תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.

מרחבית

משתמש מקצוען
עשו מאמץ קטן ללמוד איך להשתמש בו, ורוב החומר אם הבנתי נכון שאתם צריכים למחקרי בריאות וכו' אפשר לקבל דרך הבינה המלאכותית.
הבינה המלאכותית זה נחמד, ונותן הרבה חומר.
אך אי אפשר בשום אופן להסתמך על זה.
כתבה רצינית ואחראית לא יכולה להיכתב על הסתמכות על הבינה המלאכותית.
ייתכן שבשנים הבאות זה יהיה יותר אמין...

נערך לאחרונה ב:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אגב לא צריך שום SMS לזה,
יש הרבה סוגים, איזה סוג ? מה שפותחים בפיירפוקס ?
אני ניסיתי כמה. לא זוכרת כבר שמות בהכל הייתי צריכה SMS. ניסיתי להששיג מישהי שתקבל בעבורי - לא הצלחתי.
מסביבתי אני יודעת שכן נדרש SMS להפעלה.
הפונקציה היתה מסייעת לי בעיקר ברעיונות לסיפורים (לא משהו מעובד, אבל בכיוון של השראה). אבל שוב, נאלצת לוותר על הכלי הזה, ומפעילה את המוח (או מוצאת חלופות. באחת הפעמים יצרתי קשר עם אחות במחלקת נוירולוגיה ילדים שתסייע במציאת דמות עם בעיה מתאימה לסיפור...)

רמיזא

משתמש מקצוען
אני ניסיתי כמה. לא זוכרת כבר שמות בהכל הייתי צריכה SMS. ניסיתי להששיג מישהי שתקבל בעבורי - לא הצלחתי.
הפונקציה היתה מסייעת לי בעיקר ברעיונות לסיפורים (לא משהו מעובד, אבל בכיוון של השראה). אבל שוב, נאלצת לוותר על הכלי הזה, ומפעילה את המוח (או מוצאת חלופות. באחת הפעמים יצרתי קשר עם אחות במחלקת נוירולוגיה ילדים שתסייע במציאת דמות עם בעיה מתאימה לסיפור...)
https://rubybot.co.il/ זה צריך ?

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אפשר במקום SMS מספר וירטואלי
בהצלחה!

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא
הוא גם ממש נוח,
לגבי סיפורים הוא יכול להיות ממש מוצלח
רק שצריך דיי לדבר איתו ברור
הוא גם מאוד נוח לשימוש
ונעים לעין
אבל אני יודעת שהוא מעודכן עד ל- 2021.
אז אי אפשר להסתמך עליו על מידע אמין למחקר.
אולי רק להשראות.
רק קחי בחשבון שהוא מתנצל אין סופי וזה חופר...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא ניסיתי מעולם.
תודה על הקישור. אנסה מחר.
אם זה יעבוד - מאמינה שיחסוך לי זמן בהפעלת הראש, אבל לא ימנע ממני את הצורך להשתמש במרשתת בשביל כתבות, בוודאי שלא כתבות רציניות, מגובות מחקרית וכד', או מציאת מרואיינים (בשביל מידע טכני לסיפור קצר - אולי שכן)
תודה גדולה

ינאי&רועי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מחקר עדיף לדבר עם בני אדם מאשר מכונה... (כמה שהיא תהיה אמינה...)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
זה טוב למי שרוצה לדעת פרטים על ההיסטוריה העדכנית של וונצאולה, לגבי מחקרים אם יש מחקר ידוע אני מניח שהוא יביא את זה אם תכוונו אותו אותו מה להביא.
מחקר ידוע זה לא שווה כתבה.
כל החכמה זה לשמוע על מחקרים לא ידועים ולהנגיש לציבור.
וכדי לדעת אם יש מחקרים בתחום ספציפי - צריך גם לברר (לא תמיד גוגל מכיר את כל המחקרים הקיימים, יא?)
בקיצור, בשביל גימיק זה טוב. לא באמת פיתרון

Reizily

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה טוב למי שרוצה לדעת פרטים על ההיסטוריה העדכנית של וונצאולה, לגבי מחקרים אם יש מחקר ידוע אני מניח שהוא יביא את זה אם תכוונו אותו אותו מה להביא.
אם זה מעודכן עד ל-2021 אז לא נחשב למידע עדכני.
וכבר ניסיתי פעם לשאול אותו על כל מיני אירועים עדכניים שקרו ולא היה לו מושג על זה...

מרחבית

משתמש מקצוען
ראיתי. את יכולה למחוק.
התכוונתי האם יש לך אפשרות לשלוח בהודעה פרטית כאן בפורום.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה