ניהול נספח כלי עזר במטבח---

יודע לשאול

משתמש צעיר
יש לי משהו רק פשוט אין סיכוי שאני מצלמת אותו (אין לי פרוג בבית רק בעבודה)מקסימום מצרפת קישור

(מוכרים אותו בעזרה ואחוה)
אפשר ?

נערך לאחרונה ב:

שקדי

משתמש מקצוען
שני אשכולות מקסימים!
@hbecker רציתי לשאול (מקווה שזה המקום...) איך את שומרת על הנקיון של תבניות סיליקון שאופים בהם?
עם הזמן הם כבר לא מתנקים לי טוב ואני כבר לא משתמשת בהם, וחבל לי.
אשמח לשמוע.

r.e.d.

משתמש מקצוען
יש למישהי אולי קישור לתבנית של עוגת סמאש קייק?

שקדי

משתמש מקצוען
תעשי חיפוש כי אני זוכרת שהעלו פה הדרכה ליצירת סמאש קייק כולל קישור\ים.

r.e.d.

משתמש מקצוען
ניסיתי לחפש ולא מצאתי, אם תדעי לכוון אותי יותר. אני אשמח.

שקדי

משתמש מקצוען
פה יש משהו
וגם פה
מקווה שיעזור לך!

פרידא

משתמש מקצוען
שני אשכולות מקסימים!
@hbecker רציתי לשאול (מקווה שזה המקום...) איך את שומרת על הנקיון של תבניות סיליקון שאופים בהם?
אשמח לשמוע.
שמעתי על כאלה שמכבסות במכונת כביסה..

חוה ש

משתמש מקצוען
שני אשכולות מקסימים!
אשמח לשמוע.

במכונת כביסה. יוצא נקי פרפקט.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו תודה.
@hbecker לא צורף הקישור לתבניות שקעים לקאפקייקס.
עוד שאלה- זכור לי שקראתי פעם שיש בעיות כשרות בתבניות סיליקון שמורחים על זה שומנים או משו?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי משהו רק פשוט אין סיכוי שאני מצלמת אותו (אין לי פרוג בבית רק בעבודה)מקסימום מצרפת קישור

(מוכרים אותו בעזרה ואחוה)
אפשר ?
קישור זה בסדר. מן הסתם יש בקישור עצמו תמונה שאפשר להעתיק ולהדביק בהודעה. אם לא תצליחי אני אנסה
שני אשכולות מקסימים!
אשמח לשמוע.
אני שמה במכונת כביסה. שמעה קצת סבון כלים בתוך התוף [ולא אבקת כביסה כי אז נשאר טעם של אבקת כביסה בתבנית], מפעילה על 40 מעלות במכונה קצרה של שעה
משם למייבש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה