מצב
הנושא נעול.

ארכיטקטורה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חלק בלתי נפרד של אסטרסטג הוא ניהול משברים.
חלק בלתי נפרד של דוברות גוף ציבורי הוא התנהלות שוטפת בתהליכים ובניהול משברים כדי לחזק את המותג, ולעתים דווקא מתוך המשבר.

על מקרה הילדה בת ה 10 ששוטרים עיכבו כולנו ראינו/שמענו. אין חולק כי מדובר בשוטרים טפשים, ואטומים.
אך מקוממת שבעתיים תגובת דוברות המשטרה.
לאחר שכל העולם צפה בסרטון... הדוברות הזו מוציאה הודעה ללא שום אמפתיה, התנצלות אלא מסבירה
כי מדובר בנערה בת 13.5
שרק הזהירו אותה. וכי בכלל מדובר במסע מתוכנן של קמפיין נגד המשטרה.. (פחחחח...)

כמובן שהתגובה הזו הכעיסה את כל אזרחי מדינת ישראל ללא יוצא מהכלל.
(אגב, תגובה זו מצטפרת לשלל תגובות מסוג זה כשהמשטרה עצרה נער אוטיסט בירושלים, כשפרצה לדירה באמצע תפלה בבני ברק, באופן מגמתי יש הכחשה והצגה כאילו 'מחפשים' להכפיש את המשטרה הפועלת ללא דופי).

בעקבות כך - אתגר לגולשי הפורום:
בתור דוברי משטרת ישראל. כיצד הייתם מגיבים לאירוע כזה? כיצד הייתם הופכים את התקרית הזו לאירוע שדווקא יחזק את אמון הציבור במשטרה? איזה פעולות הייתם עושים?
(נשמח לשלוח למשטרת ישראל את הרעיונות בשביל התקרית הבאה).

רות גולדבלט

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
חלק בלתי נפרד של דוברות גוף ציבורי הוא התנהלות שוטפת בתהליכים ובניהול משברים כדי לחזק את המותג, ולעתים דווקא מתוך המשבר.

על מקרה הילדה בת ה 10 ששוטרים עיכבו כולנו ראינו/שמענו. אין חולק כי מדובר בשוטרים טפשים, ואטומים.
לאחר שכל העולם צפה בסרטון... הדוברות הזו מוציאה הודעה ללא שום אמפתיה, התנצלות אלא מסבירה
כי מדובר בנערה בת 13.5

(אגב, תגובה זו מצטפרת לשלל תגובות מסוג זה כשהמשטרה עצרה נער אוטיסט בירושלים, כשפרצה לדירה באמצע תפלה בבני ברק, באופן מגמתי יש הכחשה והצגה כאילו 'מחפשים' להכפיש את המשטרה הפועלת ללא דופי).

בתור דוברי משטרת ישראל. כיצד הייתם מגיבים לאירוע כזה? כיצד הייתם הופכים את התקרית הזו לאירוע שדווקא יחזק את אמון הציבור במשטרה? איזה פעולות הייתם עושים?
ברוך ד' שלא עשנו הדובר שלהם.
אולי כדאי אתגר הפוך? איך אנחנו כציבור יכולים לנהל את המשבר הזה?

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם הייתי מנהל דוברות המשטרה.
הייתי מוציא הודעה ברוח זו:
משטרת ישראל כואבת ומצטערת בכאבה של הילדה
במשטרת ישראל משרתים כ XXX אלפי שוטרים ושוטרות, המובילים את בטחון ואכיפת החוק בישראל חלקם בהתנדבות, כבודו של האדם נמצא בראש ערכיה של המשטרה, וביחוד כאשר מדובר בילדה קטנה.
משטרת ישראל תבחן את האירוע ותמצה את הדין עם השוטרים שיועמדו למשמעת.

לצד ההודעה הנ"ל לאחר שהסרטון הפך לויראלי, מפכל המשטרה או גוף בכיר מאד במשטרה, היהצריך לעלות בערב לבית הילדה להעניק לה מתנה סמלית וליחצן זאת כפעילות דאגה ופיוס עם הילדה הקטנה שכה נבהלה.

לו היו פועלים כך. אמון הציבור במשטרה, היה רק מתחזק בעקבות המקרה לא הפוך.

(חיים)

אהבת הבריות

משתמש מקצוען
ם הייתי מנהל דוברות המשטרה.
במשטרת ישראל משרתים כ XXX אלפי שוטרים ושוטרות, המובילים את בטחון ואכיפת החוק בישראל חלקם בהתנדבות, כבודו של האדם נמצא בראש ערכיה של המשטרה, וביחוד כאשר מדובר בילדה קטנה.

לצד ההודעה הנ"ל לאחר שהסרטון הפך לויראלי, מפכל המשטרה או גוף בכיר מאד במשטרה, היהצריך לעלות בערב לבית הילדה להעניק לה מתנה סמלית וליחצן זאת כפעילות דאגה ופיוס עם הילדה הקטנה שכה נבהלה.

אני פותח עצומה למנותך לדובר המשטרה

Without meaning

משתמש מקצוען
אם הייתי מנהל דוברות המשטרה.

(חיים)
פשוט אין מה להוסיף....

זנוויל

משתמש פעיל
משטרת ישראל חידדה נהלים בעקבות הפרסומים האחרונים לאכיפת יתר והתנהגות בלתי הולמת של שוטרים,
משטרת ישראל היא הגורם המוסמך לטפל בכל הנוגע לסדר הציבורי במדינת ישראל ועומדת בחזית המאבק למיגור הקורונה,
אלפי שוטרים מוצבים בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע,בשלג ובחמסין, בכל רחבי הארץ ע"מ לשמור על בריאות וחיי האזרחים וחובת הכרת הטוב נתונה להם.
לכל ברור כי אין איש מעל החוק וניתן לפנות אלינו על כל הפרעה או עבירה על החוק מצד כל גורם..

נערך לאחרונה ב:

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני חושבת שהבעיה היא לא של הדוברות אלא של המשטרה עצמה.
העם שונא את המשטרה ברמה שבמקום לחשוב על המשטרה כמצילה את העם מפשע,
חושבים עליה בתור מחוללת פשעים, כלומר משתמשת בסמכות שלה באמצעות הפעלת כח לא מידתי.

כל הסרטונים שאנשים מעלים, התחושה הזו שאם אתה פוגש שוטר כדאי שתהיה עם מצלמה פתוחה, ושאם תיתפס, לא בטוח שהצדק יעשה איתך כל עוד זו מילה שלך מול מילה של שוטרים שמגבים אחד את השני- זה משהו שלא אמור להיות.

המשטרה צריכה תדמית של מחוללת סדר ומצילה את העם מפשע.
אם התדמית שלה הפוכה- כאן הבעיה.
הדוברות יכולה איכשהו לעזור כדי לא להטמיע את האטימות ולהראות אותה בריש גלי,
אבל לא באמת יכולה לרמות את העם.
אז נכון, הדוברות בעצם ממשיכה את המדיניות של המשטרה שפני הדור כפני כלב,
ומי שיש לו כח יכול לערוך מסיבה בליל שבת, להפריע לשכנים שומרי השבת,
בלי מסכות וללא שני מטרים,
רק כי מדובר באישיות שעובדת במשטרה והיא חסינה.
אבל השינוי שנדרש אמור להיות פנימי עוד לפני הדוברות.

וזו לא רק התנהלות כלפי הציבור החרדי (למרות ששם יש הרבה יותר חולשה,
ולכן אפשר לנצל את זה), אלא גם כלפי כל אחד ששוטר משתמש בסמכויותיו שלא כהוגן.

ואז שוטרת שעוצרת כלה ביום חופתה, מתבכיינת שהעכירו את השם שלה.
כלומר לעצור כלה (גם אם לא נתנה לה דוח) ביומה הגדול, כשממילא עליה לסבול חתונת קורונה זה בסדר.
אבל לפרסם את מעשי השוטרת ברבים, זו כבר ממש הכפשת שם.

הסרטון של ילד בן 13 שהיה אזוק לילה שלם ברגליו ובידיו בספסל המתנה במשטרה,
אותה כלה, אותה ילדה מאתמול, כל סרטוני השוטרים שמסיימים לתת דוח ומסירים את המסכה.
אם אלו צריכים לחולל סדר במדינה, אז מי צריך פושעים.

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען

כי מדובר בנערה בת 13.5

הייתי משנה את ההסתרטגיה בתוך המישטרה ואחר כך הייתי ממנה דוברת...
לפני דובר צריך קודם כל שיהיה משטרה אחר כך נדבר על דובר......
אפרופו משטרה הייתתי מחלקת את מישטרה ל4 רבדים:
חלק 1:שינהל את הערבים
חלק 2"את החרדים
חלק 3"חילונים"
חלק 4:מיזרחיסטים
וכל רובד ביפני עצמו
עם היו כזה המון שרים בממשלה אז למה שלא יהיה שריםם במישטרה?

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני פונה לציבור החרדי, שבודאי מחכה לשמוע תגובה מסודרת בנושא,
ההיסטוריה בין הגוף הממונה של שמירת החוק, קרי המשטרה, לביניכם, היא היסטוריה ארוכה עם יחסים של הרבה תקריות, וחוסר אמון משני הצדדים.

כמובן שעלינו בתור הגוף עם הכח והעוצמה, מוטל להכיל את רגשות החסר אמון שלכם ולהתעלם מרגשות הבואו נראה להם שיש בנו.
אנו כגוף ששולח את השוטרים, ליצור חברה מתוקנת עם חוק וסדר. מדריכים את שליחנו כיצד לפעול ברגישות וסובלנות.

אך לעיתים, מתוך הבנה שגם שוטרים הם בני אדם, משקעי העבר בצירוף לחץ תקשורתי המציג באור מעוות את הציבור החרדי כמי שאינו סופר את המדינה, גורמים להתנהגות מעוותת ונקודתית, שאינה מוצדקת, אך ניתן להבין את הקרקע שבה היא צמחה.

אנו כאירגון, פועלים בכל הכח לעצור את כל התופעות האלה, אך מאידך מצפים מהציבור החרדי להבין שאלמלא מוראה של מלכות וכו', ועל כן האינטרס שלהם שתהיה משטרה נוכחת אפקטיבית, וצודקת יותר.

אנו כמובן נתנצל בפני המשפחה, כמו שאנו מתנצלים עכשיו בפני הציבור החרדי כולו, על שיטור יתר הנובע כאמור מחשיבה ישנה שאין לה מקום בדורנו.

אבא ל6

משתמש סופר מקצוען
ישנם גופים שחושבים שאם אני יראה לכולם שאני גיבור עוצמתי וחזק, אז כולם יפחדו ויחששו מפניי, אמנם זה נכון, רק אז אקבל תדמית של מאפיונר..
העוצמתי האמיתי שמקבלים את דבריו ועושים כרצונו זה דווקא מי שיודע להודות בטעות, ומדבר רגוע אך עם ביטחון עצמי, ואז הוא נהיה גיבור אמיתי!
ובעצם מדוע צריך להאריך שכל אחד יפתח "פרקי אבות " ..
אולי באמת שיקיימו שיעורים אצל קציני ומפקדי המשטרה בפרקי אבות ואת זה שיחלחלו לשוטרים..

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ההתנהגות הזו של המשטרה לא הולכת להשתנות עוד תקופה ארוכה מאד
זה התנהגות מוטמעת בתוך המשטרה ! כשהקימו את המשטרה - הכתיבו את המדיניות והתגובות האלו של הדוברות
תראו מה מצאתי היום ממש במקרה !
תחליפו את ה# ב @
הייתי בהלם כשקראתי את זה !
בדיוק כמו תגובת הדוברות היום ! :eek:
עריכה: תחליפו את ה# ב@

נערך לאחרונה ב:

גיטרה בס

משתמש מקצוען
ההתנהגות הזו של המשטרה לא הולכת להשתנות עוד תקופה ארוכה מאד
זה התנהגות מוטמעת בתוך המשטרה ! כשהקימו את המשטרה - הכתיבו את המדיניות והתגובות האלו של הדוברות
תראו מה מצאתי היום ממש במקרה !
הייתי בהלם כשקראתי את זה !
בדיוק כמו תגובת הדוברות היום ! :eek:
עריכה: תחליפו את ה# ב@
קישור לא תקין

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה