייל לצלמת.
הצלמת הוסיפה שם שכלל לא חשבה שזה יכול להוות בעיה, וכמובן שמיד היא הסירה את המוזיקה. אבל שמיל כן יודע שזה יכול להוות בעיה, כי כבר כתבתי לו על זה.
אני לקחתי לי מהשרשור שני ציטוטים מעולים (אגב, כמעט כל הצלמים כתבו שם שמוזיקה באתר זה דבר נורא לא מקצועי והם הפסיקו עם זה מזמן). הנה הם:
"you can lose a client for having music on your site, but you'll never gain one for it..."
בעברית: אתה יכול להפסיד לקוח בגלל המוזיקה באתר שלך, אבל לעולם לא תרוויח לקוח בגללה.
ואחד הומוריסטי:
"Every time a photographer plays music or enables auto-full-screen on their html site G-d kills a kitten."
בעברית: בכל פעם שצלם מנגן מוזיקה או מאפשר מסך-מלא-אוטומטי באתר שלו - אלוקים הורג חתלתול.

לתשומת לבכם.

דבר ראשון אני ממש מצטער שכמעט גרמתי לאמך להתעורר משנתה ..
שנית הסרתי את המוזיקה מהאתר שלי בגלל ההסבר המנומק שלך כבר לפני תקופה ארוכה ...
שלישית אין שום קשר בין היותי למנהל לבין היתר לפרסם קישורים ...
רבעית נראה שדווקא בסיור המוזיקה מאוד מוסיפה ואלו גם התגובות שקיבלתי ....

תודה רבה ...

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י gutman09;570182:
מבלי לזלזל בהפקה שהציגו כאן (בפרט שלא הצלחתי להכנס, אני בנתיב)

כדאי לדעת שנתיב גם שמו בדף הבית שלהם סיור וירטואלי במירון יפה מאוד שווה להכנס
אתה ממש לא מזלזל: היינו הך...

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י shmil15;570203:
דבר ראשון אני ממש מצטער שכמעט גרמתי לאמך להתעורר משנתה ..
שנית הסרתי את המוזיקה מהאתר שלי בגלל ההסבר המנומק שלך כבר לפני תקופה ארוכה ...
שלישית אין שום קשר בין היותי למנהל לבין היתר לפרסם קישורים ...
רבעית נראה שדווקא בסיור המוזיקה מאוד מוסיפה ואלו גם התגובות שקיבלתי ....

תודה רבה ...

אני שמחה שהורדת את המוזיקה מהאתר בגלל ההסבר שלי. אבל אם קיבלת את ההסבר שלי כנכון, למה החלטת שבסיורים הוא לא מתאים? אותן הסיבות קיימות גם פה.
יודע מה? ביקרתי בכמה אתרים (של צלמים מחו"ל) בהם היה נגן מובנה עם כפתור "פליי" ו"סטופ" (וגם כיתוב מה השיר המתנגן כרגע), וברירת המחדל היתה על "סטופ". מי שנכנס ומשעמם לו לצפות בתמונות (או בסיור, במקרה הזה...) בלי מוזיקה - הוא יכול ללחוץ על פליי.
בעיני זה דבר מגניב.

[לגבי פרסום קישורים, זה לא מה שהתכוונתי אליו. התכוונתי ספציפית לנושא המוזיקה, והתייחסתי לעובדה שאני לכאורה מעירה למנהל שהוא עושה משהו שראוי לדעתי לאסור על פי החוקים. אוף, לא משנה. לא מצליחה להסביר.]

תודה על ההתייחסות העניינית.

עריכה: למה כתוב לי + מתחת לשם המשתמש?

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רבקה אריאל;570292:
אני שמחה שהורדת את המוזיקה מהאתר בגלל ההסבר שלי. אבל אם קיבלת את ההסבר שלי כנכון, למה החלטת שבסיורים הוא לא מתאים? אותן הסיבות קיימות גם פה.
יודע מה? ביקרתי בכמה אתרים (של צלמים מחו"ל) בהם היה נגן מובנה עם כפתור "פליי" ו"סטופ" (וגם כיתוב מה השיר המתנגן כרגע), וברירת המחדל היתה על "סטופ". מי שנכנס ומשעמם לו לצפות בתמונות (או בסיור, במקרה הזה...) בלי מוזיקה - הוא יכול ללחוץ על פליי.
בעיני זה דבר מגניב.

[לגבי פרסום קישורים, זה לא מה שהתכוונתי אליו. התכוונתי ספציפית לנושא המוזיקה, והתייחסתי לעובדה שאני לכאורה מעירה למנהל שהוא עושה משהו שראוי לדעתי לאסור על פי החוקים. אוף, לא משנה. לא מצליחה להסביר.]

תודה על ההתייחסות העניינית.

עריכה: למה כתוב לי + מתחת לשם המשתמש?

אולי את רואה פלוס וחיובי בכל דבר ?? :D:D:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה