דרוש מידע סגר - מעונות עד 13:00 יש לזה הסבר הגיוני?

מצב
הנושא נעול.

לווים

משתמש מקצוען
לא הבנתי, הסגר הוא בשביל לייצר "תחושה" או בשביל להוריד את התחלואה?
ממש לא מריח טוב...
מה לא מריח לך טוב.
התחושה עובדת על אנשים לשתף פעולה.... ולהוריד את התחלואה. זה המטרה ויש לפעמים אמצעים להגיע אליהם ומנסים כנראה להגיע לאמצעים הכי הגיונים שלא ישפיעו ממש לרעה על כולם.
לא שאני מכוונת אליך
אבל לפני שבועים שלוש דיברו פה על הגבלות בחנוכה היו מלא שקמו וצעקו שחלילה להם מלהפסיד את הלביבה המטוגנת אצל סבתא .
(לא מדברת כרגע על טישים אצל האדמור שזה עוד נושא אבל מאחר ומעורבים בו אנשים גדולים כמו אדמורים אני נמנעת מהלביע את עמדתי עליו ) אני אישית מכירה כמה וכמה משפחות שנדבקו בהרכב מלא מלא מממש. רק בגלל שלא הסכימו להטיל קצת מגבלות.
היום כבר אין ברירה לצערנו (אחרים אכלו את הלביבות אצל סבתא ואנחנו נאכל את הקש :( )
אז מה אתן מציעות??לשבת בבית להמשיך בשגרה ושימשיכו להדבק לחלות ולמות חלילה???????
קטונתי מלהבין....
כרגע די רואים את האור בקצה המנהרה מסתבר שזה יהיה סגר אחרון וכנראה שזה יועיל לתקופה מסוימת
(גם אם יש כאלו שיגידו שזה רק לתקופה מסוימת עדין גם לא לאבד כמה אנשים בתקופה הזו זה משהו לדעתי)
אז לא מבינה מה ככ חשוב לקטר ולחשוב עד כמה רוצים להרע לנו???

אליש

משתמש מקצוען
כולנו פה לדעתי עובדות עד 4.....
ומה היית מעדיפה לשבת עם הילדים מהבוקר בבית?
אולי זה באמת עדיף,
לצאת לחלת ולקבל 50-60-70 אחוז מהמשכורת,
ולא לעבוד עד 1 ולקבל 50-60-70 אחוז מהמשכורת.
מה ההגיון פה??

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה שסגירת הגנים באחת לא קשורה להצלת חיים. וזה נושא האשכול.
הבעיה שמי שטוען כך טוען שסגר לא מסיע בהצלת חיים.
מי שתומך בסגר רק את הבעיה הזו רוצה לפתור אפשר להתדין איתו כל מי שלא רוצה הגבלות מה הטעם לדון איתו בהם.
ממילא לא רוצה הגבלות ולא משנה איזה צורה תהיה להן.

בואי ננסה לדון על זה. את אומרת שצריך לפתוח את הגנים לגמרי. מה את מציעה לסגור במקום?

ב. ש.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
(לא מדברת כרגע על טישים אצל האדמור שזה עוד נושא אבל מאחר ומעורבים בו אנשים גדולים כמו אדמורים אני נמנעת מהלביע את עמדתי עליו )

צריך להריע לך שאת נמנעת?
ברור שתמנעי, מי את שמבינה יותר מהם?

mina

משתמש מקצוען
אז לא מבינה מה ככ חשוב לקטר ולחשוב עד כמה רוצים להרע לנו???
אף אחד לא מחפש לקטר ומחפש את הרע!!
אבל אנשים רוצים חיים שפויים. כל חודש סגר, שבתקופה שבין "הנורמלית" חצי מהזמן בידוד.
הפסקות עבודה. ילדים שמתחרפנים בבית
כן, פשוט נמאס. מה לא הגיוני כל כך?

לווים

משתמש מקצוען
אולי זה באמת עדיף,
לצאת לחלת ולקבל 50-60-70 אחוז מהמשכורת,
ולא לעבוד עד 1 ולקבל 50-60-70 אחוז מהמשכורת.
מה ההגיון פה??
בבקשה את מוזמנת לצאת לחלת.
מי שחשוב לו מקום העבודה שלו ולשמור לעצמו על מקור הפרנסה שלו נראה לי יחשוב אחרת..

רפ

משתמש סופר מקצוען
הבעיה שמי שטוען כך טוען שסגר לא מסיע בהצלת חיים.
מי שתומך בסגר רק את הבעיה הזו רוצה לפתור אפשר להתדין איתו כל מי שלא רוצה הגבלות מה הטעם לדון איתו בהם.
ממילא לא רוצה הגבלות ולא משנה איזה צורה תהיה להן.
אחרי הסגרים הקודמים, אני חושבת שקשה להגיד שסגר לא עוזר.
אבל שוב, לא מדברים כאן על הסגר עצמו, מדברים כאן על ההחלטה לסגור גנים באחת.
אם יש הגיון בסגירת הגנים, ולפי דברי המקצוענים אין בזה הרבה הגיון, אז שיסגרו לגמרי.
אם אין הגיון בסגירת הגנים, אז שלא יסגרו.
אם יש הגיון בלסגור את הגנים ב13:00, שיסבירו לנו אותו.

לווים

משתמש מקצוען
אם רוצים להוריד תחלואה אז שיעשו סגר הרמטי שבאמת עוזר. ולא סגר שייצור תחושה אצל אנשים שכבר רגילים לסגרים ולא התחושה היא זו שמניעה אותם לפעול כך או אחרת.
אה יפה מאוד את מעדיפה לשבת בבית עם הילדים עכשיו חודש????

לווים

משתמש מקצוען
אף אחד לא מחפש לקטר ומחפש את הרע!!
אבל אנשים רוצים חיים שפויים. כל חודש סגר, שבתקופה שבין "הנורמלית" חצי מהזמן בידוד.
הפסקות עבודה. ילדים שמתחרפנים בבית
כן, פשוט נמאס. מה לא הגיוני כל כך?
הגיוני מאוד!!!
אני בידיוק כמוך
אבל מה את מציעה לעשות??
להמשיך שגרה ולהכנס לבידוד על ימין ועל שמאל???

רפ

משתמש סופר מקצוען
בבקשה את מוזמנת לצאת לחלת.
מי שחשוב לו מקום העבודה שלו ולשמור לעצמו על מקור הפרנסה שלו נראה לי יחשוב אחרת..
מקומות העבודה שלנו בסכנה גם ככה, גם אם לא יצאנו לחל"ת, מכיוון שאנחנו עובדים במשרה חלקית מחוסר ברירה ולא מצליחים להגיע לתפוקה הנדרשת.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני מציעה סגר על כל חנויות המזון לעצירת התחלואה.
גם אז תגידו שצריך סגר?

הרעבה בוודאי תעזור לעצירת הנגיף.

אז זהו,
כמו שצריך שילדים צריכים לאכול, הם צריכים גם מסגרת יציבה, והאמא צריכה לעבוד בצורה נורמלית.

ומי שרוצה להתכחש לעצמו - מוזמן להתחיל את הסגר מעכשיו.
זה פשוט צמצום מוחין לחשוב שסגר מתוזמן עושה משהו.
מי שמאמין בשטויות האלה - שיסתגר בביתו.

תפסיקו לירות לעצמכם ברגליים!!!!!

לווים

משתמש מקצוען
מה
לא טעינו,
הסגר בחגים - היה בדיחה אמיתית!
מה היה בדיחה?
מאז החגים ועד לפני שבוע (אחרי חנוכה) לא מכירה אפחד שנדבק!!
מאמינה שכן היו פה ושם
אבל שבועות ארוכים אחוז ההדבקה בציבור החרדי היה נמוך מאוד מאוד מאוד
אז איפה הבדיחה פה????

לווים

משתמש מקצוען
מקומות העבודה שלנו בסכנה גם ככה, גם אם לא יצאנו לחל"ת, מכיוון שאנחנו עובדים במשרה חלקית מחוסר ברירה ולא מצליחים להגיע לתפוקה הנדרשת.
נכון... :confused:
יתכן שיש כאלו ששווה להן לצאת לחלת השאלה אם יהיה להן אחכ לאן לחזור.. ככל הנראה זה יהיה סגר אחרון ואז יהיו מאות אלפי מבקשי עבודה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה