נמצאה תעודת זהות , כרטיס רב קו ועוד

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
עדיף שתפני למשטרה לעדכן שמצאת -
תפקיד שלהם להעביר לה.
לדעתי לא כדאי לעביר למשטרה כי הם לא מחזירים את זה אלא שומרים את זה בתחנה עד שבאים לקחת והם לא מעדכנים (פעם נאבד לי גם הת.ז ופשוט חיפשתי את זה בכל התחנות של המשטרה באזור עד שמצאתי . מה גם שכשזה נאבד לי היה שם כמה מאות שקלים וזה חזר בלי...)

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
אם היא תשיג את המאבדת,
תמיד היא תוכל להפנות אותה לשם.
אם המאבדת רוצה להנפיק ת"ז חדשה - יהיה לה קל יותר ככה

כסא נח

משתמש מקצוען
לדעתי לא כדאי לעביר למשטרה כי הם לא מחזירים את זה אלא שומרים את זה בתחנה עד שבאים לקחת והם לא מעדכנים (פעם נאבד לי גם הת.ז ופשוט חיפשתי את זה בכל התחנות של המשטרה באזור עד שמצאתי . מה גם שכשזה נאבד לי היה שם כמה מאות שקלים וזה חזר בלי...)
יכול להיות שהם בסה''כ רצו לשמור לך על הכסף שלא יגנב חלילה
אבל אז הם שכחו היכן זה היה שמור...

esti1

משתמש צעיר
מצאתי אותה, ב"ה.

חברה שלי תיתן לה את המספר שלי. למי להפנות אותה?

esti1

משתמש צעיר
חברה של חברה שלי. גרה בצפת. היא מסרה לאישה את המספר שלי. אין לי את המספר שלה עדיין. לאן להפנות אותה כשתיצור איתי קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה