דרוש מידע סגר - מעונות עד 13:00 יש לזה הסבר הגיוני?

מצב
הנושא נעול.

mina

משתמש מקצוען
אז את אומרת שהסגר פוגע בך כספית.
מאיפה הבאת את זה??? (ב"ה שיחסית הקב"ה לא ניסה אותי בזה, ואני ובעלי עבדנו כל התקופה)
אחזור שוב. אמרתי שאני מעדיפה שלא יהיה בכלל. ולא יחייבו, ואז אני שולחת לפרטית (שאגב עולה לי מלא כסף..)
אבל עדיין שווה לי כי אין לי את הכאב ראש של מי יוציא באחד ומי ישגיח וכו'.
[אמרתי שלא יחייבו כי אף אחד לא רוצה לשלם פעמיים]

לווים

משתמש מקצוען
בלי נדר זו ההודעה האחרונה שלי כאן.
גם את מסכימה שיש כאן משהו תמוה?
אז מה המטרה שלך בהודעות?
לסתום את הפה לאלו שמנסות להבין את ההגיון ולברר אם יש דרך לשנות את זה?
כבר היו דברים שהשתנו בלחץ הציבור.
לא המטרה שלי היא לא לסתום את הפה
אלא להגיד שהדעה שלי היא שזה הרע במיעוטו
אם זה רק או בלי גנים או עד 1
לי אישית עדיף עד 1.

אם יש לך יכולת השפעה אישית אני גם אשמח מאוד שתתקבל החלטה להשאיר את כול מוסדות החינוך פתוחים עד 4.

בהצלחה!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מאיפה הבאת את זה??? (ב"ה שיחסית הקב"ה לא ניסה אותי בזה, ואני ובעלי עבדנו כל התקופה)
אחזור שוב. אמרתי שאני מעדיפה שלא יהיה בכלל. ולא יחייבו, ואז אני שולחת לפרטית (שאגב עולה לי מלא כסף..)
אבל עדיין שווה לי כי אין לי את הכאב ראש של מי יוציא באחד ומי ישגיח וכו'.
[אמרתי שלא יחייבו כי אף אחד לא רוצה לשלם פעמיים]
זה שהמעון פתוח לא אומר שחיבים לשלוח.
תשלחי לפרטי ואת מסודרת.
יעלה קצת יקר אבל זה חלק מהצרה של הקורונה. זה לאו דוקא חיב להיות דרך אבדן הכנסות אלא הגדלת הוצאות.
זה מה יש. זו הדרך היחידה ללחום בקורונה. שאגב מוכיחה את עצמה בכל העולם. גם אם תשפכו נהרות של דיו לא יעזור לכם. סגר יעיל בהפחתת תחלואה. חוץ מזה הוא באמת נורא ואיום.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
שמתם לב שאף פעם אין התייחסות ברורה לעניין המעונות והמשפחתונים? אולי בציבור הכללי זה לא נפוץ?
השנה מלא מעונות חצי ריקים שם גם בגלל הקורונה וגם בגלל מקרי התעללות שעלו לחדשות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה