נטפרי. פרופילים שונים לכל אחד מהמחשבים.

• פותח הנושא s976
  • פורסם בתאריך

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מישהו יודע אם זה אפשרי?
אני רוצה שבמחשב אחד כל מה שיש בנטפרי יהיה פתוח, ובמחשב השני, יהיו פתוחים רק אתרים בודדים.
אפשר לעשות את זה?

A052

משתמש סופר מקצוען
בלתי אפשרי (לפי מה שידוע לי, ניתן לעשות זאת רק בשני חיבורי אינטרנט שונים גם אם אותו שם משתמש בנטפרי, אבל על חיבור אחד א"א להפריד בין שני מחשבים).

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תתקין על המחשב הפתוח יותר נטפרי אניוואר או שתתחבר לVPN של RL שיחבר אותך לנטפרי עם הפרופיל הפתוח יותר

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איך זה עוזר?
אם דהגדרות של נטפרי הפעלתי פרופיל מחמיר, ואז אני ניגש ממחשב עם אניוואר, אני לא כפוף לפרופיל המחמיר?
לא, כי אתה מחובר בVPN כאילו בחיבור נפרד, עכשיו בגלל שזה גם נטפרי אז זה לא אמור לחסום אותך מלהתחבר לVPN.
אני הייתי ממליץ לך לעשות ספק של RL וVPN של RL.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יכול להיות שאפתח משהו קטן שיפתור את הבעיה.
אבל תגידו, זה מעניין בכלל מישהו חוץ ממני?

זה בהחלט אמור לעניין, יש הרבה שמחפשים פתרון לזה, רק אני תוהה על איזה כיוון אתה חושב, אם זה היה "משהו קטן" - נטפרי כבר מזמן הייתה מפתחת את זה....

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה בהחלט אמור לעניין, יש הרבה שמחפשים פתרון לזה, רק אני תוהה על איזה כיוון אתה חושב, אם זה היה "משהו קטן" - נטפרי כבר מזמן הייתה מפתחת את זה....
הכיוון הוא מאוד פשוט. ברגע שמשתמש windows מתחבר, הוא אוטומטית מפעיל את הפרופיל שמשויך אליו.
יש כאן רק הגבלה אחת משמעותית (ואני מניח שמחמתה נטפרי לא עשו את זה בעצמם):
אי אפשר ששני פרופילים יפעלו בו זמנית. לכן אם שני משתמשים מנסים לגלוש ביחד, פרופיל אחד ידרוס את השני (כמובן שאפשר להגדיר מראש מי ידרוס את מי במידת הצורך)

אבל במקרים רבים, ובפרט כשבין כך מדובר על מחשב אחד בלבד (ולא צריך להתמודד בגלישה בו זמנית של שלי משתמשים), זו לימיטציה שאפשר לחיות אתה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אהבתי את הרעיון,
אני מציע שתציע את זה בפורום נטפרי, יתכן שגם יהיו שם משתמשים שיעזרו לך להוציא את הרעיון לפועל, או אפילו עם שיתוף פעולה של נטפרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה