מצב
הנושא נעול.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
משטרת ישראל מודה בזאת שהשוטרים לא התנהגו כהוגן בסיפור הזה עם הילדה וההוכחה היא שהשוטרים ברחו והשאירו פצועה דוממת בשטח אחרי שהתחילו לעלות על העוול הגדול שלהם. יכול להיות שבגלל שהגיעו לשטח הרבה חרדים נושאי נגיף הקורונה אז השוטרים הרגישו כבר תסמינים וכאילו שנדבקו ה"י ולכן ברחו
בכל מקרה גם בסיפור הזה וגם בסיפור שיהיה מחר ע"י שוטרי משטרת ישראל הם לא צריכים להיכנע לחרדים פשוט כי זה לא מכובד ששוטר מודה בהשמה

זה נוסח תגובת המשטרה ממה שאני רואה בסרטון

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
ההבדל הקטן הוא,
שביבי רב עם מערכת משפט, משטרה ופרקליטות. גורמים חזקים לכל הדעות. שם יש ויכוח מי גובר על מי ומי רודף את מי.
אתה יכול לדון אם המריבה שווה, אבל זה שונה לחלוטין מכל בחינה, משני שוטרים חזקים שרבים עם ילדה בוכיה בת 10....
כמו ששונה שני נערים שרבים לנער שמתעלל בילד בן שלוש.
קצת פרופורציות!
תחשוב על אסטרטגיה לא על צדק ..

וילך איש

משתמש מקצוען
צר לי ואני מנסה לחשוב שאתה נטול אינטרסים ושואל שאלת תם,אז לא יודע מה דמיינת שאמור להיות ,חשבת שביבי יניח תפילין דר''ת? הממשלה תמיד רעה ומנסים להציל כמה שאפשר שזה אומר יותר תקציבים לעולם התורה[קרי ישיבות מקוואות וכו'] שמירה על עולם התורה[אם אתה שייך לקבוצה מסויימת אז בבקשה אל תענה] עזרה לאזרח,והם עושים המון אבל תמיד יהיה את הבכיינים ורואי השחורות,ע''ע ערך כל הממשלות שהחרדים ישבו שם בשליחות הרבנים,ותמיד היה את הצעקנים למיניהם,.לא מהם אנו חיים.
ביקשתי תשובה לשאלה. לא הודעת דוברות.
ואפרט שוב את השאלה: בתחילת המגיפה לא הייתה ממשלה מתפקדת כבר יותר משנה והיינו שבוע אחרי בחירות שלישיות, ובכל זאת הרושם הכללי הציבורי היה שיש עם מי לדבר ומנסים לעשות את המירב ויש רציונל רפואי כלשהו שעומד מאחורי ההחלטות, גם אם לא תמיד הם פופולריות. ולראיה, המון אנשים שפגשתי בסביבות פסח ציפו שהממשלה תטיל סגר יותר נוקשה ויותר ארוך על כל הארץ, העיקר שנגמור עם זה כבר. ובמלים אחרות, היה איזשהו אמון ציבורי במהלכים הממשלתיים, וגם אלו שנפגעו מהסגר המשיכו לתמוך כי היה להם אמון במערכת.
מרגע שהוקמה הממשלה זה נראה שמישהו באמת איבד את המצפן ומחליט החלטות רנדומליות על בסיס אבן נייר ומספריים שהשרים עושים ביניהם, וכשמשעמם להם אז הם עושים כמו שהילדים עושים בחיידר "תבחר אות מהאלף בית, אאאאאאלף סטופ!" ולפי האות שיצאה אז בוחרים עיר ומטילים עליה סגר.
וכאן השאלה; אם כן, למה בכלל צריך את הממשלה הזאת אם אפשר לפרק אותה וללכת לממשלת מעבר כמו שהיה לנו בשנה וחצי האחרונות?
אשמח לתשובה ממוקדת ועניינית.
תודה.

נערך לאחרונה ב:

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תחשוב על אסטרטגיה לא על צדק ..
אסרטגיה בהחלט תלויה באמת שעומדת מאחוריה. כשצריך לשכנע אנשים שאני צודק במלחמה, קודם כל צריך להיות ברור שיש פה מלחמה ושיש שני צדדים לה.
אבל כאין מלחמה אלא פיל מול ג'וק (היתה פה איזו קריקטורה שהמחישה את זה מצוין)- למה האסטרטגיה תועיל?
דמיינו את ביבי טוען שהגנים והמעונות זו רדיפה תחתיו. מישהו לא יחשוב שזה מגוחך?
זה לא כוחות!

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מומלץ להתייאש מראש, שימו לב שכל כמה שבועות השוטרים שוברים עוד שיא, ואז כולנו מצקצקים בלשון - די הפעם ודאי כבר יראו להם את הכיוון. והמציאות חזקה מכל דמיון, מדובר בארגון מסורבל ומזוהם מכף רגל ועד ראש [ליתר דיוק: מהראש ועד הראש.....] נוסף לזה, רוב השוטרים הם אנשים חסרי השכלה בסיסית בגישה לבני אדם, וכוח פיזי או חוקי זה הדבר היחיד שיש להם, והם נהנים להשתעשע בו.
נכון מאוד
אבל במקום "לצקצק בלשון" ולחכות שמשיהו אחר "יראה את הכיוון"
הפעולה צריכה לבוא מהציבור המושפל
ממש כמו שקרא לא מזמן בארה"ב
אולי הגיע זמן לתגובה מתוך הציבור
[ולא רק הקיצונים]

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אסרטגיה בהחלט תלויה באמת שעומדת מאחוריה. כשצריך לשכנע אנשים שאני צודק במלחמה, קודם כל צריך להיות ברור שיש פה מלחמה ושיש שני צדדים לה.
אבל כאין מלחמה אלא פיל מול ג'וק (היתה פה איזו קריקטורה שהמחישה את זה מצוין)- למה האסטרטגיה תועיל?
דמיינו את ביבי טוען שהגנים והמעונות זו רדיפה תחתיו. מישהו לא יחשוב שזה מגוחך?
זה לא כוחות!
ידידי, ברוך הבא לעולם השקר.. אסטרטגיה לא תלויה בצדק כלל וכלל !
יש אסטרטגיה שיש בה צדק ואמת ויש שלא..
ליברמן וחבריו הרשעים בהשמצות האכזריות שלהם ובסרטוני הבחירות עבדו עם אסטרטגיים מקצוענים ואני בטוח שלא תאמר שיש אצלם צדק.
בעניין ביבי יש בישראל יותר ממליון איש {חוץ מהערבים} שמשוכנעים שהוא פושע גדול וכל הטענות שלו הם מניפולטיביות לחלוטין...
בחשיבה שיווקית צריך להתנתק מהחוייה האישית שלך ולחשוב כיצד להשפיע על קהל היעד

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ידידי, ברוך הבא לעולם השקר.. אסטרטגיה לא תלויה בצדק כלל וכלל !
יש אסטרטגיה שיש בה צדק ואמת ויש שלא..
ליברמן וחבריו הרשעים בהשמצות האכזריות שלהם ובסרטוני הבחירות עבדו עם אסטרטגיים מקצוענים ואני בטוח שלא תאמר שיש אצלם צדק.
בעניין ביבי יש בישראל יותר ממליון איש {חוץ מהערבים} שמשוכנעים שהוא פושע גדול וכל הטענות שלו הם מניפולטיביות לחלוטין...
בחשיבה שיווקית צריך להתנתק מהחוייה האישית שלך ולחשוב כיצד להשפיע על קהל היעד
השאלה אם המטרה להשאר בקרב מתמיד או לשנות אסטרטגיה מבפנים.
דמיינו ממחר פרסומות ענק של המשטרה בנוסח "הנהג שלנו" של אגד, "השוטר שלנו". כולל שינוי מנהיגותי פנימי. למה לא לנסות?

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
השאלה אם המטרה להשאר בקרב מתמיד או לשנות אסטרטגיה מבפנים.
דמיינו ממחר פרסומות ענק של המשטרה בנוסח "הנהג שלנו" של אגד, "השוטר שלנו". כולל שינוי מנהיגותי פנימי. למה לא לנסות?
הנושא כאן היה אודות תגובת הדובר של המשטרה שמאוד מקוממת ולפי כך מביאה אותנו לפקפק במקצועיותו של הדובר שלכאורה נכשל.. מתוך ההנחה הזו נשאלה השאלה באשכול אם אנו היינו הדוברים כיצד היינו מגיבים.
אני ניסיתי להציג הסבר על האסטרטגיה של אותו דובר בתגובה שהגיב ולומר שלמרות חוסר ההגינות הזועקת לשמים עדיין יש מצב שזו הייתה מתוך דווקא טקטיקה מקצועית. {ראה בפונט אדום בשרשור}

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מח"ש מנוהל ע"י משרד המשפטים ואמור להיות מנותק לגמרי מהמשטרה.

יש לי הרבה מה להוסיף, דברים ששמעתי מעו"ד נועה לוי מהועד נגד עינויים
אבל לא זה המקום...
מעניין לשמוע אשמח בפרטי

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
וואו כל כך הרבה בדיחות בהודעה אחת, אנו מדברי על אותה משטרה??? אותה מדינה??? זה כמעט ימות המשיח מה שכתבת.
ידידי, הוא כתב מעולה, ענה מדויק על השאלה אילו היה דובר מה היה מגיב.. זה שבעינך זו בדיחות כי אתה בוחן את הדברים במאזני צדק, והסיפור כאן היא דוברות ויח"צ לתשומת לבך..

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בלת"ק

אני לא חושבת שהמשטרה שווה את ההתיחסות שלנו.
שוטרים בכל מדינות העולם היו מאז ומתמיד ציבור גאה.
שימו לב שכשאתם נתקלים באירוע משטרתי, השוטרים תמיד יצאו מהרכב שלהם זקופי קומה, עם פרצוף שמכניס את כל העולם בכיס הקטן שלהם...
אין מה לעשות- - - זו הבמה שלהם.
שוטר שנטפל לאזרחים ונהנה להשפיל אותם, הוא סה"כ אדם שמשחק אותה גיבור ומגניב, אבל בתוך תוכו הוא חלש וקטן.
ו...כן! שוטרים אוהבים שמתווכחים איתם , ואוהבים שרבים איתם, ואוהבים שמקיפים אותם בעצבים ומוציאים פלאפונים ומסריטים אותם. הם נהנים מזה.

אבל למה למען ה', אנחנו צריכים לספק להם את הריגוש הזה??

אז בואו נשתדל לא להרגיז אותם, ונצא מהבית רק עם מסיכת אף-פה, ונחבוש אותה בכל שעות היום גם אם אנחנו כמעט נחנקים מאחורה, ולא נשתה ברד או מים כדי לא לגרום להם לגירויי יצרים, וגם אם אנחנו צריכים לגרד את הסנטר, נעשה את זה רק בדמיון...
ורק כשנגיע הביתה ונגיף תריסים ונרגיש חופשי, נוכל להשיל את המסכות ושלום עליך נפשי---

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
משטרת ישראל מודה בזאת שהשוטרים לא התנהגו כהוגן בסיפור הזה עם הילדה וההוכחה היא שהשוטרים ברחו והשאירו פצועה דוממת בשטח אחרי שהתחילו לעלות על העוול הגדול שלהם. יכול להיות שבגלל שהגיעו לשטח הרבה חרדים נושאי נגיף הקורונה אז השוטרים הרגישו כבר תסמינים וכאילו שנדבקו ה"י ולכן ברחו
בכל מקרה גם בסיפור הזה וגם בסיפור שיהיה מחר ע"י שוטרי משטרת ישראל הם לא צריכים להיכנע לחרדים פשוט כי זה לא מכובד ששוטר מודה בהשמה

זה נוסח תגובת המשטרה ממה שאני רואה בסרטון
בדיוק
קלעת

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלת"ק

אני לא חושבת שהמשטרה שווה את ההתיחסות שלנו.
שוטרים בכל מדינות העולם היו מאז ומתמיד ציבור גאה.
שימו לב שכשאתם נתקלים באירוע משטרתי, השוטרים תמיד יצאו מהרכב שלהם זקופי קומה, עם פרצוף שמכניס את כל העולם בכיס הקטן שלהם...
אין מה לעשות- - - זו הבמה שלהם.
שוטר שנטפל לאזרחים ונהנה להשפיל אותם, הוא סה"כ אדם שמשחק אותה גיבור ומגניב, אבל בתוך תוכו הוא חלש וקטן.
ו...כן! שוטרים אוהבים שמתווכחים איתם , ואוהבים שרבים איתם, ואוהבים שמקיפים אותם בעצבים ומוציאים פלאפונים ומסריטים אותם. הם נהנים מזה.

אבל למה למען ה', אנחנו צריכים לספק להם את הריגוש הזה??

אז בואו נשתדל לא להרגיז אותם, ונצא מהבית רק עם מסיכת אף-פה, ונחבוש אותה בכל שעות היום גם אם אנחנו כמעט נחנקים מאחורה, ולא נשתה ברד או מים כדי לא לגרום להם לגירויי יצרים, וגם אם אנחנו צריכים לגרד את הסנטר, נעשה את זה רק בדמיון...
ורק כשנגיע הביתה ונגיף תריסים ונרגיש חופשי, נוכל להשיל את המסכות ושלום עליך נפשי---
צודקת
אבל לא דיברו על הנושא הזה ספציפי
אני מאמינה שכל אחד מקפיד על הכללים כמה שהוא יכול
הציבור החרדי מקשיב לתורה ולרבנים "ונשמרתם"

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לכן מה???
וחבל שגם חרדים כותבים את זה...
לא כל החרדים צועקים נאצים על שוטרים וכמדומה שלא כל השוטרים אלימים {אגב, יש לי תחושה שמשטרת ירושלים והשוטרים שם מתנהגים כלפי חרדים בברוטליות יותר ממקום אחר}

עדיה שיר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צודקת
אבל לא דיברו על הנושא הזה ספציפי
אני מאמינה שכל אחד מקפיד על הכללים כמה שהוא יכול
הציבור החרדי מקשיב לתורה ולרבנים "ונשמרתם"
אוקי.
אז על מה ההתלהמות?
הם לא ברמה שלנו בכלל...

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
תגובת דובר משטרת ישראל [מי הטיפש שלוקח על עצמו תפקיד דובר על הארגון הכי לא מאורגן במדינת ישראל, אולי מי שלוקח על עצמו שר הבריאות או שר האוצר במצבי משבר]

מדינת ישראל נמצאת במשבר מהחמורים בתולדותיה, השר הממונה, המפכ''ל, מפקדי המחוזות, קציני השטח, ואלפי שוטרים עושים את עבודתם נאמנה במשמרות ארוכות ובמסירות יוצאת דופן, לצד עשרות אלפי אירועים אשר מתנהלים כשורה ועל פי דין וחוק, בצל עבודה מתישה זו מתרחשים אירועים אשר אין להם מקום בארגון כה מכובד וראוי, ואנו מצרים על כך.

אך למרות כל זאת, אנו מוחים בכל תוקף, מזדעזעים פעם אחר פעם, כיצד התקשורת העוינת מוצאת מקרים ספורים, ומבליטה אך ורק את אירועים אלו, במדינה מתוקנת אין מקום לעיתונאים אשר מכפישים פעם אחר פעם את דמותה ההרואית של משטרת ישראל.

ובאשר למקרה אשר צולם בירושלים על ידי אדם שחצה את הכביש שלא במעבר חציה ובכך עבר על החוק, מפקד המחוז, בהמלצת השר הממונה, ובהתייעצות עם צמרת המשטרה לדורותיה, בשיחה בהולה שנערכת לפנות בוקר, הוחלט כי מפקד המחוז יזמן לפגישה דחופה ומהירה את אותם השוטרים, ויאמר להם בצורה נחרצת כי בפעם הבאה שהם פוגשים נערה בת 11 וארבעה חודשים פלוס 5 ימים, אשר הורידה את המסיכה לכיוון סנטרה, ולא כל מערכת הפה והלוע מוסתרים כפי הוראות החוק, ואותה נערה שותה ברד בצבע אדום להנאתה, אין להם לעכבה לחקירה בחדרי החקירות של משטרת ישראל,
אלא להסביר לה את הוראות החוק ואת האופציות המותרות על פי החוק לשתות ברד במרכז העיר.
א. לעשות חור במסיכה ולשם להכניס את הקשית של כוס הברד בצבע אדום,
ב. להכנס לבנין הנטוש הנמצא בסמכות למקום הארוע, ושם תוכל לשתות כאוות נפשה.

ולאותם עיתונאים המחפשים את נקודות החולשה הקיימות בכל ארגון, אנו שואלים, ידעתם לפרסם את הסרטון, האם תפרסמו גם את תגובתה המהירה והמעמיקה של משטרת ישראל.

ולציבור החרדי נאמר בנימה אישית -
כידוע לכם משטרת ישראל החל מהשר הממונה ועד לאחרון השוטרים, דואגים בכל לב לשמירה על בריאותכם האיתנה, ועל מצבכם הפיזי והנפשי כאחד, משטרת ישראל נוקטת בכל האמצעיים על מנת לשמר את בריאותכם אשר נמצאת בראש מעיינה של משטרת ישראל, ולפיכך אנו נוקטים בכל דרך אפשרית למזער את הנזק התדמיתי ובריאותי במגזרכם הנחשל, לעיתים אנו פועלים במבצעים חשאיים בכוחות וטכנולוגיות המתקדמות בעולם על מנת להזהיר את פורעי החוק שעבריינותם אינה כדאית, ולעיתים אנו עושים זאת בגלוי.
דעו לכם, שכל מעשה ומעשה הוא אך ורק לטובתכם, גם אם אינכם מבינים זאת.

עד כאן הודעת הדובר, סגנו, ראש לשכתו, מזכירתו, פקודיו, וכל מערכת דוברות המשטרה.
יפה אבל ארוך מדאי..נסה לתמצת

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אין בעיה אל תתנצל, אבל תדברר, ובאופן מקצועי. ולא כמו היום.
תפקיד האשכול לעזור למשטרה ולא לציבור החרדי.
נכון, תפקיד הדובר לנהל את יח"צ של הגוף ויש לו אחריות מקצועית מאוד להשפיע על דעת הקהל כפי רצון מעסיקו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה