מצב
הנושא נעול.

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם יש אשכול מקביל - אם היית דובר של הציבור החרדי, איך היית מגיב???
משום מה רק לציבור בצבע עור מסויים בארה''ב יש דוברים וכח תגובה

נערך לאחרונה ב:

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
חלק בלתי נפרד של אסטרסטג הוא ניהול משברים.
חלק בלתי נפרד של דוברות גוף ציבורי הוא התנהלות שוטפת בתהליכים ובניהול משברים כדי לחזק את המותג, ולעתים דווקא מתוך המשבר.

על מקרה הילדה בת ה 10 ששוטרים עיכבו כולנו ראינו/שמענו. אין חולק כי מדובר בשוטרים טפשים, ואטומים.
אך מקוממת שבעתיים תגובת דוברות המשטרה.
לאחר שכל העולם צפה בסרטון... הדוברות הזו מוציאה הודעה ללא שום אמפתיה, התנצלות אלא מסבירה
כי מדובר בנערה בת 13.5
שרק הזהירו אותה. וכי בכלל מדובר במסע מתוכנן של קמפיין נגד המשטרה.. (פחחחח...)

כמובן שהתגובה הזו הכעיסה את כל אזרחי מדינת ישראל ללא יוצא מהכלל.
(אגב, תגובה זו מצטפרת לשלל תגובות מסוג זה כשהמשטרה עצרה נער אוטיסט בירושלים, כשפרצה לדירה באמצע תפלה בבני ברק, באופן מגמתי יש הכחשה והצגה כאילו 'מחפשים' להכפיש את המשטרה הפועלת ללא דופי).

בעקבות כך - אתגר לגולשי הפורום:
בתור דוברי משטרת ישראל. כיצד הייתם מגיבים לאירוע כזה? כיצד הייתם הופכים את התקרית הזו לאירוע שדווקא יחזק את אמון הציבור במשטרה? איזה פעולות הייתם עושים?
(נשמח לשלוח למשטרת ישראל את הרעיונות בשביל התקרית הבאה).
שימו לב, עם כל הציניות ואפילו הרשעות המדיפה מהודעת דוברות המשטרה הייתי מציע לא לזלזל כל כך באסטרטגיה שעומדת מאחורי סגנון התגובה שלו ונכון שאותי ואת הציבור החרדי זה הכעיס מאוד אבל:
הדובר הנ"ל {המועסק ע"י המשטרה...} הפעיל טכניקה מנוסח ביבי: ההתקפות נגד המשטרה זה מסע מתוכנן נגד המשטרה כביכול ופגיעה במילוי תפקידה לשמור על החוק והסדר הציבורי, ובאסטרטגיה זו הוא מנסה לרתום את הקהל בציבור הכללי שחשוב לו שלטון החוק והסדר ומאידך לא רואה בעין יפה התנכלות לקטין ועם זה ניסה הדובר להתמודד באמצעות תגובתו המרושעת.
ובדיוק כמו שביבי מסביר לקהל שלו שבאמת המשפט נגדו זה רדיפה וניסיון הדחה ויותר מכך, זה נועד להפיל ראש ממשלה מהימין וכו' ובמסר הזה הוא משדר לציבור שהמשפט נגדו זה בעצם משפט נגד כל מצביעי הימין והמטרה היא לא נגדו ספציפית {אנחנו והם...}
כך הדובר מעביר מסר שיש כאן ניסיון מצד "גורמים" הפועלים להכפיש את המשטרה ובעצם הם פוגעים ומחבלים במשטר החוק ובדמוקרטיה...
בנוסף, בתחכום הזה הוא מצליח להסיט את הדיון הציבורי מהעובדות, והסיבה שלא מפריע לדובר להכעיס את החרדים כי בין כה יחסי משטרה חרדים ודעת הקהל החרדי על המשטרה נמצאים בשפל... אז לא סבר שיש כאן הפסד תקשורתי, אלא דאג לשמור על מעמדה של המשטרה בקרב אנשים שאינם דתיים כאמור, כשמשדר כאילו הערך של שלטון החוק נרדף כאן... וכל מי שזה חשוב לו...

מה דעתכם ?

מומלץ להתייאש מראש, שימו לב שכל כמה שבועות השוטרים שוברים עוד שיא, ואז כולנו מצקצקים בלשון - די הפעם ודאי כבר יראו להם את הכיוון. והמציאות חזקה מכל דמיון, מדובר בארגון מסורבל ומזוהם מכף רגל ועד ראש [ליתר דיוק: מהראש ועד הראש.....] נוסף לזה, רוב השוטרים הם אנשים חסרי השכלה בסיסית בגישה לבני אדם, וכוח פיזי או חוקי זה הדבר היחיד שיש להם, והם נהנים להשתעשע בו.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אבל לא משנה את דפוס ההתנהגות.
יש דברים שהם כן מצליחים-
עצם זה שמותר לאזרחים לתעד פעולות שוטרים, זה כבר משהו.

איך אמרה לי אחת העו"ד שם? הציבור החרדי פגיע משתי סיבות עיקריות-
את הראשונה אני לא רוצה לפרט והשניה היא שרוב החרדים בלי מצלמות בטלפון...

אם היו עוד אלף תיעודים כאלו (כי דברים כאלו מתרחשים!)
המשטרה היתה נאלצת לחשב מסלול מחדש.
אבל אין.

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מומלץ להתייאש מראש, שימו לב שכל כמה שבועות השוטרים שוברים עוד שיא, ואז כולנו מצקצקים בלשון - די הפעם ודאי כבר יראו להם את הכיוון. והמציאות חזקה מכל דמיון, מדובר בארגון מסורבל ומזוהם מכף רגל ועד ראש [ליתר דיוק: מהראש ועד הראש.....] נוסף לזה, רוב השוטרים הם אנשים חסרי השכלה בסיסית בגישה לבני אדם, וכוח פיזי או חוקי זה הדבר היחיד שיש להם, והם נהנים להשתעשע בו.
יש בכל מקום אנשים טובים וטובים פחות, רעם ורעים יותר..

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הכי מעצבן אותי זה : שאני הייתי בעיר אחרת" בשבת וראיתי במו עיני אזרחים לא מהציבור שלנו בפארק ללא מסיכה!!, כאילו אין קורונה ואז את אומרת לעצמך: שערורייה ! למה למען ד' השוטרים והאכיפה לא נמצאים באזורים שבאמת צריך אותם???
למה? אני רואה לפחות 20 משפחות עם ילדים אנשים נשים ובחורים, ורובם המוחץ !ללא מסיכה וגם אלו שהיה להם זה היה על הסנטר ,אז בבקשה משטרת ישראל היקרה חבל לכם לבזבז כ''כ הרבה אנרגיות על ילדים שלא טעמו טעם חאט ותתחילו באמת לעבוד עם שכל!!
יש הרבה אזורים שממש לא מפחדים ממכם הם יודעים הרי שאליהם לא יגעו ושהשוטרים "המקסימים""והאדיבים"נמצאים באזורים שחורים!

נערך לאחרונה ב:

Sara10

משתמש פעיל
שימו לב, עם כל הציניות ואפילו הרשעות המדיפה מהודעת דוברות המשטרה הייתי מציע לא לזלזל כל כך באסטרטגיה שעומדת מאחורי סגנון התגובה שלו ונכון שאותי ואת הציבור החרדי זה הכעיס מאוד אבל:
הדובר הנ"ל {המועסק ע"י המשטרה...} הפעיל טכניקה מנוסח ביבי: ההתקפות נגד המשטרה זה מסע מתוכנן נגד המשטרה כביכול ופגיעה במילוי תפקידה לשמור על החוק והסדר הציבורי, ובאסטרטגיה זו הוא מנסה לרתום את הקהל בציבור הכללי שחשוב לו שלטון החוק והסדר ומאידך לא רואה בעין יפה התנכלות לקטין ועם זה ניסה הדובר להתמודד באמצעות תגובתו המרושעת.
ובדיוק כמו שביבי מסביר לקהל שלו שבאמת המשפט נגדו זה רדיפה וניסיון הדחה ויותר מכך, זה נועד להפיל ראש ממשלה מהימין וכו' ובמסר הזה הוא משדר לציבור שהמשפט נגדו זה בעצם משפט נגד כל מצביעי הימין והמטרה היא לא נגדו ספציפית {אנחנו והם...}
כך הדובר מעביר מסר שיש כאן ניסיון מצד "גורמים" הפועלים להכפיש את המשטרה ובעצם הם פוגעים ומחבלים במשטר החוק ובדמוקרטיה...
בנוסף, בתחכום הזה הוא מצליח להסיט את הדיון הציבורי מהעובדות, והסיבה שלא מפריע לדובר להכעיס את החרדים כי בין כה יחסי משטרה חרדים ודעת הקהל החרדי על המשטרה נמצאים בשפל... אז לא סבר שיש כאן הפסד תקשורתי, אלא דאג לשמור על מעמדה של המשטרה בקרב אנשים שאינם דתיים כאמור, כשמשדר כאילו הערך של שלטון החוק נרדף כאן... וכל מי שזה חשוב לו...

מה דעתכם ?
שיקראו לו דובר המשטרה למגזר הכללי\ המשטרה, לא למגזר החרדי!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ו
אם היו עוד אלף תיעודים כאלו (כי דברים כאלו מתרחשים!)
המשטרה היתה נאלצת לחשב מסלול מחדש.
אבל אין.
גם אם יצלמו יש בעיה להעלות ליוטיוב או לרשתות אחרות ששם כל דבר מקיץ ומשנה את הכל! וב''ה שאין לנו את זה.

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שיקראו לו דובר המשטרה למגזר הכללי\ המשטרה, לא למגזר החרדי!
השאלה כאן באשכול {נכון שזה קשה לנו לנתק את הרגש} הייתה מקצועית מה היינו מציעים לדובר המשטרה להגיב.. ניסיתי להציג מחשבה שלא בטוח שמבחינה מקצועית אסטרטגית טעה הדובר שהוא עובד בשירות המשטרה ... לא אצלינו בפרוג חח

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
וכאשר אחד הפקודים שלו נתבע על כך שלקח מצלמה, הוא אמר שזה מפריע לעבודת השוטרים :)
ברור, המצלמות הוכיחו את עצמן לא אחת. רוב התביעות שזוכו/ דו"חות שבוטלו היו על סמך הסרטות של הציבור (כולל הסרטות ששוטרים שוברים מצלמות, בניגוד לחוק...)

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סקרנת אותי, אולי תכתבי בכל אופן?
אם היא לא רוצה לפרט, כנראה שזה לא מחמיא לנו :)
(אין לי מושג מה הסיבה, ואין לי אפילו ניחוש.)
אני משערת שזה נוגד את כללי האתר.
וזה לא עניין של מחמיא \ לא מחמיא סתם עלול לגרור לדיון מיותר.

וילך איש

משתמש מקצוען
מערכת הפיכת החוק לצחוק ממשיכה לחמוד לצון לכולם, ומוכיחה לחרדים שאכן לא כדאי להם לתת אמון במערכת ההפיכה.

מישהו יודע להסביר אולי מדוע נציגנו עדיין יושבים בממשלה? הממשלה כבר הרסה את כל מה שאפשר להרוס. לא נשאר כבר את מה להרוס. זהו. די. אפשר כבר לפרק אותה.
מערכת בחירות דווקא תוציא את השרים מישיבות הממשלה לתעמולת בחירות וכך הם יזיקו פחות.
עושה רושם שאת ההחלטה לעשות סגר על אלעד/ביתר קיבל השר לענייני קוקה קולה זירו בטעם מנגו יחד עם השרה לשוויון חברתי, אזורי, שכונתי ואסטרטגי.

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
מישהו יודע להסביר אולי מדוע נציגנו עדיין יושבים בממשלה? הממשלה כבר הרסה את כל מה שאפשר להרוס. לא נשאר כבר את מה להרוס. זהו. די. אפשר כבר לפרק אותה.
צר לי ואני מנסה לחשוב שאתה נטול אינטרסים ושואל שאלת תם,אז לא יודע מה דמיינת שאמור להיות ,חשבת שביבי יניח תפילין דר''ת? הממשלה תמיד רעה ומנסים להציל כמה שאפשר שזה אומר יותר תקציבים לעולם התורה[קרי ישיבות מקוואות וכו'] שמירה על עולם התורה[אם אתה שייך לקבוצה מסויימת אז בבקשה אל תענה] עזרה לאזרח,והם עושים המון אבל תמיד יהיה את הבכיינים ורואי השחורות,ע''ע ערך כל הממשלות שהחרדים ישבו שם בשליחות הרבנים,ותמיד היה את הצעקנים למיניהם,.לא מהם אנו חיים.

וילך איש

משתמש מקצוען
זה מדהים לראות שאחד מתסמיני הנגיף זה שהוא מוציא מאנשים את כל מה שהם שמרו בבטן שנים:

- שוטרים שהיו תמיד טיפהל'ה כוחניים וקצת לא דוברים אמת לפעמים, מתחילת הקורונה הם הפכו לאלימים ושקרנים במצח נחושה.
- עיתונאים שלא אהבו חרדים והצליחו להתאפק כל השנים, עכשיו זה עלה להם לראש במין תשפוכת בלתי נשלטת.
- פוליטיקאים שעד לא מזמן עשו המון המון כלום ולכל הפחות לא הצליחו להזיק כל כך הרבה, הקורונה הביאה אותם לשיאים חדשים של עשיית כלום וזירו ונאסינג ואפס אחד גדול.

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

מה דעתכם ?
ההבדל הקטן הוא,
שביבי רב עם מערכת משפט, משטרה ופרקליטות. גורמים חזקים לכל הדעות. שם יש ויכוח מי גובר על מי ומי רודף את מי.
אתה יכול לדון אם המריבה שווה, אבל זה שונה לחלוטין מכל בחינה, משני שוטרים חזקים שרבים עם ילדה בוכיה בת 10....
כמו ששונה שני נערים שרבים לנער שמתעלל בילד בן שלוש.
קצת פרופורציות!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה