דרוש מידע נפח גלישת אינטרנט

A052

משתמש סופר מקצוען
אין אפשרות להתמקח עם בזק. מחירי התשתית נמצאים באתר שלהם.

יש כן אפשרות "לנייד" את התשתית לחברת הספק, ואז זה מוזיל בכ20 ש"ח בדר"כ, אבל מתי שיש תקלת תשתית (נדיר ביותר) זה עלול קצת להאט את התיקון.

שירה ד.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול:
יש לי סים של רמי לוי (קליטה מצויינת אצלי...) נגמרה לי עכשיו החבילה והגדלתי אותה. כמה זמן לוקח לזה להתעדכן? הם כבר שלחו לי smsשהתוכנית השתנתה.

ממוקד

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול:
יש לי סים של רמי לוי (קליטה מצויינת אצלי...) נגמרה לי עכשיו החבילה והגדלתי אותה. כמה זמן לוקח לזה להתעדכן? הם כבר שלחו לי smsשהתוכנית השתנתה.
זה יכול מאד לבלבל, כי האשכול מדבר על חיבור DSL ולא נטסטיק, ומנסיון מאשכולות אחרים אנשים לא אוחזים את ההבדל ומקישים מאחד לשני בלי שיש כל קשר. תפתחי אשכול נפרד.

rutt

משתמש מקצוען
יבין שהנפילות לא קשורות לספק אלא לחברת התשתית

לא פעם היו לי בעיות גלישה, ובשיחה משולשת שלי עם בזק ועם הספק התברר שהבעיה אינה בתשתית, נעשתה בדיקת מהירות של התשתית ללא הספק, ונתברר שהתשתית תקינה לחלוטין, והבעיה בעומסים אצל הספק, שלוקח עוד ועוד לקוחות ואינו עומד בעומסים.

בא יבוא

משתמש מקצוען
לא פעם היו לי בעיות גלישה, ובשיחה משולשת שלי עם בזק ועם הספק התברר שהבעיה אינה בתשתית, נעשתה בדיקת מהירות של התשתית ללא הספק, ונתברר שהתשתית תקינה לחלוטין, והבעיה בעומסים אצל הספק, שלוקח עוד ועוד לקוחות ואינו עומד בעומסים.
באיזה ספק מדובר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה