דרוש מידע ניתוחים בריאטריים 2023

הדסולה

משתמש מקצוען
אין לי מחלות נוספות ב"ה
חוץ מאקו לב במאמץ, שזו בדיקה לא שגרתית - ערכתי אותה בעקבות היסטוריה של בן משפחה
זה לא מה שעיכב, היה לי תור מהיום להיום בגלל ביטול
מה שעיכב זה התור הראשון לקרדיולוג שהיה רק במרחק 5 חודשים, וגם המפגשים עם הדיאטנית
ובעיקר - הבדיקות החוזרות כי חלק מהן כבר לא היו בתוקף כי עברו 180 יום
כך שיצא שחלק מהבדיקות עשיתי פעמיים
וחלק אפילו שלוש... כי הכדוריות דם התפוצצו במבחנה (מזל יש לי, אה?)

לכן שימו לב לקבוע את כל התורים סמוך לוועדה כמה שאפשר
(הגעתי לוועדה כבר לפני חודשיים, ובגלל ההשלמות של הבדיקות האישור התעכב)

מה דעתכם על פרופ' אנדריי קידר
מגן לחולה ממליצים עליו
יש כאן מישהו שנותח אצלו?
רופא מצוין

הדסולה

משתמש מקצוען
חינם! לגמרי (36 ש"ח להוציא התחייבות, כן?:ROFLMAO:)
חברתי ואני שורוולנו אצלו.
כששקלתי ברצינות להתחיל את התהליך ודיברתי איתה (היא עשתה קודם) היא אמרה לי שאלה שמנותחים אצל עסליה באסותא לא מבינים איזו טיפשות זאת... הוא רופא אנושי, זורם, עממי, בדיוק זה שהיית בוחרת שיטפל בך! הכי בגובה העיניים!
ואין שום הבדל בין ביחס שלו למנותחים בין באסותא ובין ברמבם. מבדיקה! סתם לשלם אלפי שקלים! הוא אנושי ואכפתי לכל המטופלים באותה מידה.
ת'כלס אם את עושה שרוול ברוב המקרים את 2 לילות סה"כ בבי"ח. אני הייתי מרוצה מרמב"ם עד הגג. צוות נדיר, אחיות לעניין, הרופאים בגובה העיניים, מיטה עם חלון לים, תענוג! ואוכל - ממילא לא אוכלים...

בטח שבחרתי אותו! אותו ורק אותו!
חיפשתי באינטרנט 'אחמד עסליה' (אגב נוצרי ולא מוסלמי...) מצאתי מספר של המזכירה שלו. אמרתי לה שאני רוצה לעבור ניתוח ברמב"ם אז היא אמרה לי 'אה, אני לא מרמב"ם, אני מאסותא, קחי את המספר של המזכירה שלו מרמבם 04...') התקשרתי וביקשתי לקבוע תור.
אחרי שאפרת המזכירה קובעת תור היא שולחת במייל הפניה לזימון למרפאות חוץ ואת זה צריך להעביר למכבי לקבל התחייבות ל'ביקור רופא מומחה'. אני השתמשתי לאורך כל התקופה בהתכתבות איתם באתר, ת'כלס תוך יומיים הייתה התחייבות.
אחמד לא יכול להיות נוצרי,דבר שני ,ברמבם התורים מאד מאד רחוקים,
חינם! לגמרי (36 ש"ח להוציא התחייבות, כן?:ROFLMAO:)
חברתי ואני שורוולנו אצלו.
כששקלתי ברצינות להתחיל את התהליך ודיברתי איתה (היא עשתה קודם) היא אמרה לי שאלה שמנותחים אצל עסליה באסותא לא מבינים איזו טיפשות זאת... הוא רופא אנושי, זורם, עממי, בדיוק זה שהיית בוחרת שיטפל בך! הכי בגובה העיניים!
ואין שום הבדל בין ביחס שלו למנותחים בין באסותא ובין ברמבם. מבדיקה! סתם לשלם אלפי שקלים! הוא אנושי ואכפתי לכל המטופלים באותה מידה.
ת'כלס אם את עושה שרוול ברוב המקרים את 2 לילות סה"כ בבי"ח. אני הייתי מרוצה מרמב"ם עד הגג. צוות נדיר, אחיות לעניין, הרופאים בגובה העיניים, מיטה עם חלון לים, תענוג! ואוכל - ממילא לא אוכלים...

בטח שבחרתי אותו! אותו ורק אותו!
חיפשתי באינטרנט 'אחמד עסליה' (אגב נוצרי ולא מוסלמי...) מצאתי מספר של המזכירה שלו. אמרתי לה שאני רוצה לעבור ניתוח ברמב"ם אז היא אמרה לי 'אה, אני לא מרמב"ם, אני מאסותא, קחי את המספר של המזכירה שלו מרמבם 04...') התקשרתי וביקשתי לקבוע תור.
אחרי שאפרת המזכירה קובעת תור היא שולחת במייל הפניה לזימון למרפאות חוץ ואת זה צריך להעביר למכבי לקבל התחייבות ל'ביקור רופא מומחה'. אני השתמשתי לאורך כל התקופה בהתכתבות איתם באתר, ת'כלס תוך יומיים הייתה התחייבות.
זה היה לפני שנים לפני הועדה הבריאטרית ננגמר הסיפור הזה

הדסולה

משתמש מקצוען
גם זה חינם דרך רמבם. ממליצה מאד!
אין שום סיבה לשלם את הסכום הזה, זה מיותר!
ומי מבטיח לך שהוא ינתח אותך??? אחרי שאת עוצמת עיניים הם עושים מה שהם רוצים ,זה לא כמו ברפואה פרטית תאמיני לי ,הייתי בחדרי ניתוח עשרות פעמים עם מטופלים בבית חולים הם לא מחויבים על כלום,עכשיו הייתי בקשר עם אברך שהלך לעסליה בפרטי ליעוץ בגלל בעיה מסוימת יכל רק ברמבם להתנתח ואחרי הניתוח רופא אחר בביקור ואמר לו שהוא ניתח אותו,אז אל תתלהבי כל כך,ואל תלהבי אחרים,שווה את ה4000 או את ה8000 לדעת שהוא עושה את זה ולא איזה תלמיד שלו שהוא רוצה לקדם

CHAYA S

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
וואו
תודה רבה על האשכול זה בא לי כל כך בזמן ובמקום
מנסה לעשות טיפה סדר
1. לגבי אורך התהליך בעצם ממליצים כאן לקבוע תורים לדברים העתידיים לפני שמסיימים את כל הבדיקות באמת. וכן לנסות לבדוק עם מתאמת קשרי לקוחות...
2. ולגבי השתתפות הקופות-
אצל אחמד עסליה אם את פונה ממכבי לאסותא את משלמת מלא ואם את פונה דרך רמבם עם התחייבות ממכבי זה בחינם? זה נשמע מוזר...
3. אני ממש עוד לפני הכל...עוד רעיונית... רק הצעד הראשון- זה תור לרופאת משפחה ושהיא תפנה אותי הלאה לבדיקות ודיאטנית?

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
ומי מבטיח לך שהוא ינתח אותך??? אחרי שאת עוצמת עיניים הם עושים מה שהם רוצים ,זה לא כמו ברפואה פרטית תאמיני לי ,הייתי בחדרי ניתוח עשרות פעמים עם מטופלים בבית חולים הם לא מחויבים על כלום,עכשיו הייתי בקשר עם אברך שהלך לעסליה בפרטי ליעוץ בגלל בעיה מסוימת יכל רק ברמבם להתנתח ואחרי הניתוח רופא אחר בביקור ואמר לו שהוא ניתח אותו,אז אל תתלהבי כל כך,ואל תלהבי אחרים,שווה את ה4000 או את ה8000 לדעת שהוא עושה את זה ולא איזה תלמיד שלו שהוא רוצה לקדם
נראה לי פעם ראשונה שאני שמה כועס...
אבל שאנשים אחרים לא יטעו!
אינני יודעת מה תפקידך. אני בטוחה בכל מה שאמרתי,
ואדרבא, נחכה לתגובות של אנשים נוספים.
לגבי אחמד - תבררי ותופתעי, לא רעיון שלי כן? ולא שמעת בחייך על ערבים נוצרים???????
ולגבי הרופא המנתח - תסלחי לי אבל זה נשמע שטויות... כשהייתי אצל עסליה הוא אמר לי שיחד איתו נמצא רופא מנתח נוסף, אבל הוא עצמו מנתח.
10 דקות לפני הניתוח עסליה ניגש אלי, היי, מה קורה? מה שלומך? עשינו לך את זה מהר... אני רק מחכה לכח עזר שיכניסו אותך ומתחילים, הרבה הצלחה!
התורים ברמבם לקח לי פחות מחודש לתור קדם, ועוד שבועיים עד לניתוח, וכל זה בלי מקדמים ומשווקים.

תגידי, את מתאמת תורים באסותא תמורת תשלום? זה הסיפור???

זה היה לפני שנים לפני הועדה הבריאטרית ננגמר הסיפור הזה
אני מדברת טרי-טרי מהשנה האחרונה. לא נגמר ולא נעליים.
סורי, אבל עצבנת...

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
וואו
תודה רבה על האשכול זה בא לי כל כך בזמן ובמקום
מנסה לעשות טיפה סדר
1. לגבי אורך התהליך בעצם ממליצים כאן לקבוע תורים לדברים העתידיים לפני שמסיימים את כל הבדיקות באמת. וכן לנסות לבדוק עם מתאמת קשרי לקוחות...
2. ולגבי השתתפות הקופות-
אצל אחמד עסליה אם את פונה ממכבי לאסותא את משלמת מלא ואם את פונה דרך רמבם עם התחייבות ממכבי זה בחינם? זה נשמע מוזר...
3. אני ממש עוד לפני הכל...עוד רעיונית... רק הצעד הראשון- זה תור לרופאת משפחה ושהיא תפנה אותי הלאה לבדיקות ודיאטנית?

קודם כל המון הצלחה! שווה שווה!!!
תחילה תבדקי שהBMI שלך מאפשר את זה... ואז מומלץ מאד למצוא חברה / קרוב משפחה שיוכל לעזור לך בהתאמה אליך. תקראי המון חומר ממה שיש ברחבי האינטרנט, מוסיף הבנה וידע וזה ממש חשוב.
אם כן, תפני לרופאת משפחה. תבואי בביטחון שאת לא רוצה זריקות (מוריד קצת ואח"כ עולים) עשית הרבה דיאטות,
ואת מבינה שהפתרון האמיתי זה להקטין את נפח הקיבה, מה שמתאפשר הכי טוב בניתוח בריאטרי והוכיח את עצמו לאורך שנים.
אחרי שיש לך שלל הפניות ממנה תכתבי כאן שוב... בהצלחה!

לגבי 2. נכון בהחלט!! וכמו שכתבתי, אני ממש ממליצה על עסליה דרך רמב"ם. הוא נותן את אותו יחס ואנושיות בדיוק כמו לאלו שהוציאו אלפי שקלים בשבילו. מניסיון של 4 שנותחנו אצלו בשנתיים האחרונות! שרוול, ומיני מעקף.

ניאגרה

משתמש פעיל
מעיני הישועה זה על הפנים וטובי היועצים ממש לא ממליצים להתנתח שם
עסלייה כמנתח- מגיע לבדוק כמה פעמים אחרי הניתוח- אם אין דימום פנימי
דימום פנימי זה לא סיבוך נדיר בכלל -והוא מסכן חיים
אם תופסים אותו בזמן - ומכניסים את המנותח בשנית לחדר ניתוח (!) כדי לטפל
ואני מכירה יותר מאחד שקרה לו
פחד
תוך כמה זמן אמורים לזהות דימום כזה?
אם שבוע אחרי הניתוח רק הולכים ומתאוששים יש סיכוי שיש דימום פנימי?

CHAYA S

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קודם כל המון הצלחה! שווה שווה!!!
תחילה תבדקי שהBMI שלך מאפשר את זה... ואז מומלץ מאד למצוא חברה / קרוב משפחה שיוכל לעזור לך בהתאמה אליך. תקראי המון חומר ממה שיש ברחבי האינטרנט, מוסיף הבנה וידע וזה ממש חשוב.
אם כן, תפני לרופאת משפחה. תבואי בביטחון שאת לא רוצה זריקות (מוריד קצת ואח"כ עולים) עשית הרבה דיאטות,
ואת מבינה שהפתרון האמיתי זה להקטין את נפח הקיבה, מה שמתאפשר הכי טוב בניתוח בריאטרי והוכיח את עצמו לאורך שנים.
אחרי שיש לך שלל הפניות ממנה תכתבי כאן שוב... בהצלחה!

לגבי 2. נכון בהחלט!! וכמו שכתבתי, אני ממש ממליצה על עסליה דרך רמב"ם. הוא נותן את אותו יחס ואנושיות בדיוק כמו לאלו שהוציאו אלפי שקלים בשבילו. מניסיון של 4 שנותחנו אצלו בשנתיים האחרונות! שרוול, ומיני מעקף.
אין חשש שהBMI שלי לא יאפשר את זה לצערי: )
גם אני מכירה אישית כמה שנותחו אצל עסליה ומרוצים מאוד!!!
דווקא שני אחים שלי נותחו במעיני הישועה אצל הרופאה שאצלה קרה המקרה המצער עכשיו ולמרות שהם נהנו מאודד זה כנראה פחות רלוונטי עכשיו....:sneaky:

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
פחד
תוך כמה זמן אמורים לזהות דימום כזה?
אם שבוע אחרי הניתוח רק הולכים ומתאוששים יש סיכוי שיש דימום פנימי?
דימום פנימי אמורים לזהות עוד בבית חולים. מרגישים שהבטן קשה ממש. יש גם עליה בלחץ דם ועוד כמה דברים...
באשפוז לאחר הניתוח בודקים כל שעתיים לחץ דם. אם מזהים (לא מכירה מקרה כזה) מכניסים לניתוח חירום.
כשאת משתחררת אומרים לך (גם כתוב) שעל כל הרגשה רעה חריגה חובה לגשת בדחיפות למיון.

הדסולה

משתמש מקצוען
לגבי אחמד - תבררי ותופתעי, לא רעיון שלי כן? ולא שמעת בחייך על ערבים נוצרים???????
ולגבי הרופא המנתח - תסלחי לי אבל זה נשמע שטויות... כשהייתי אצל עסליה הוא אמר לי שיחד איתו נמצא רופא מנתח נוסף, אבל הוא עצמו מנתח.
10 דקות לפני הניתוח עסליה ניגש אלי, היי, מה קורה? מה שלומך? עשינו לך את זה מהר... אני רק מחכה לכח עזר שיכניסו אותך ומתחילים, הרבה הצלחה!
התורים ברמבם לקח לי פחות מחודש לתור קדם, ועוד שבועיים עד לניתוח, וכל זה בלי מקדמים ומשווקים.

סורי, אבל

סורי, אבל עצבנת...
אני הייתי מתביישת במקומך לשאול אותי אם אני מתאמת תורים באסותא
החושד בכשרים ....
מרגע זה סיימתי לכתוב פה ,תלכו כולכם לרמבם ..מה אכפת לי
כל בר דעת מבין מה זה רפואה פרטית ומה זה רפואה ציבורית בכל תחום רפואי שהוא,שלום ולא להתראות לך

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
אני הייתי מתביישת במקומך לשאול אותי אם אני מתאמת תורים באסותא
החושד בכשרים ....
מרגע זה סיימתי לכתוב פה ,תלכו כולכם לרמבם ..מה אכפת לי
כל בר דעת מבין מה זה רפואה פרטית ומה זה רפואה ציבורית בכל תחום רפואי שהוא,שלום ולא להתראות לך

כנראה שלא היית נשמעת לי ממש מה'כשרים'... ואת לא נראית אדם ביישן בכלל.
כאן הבנתי שיש לך את זה...
התגובה שלך לא ענינית ולא מתאימה לאדם בוגר. חבל.
כל כך נהניתי מרמב''ם, ואני אשמח לעזור לעוד אנשים לחסוך סכומי כסף שמיותר להוציא אותם.
בכל מקרה דרך צלחה!
ובאמת - מי שמעונין להתנתח באסותא @הדסולה היא האיש שיעזור לכם שם! ממליצה מכל הלב!!!

פייגיפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
למה לא ללכת לפרטי אם מקבלים אותו במימון מלא מהקופה?
אני הלכתי על פרטי ולא שילמתי כלום כמו שכתבתי באחת ההודעות למעלה

הדסולה

משתמש מקצוען
כנראה שלא היית נשמעת לי ממש מה'כשרים'... ואת לא נראית אדם ביישן בכלל.
כאן הבנתי שיש לך את זה...
התגובה שלך לא ענינית ולא מתאימה לאדם בוגר. חבל.
כל כך נהניתי מרמב''ם, ואני אשמח לעזור לעוד אנשים לחסוך סכומי כסף שמיותר להוציא אותם.
בכל מקרה דרך צלחה!
ובאמת - מי שמעונין להתנתח באסותא @הדסולה היא האיש שיעזור לכם שם! ממליצה מכל הלב!!!
שמעת על חסד ?מכירה את המושג הזה ?

מזמור לתודה!!!

משתמש פעיל
שמעת על חסד ?מכירה את המושג הזה ?
אז חזרת!
wellcome!
וזהו. מכאן האשכול ענייני חזרה.
מי שרוצה מידע על עסליה באסותא - יש את @הדסולה
מי שרוצה מידע על עסליה ברמבם, דרך מכבי - יש אותי :)
נשמח, שתינו, להועיל גם בשאר המידע הבריאטרי שצברנו.
דרך צלחה לכולם!

הדסולה

משתמש מקצוען
פשוט לא מאמינה למה שאני רואה .אני באמת הרבה בפורום של חכמת נשים .לא רגילה לכזו שנאה.פשוט המומה .איזה מחשבות לנשים יראות שמיים? עסליה הקשר שלי פשוט קשר אישי איתו .הוא היה לקוח שלנו מכרנו לו מערכות סטריאו לפני שנים.יש לו אשה יהודיה גם רופאה .היינו בעלי ואני אצלו בבית .כבר של לקוח ותיק זה הכל .הוא עוזר לי מאד מאד גם עם אנשים מהציבור שלנו שמאושפזים ברמבם .אני עברתי אצלו ניתוח שרוול ברמבם .ועכשיו עם זה שהוא עובד עם כל הקופות והכל בחינם למה לא לנצל את זה .זה הכל .בין זה שיש לי אינטרנסים ושאר הכפשות שאני מקבלת .כנראה מתאים לבין המיצריים ..עדין מי שרוצה את עזרתי אשמח לעזור.הפעם עברתי חינם דרך מאוחדת באלישע .וזה שתי עולמות שונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה