ניסיון לעדכון הדרייבר לא מצליח

• פותח הנושא N.O
  • פורסם בתאריך

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לוחץ על "הורד", והוא מוריד עד הסוף, ואח"כ לא מתקין.
אם אני לוחץ איקס ופותח שוב, זה מוריד מחדש (ושוב לא מתקין).
מה עושים?

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 96.5 · צפיות: 1

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תתקין ידנית.
הוא מוריד את זה לתיקיה זמנית, חפש ע"י everithing והוא ימצא לך לאן הוא הוריד ותתקין משם.

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה, אבל לא הצלחתי למצוא את הקובץ. מה לחפש?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אם לא תסתדר אולי אעשה לך בשליטה מרחוק.
כרגע אין לי זמן.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כשהוא מסיים את ההורדה מה הוא כותב?

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נתקע.

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 97 · צפיות: 2

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את זה כבר חיפשתי. לא מוצא.

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
תבדוק האם הWINDOWS לא מתקין את הדריבר הזה כרגע בעדכונים אוטומטים וזה מה שחוסם את ההתקנה הנוספת...

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה רבה לפרסומון שטיפל לי בבעיה!! אשריכם ישראל!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה