~~~ נספח לאתגר חודש כסליו ~~~

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
טובת ההנאה המסופחת ליוזם האתגר, היא כמות הצלצולים הלא מבוטלת שרוצה טוב מזרים, ככה דרך אגב, הישר אל חשבון הבנק שלו.
מפרגנים לך, מפרגנים...

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
נכתב ע"י עדיאל;1852104:
טובת ההנאה המסופחת ליוזם האתגר, היא כמות הצלצולים הלא מבוטלת שרוצה טוב מזרים, ככה דרך אגב, הישר אל חשבון הבנק שלו.
מפרגנים לך, מפרגנים...

ההודעה הזו נותנת לי להבין כמה אתה מפרגן.

מלינקה

משתמש פעיל
כואב לי על זו שהתחתנה עם זה ששמח שסוף סוף יש מי שתבשל לו ותקפל לו ותעזור לו בפרנסה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י מלינקה;1852514:
כואב לי על זו שהתחתנה עם זה ששמח שסוף סוף יש מי שתבשל לו ותקפל לו ותעזור לו בפרנסה.

את ההמשך לסיפור תוכלי לקרוא בקטע על החלון המנופץ באישון לילה, וכל השכנים ששומעים...

מלינקה

משתמש פעיל
נכתב ע"י רותי קפלר;1852522:
את ההמשך לסיפור תוכלי לקרוא בקטע על החלון המנופץ באישון לילה, וכל השכנים ששומעים...

חשבתי על זה,
אבל תקוותי ששזכה באישה בעלת "חוכמת נשים" שתגרום לו להרגיש שההפך מ"להיות בודד" יכול להתרומם הרבה יותר ממישהי שתגיש לו ארוחת בוקר...
וטוב מאוחר מאף פעם,

בת חורין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחד החסרונות (או היתרונות) בכתיבה אנונימית, זה שאנשים
מרגישים הרבה יותר חופשי עם עצמם לבקר ולנתח יצירות של אחרים
מבלי שהכותב המסכן יכול להצטדק ולהסביר את עצמו(אלא אם כן לא
אכפת לו להחשף)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
-עבדול?
-כן,
-התחלת צבע בשלד חיצוני?
- לא איפה, אני עדיין בכפר,
-התקשרתי להעיר אותך בשמונה בבקר, מה עשית מאותו רגע?!
-חיי השתנו
-באחת הקומות ראיתי לא גמרת טיח,
-תקשיב קודם אחר כך תדבר , אומר לך השתנה חיים שלי, בכפר סגור הכל, אין הסעה בגלל ביגועים , אין גם אוכל פה בכפר, בגלל נתניהו,
-אולי תפסיקו כבר עם הפיגועים?! רק נזק אתם עושים, כבר חודש אני תקוע עם השלד ועוד לא התחלנו קרמיקה מה לא ברור?!
-לא קשור לביגועים, אפשר גם זה וגם נגמור טיח,
-טוב יאללה ביי
איזה רעיון...
אהבתי...:eek::eek::eek:

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה נראה שההוא ששמח שמישהי תבשל ותכבס לו, פשוט לא הצליח להבהיר את הרעיון שעליו חשב.
אני רואה שהוא מספר כמה הוא בודד, וההתחלה טובה.
גם הסוף - נישאתי, הוא גם מובן.
האמצע - משום מה נראה לי שהוא פשוט התכוון למשהו אחד, ויצא לו בסוף משהו אחר.

אולי אני סתם דנה לכף זכות, אבל אם תעברו שוב על הקטע, תראו.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
בכל הודעה יש למעלה בשורת משימות
"צור תגי ציטוט
בצבע צהוב ליד צרף תמונה

רוצה טוב, הרעיון של האנונימיות חזק ביותר!
אני מרגיש יותר קל עם ההחלטה למי להצביע ולמי לא.

אגב,
חושבני שעיקר ההצבעות הינם על פי עוצמת הריגוש והנגיעה בנקודות רגישות, ולאו דווקא ע"פ איכות היצירה...
ואולי אני טועה.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
את הולך לאשכול השני עושה העתק למילים הרצויות
מדביק באשכול הז ומדגיש את המילים ואז לוחץ על צור תגי ציטוט
מקווה שהובנתי

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר לעמוד באשכול האחר, לצטט, ואז להעתיק את כל הציטוט (כולל התגים),
לפתוח תגובה באשכול הנוכחי ולהדביק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה