תקשורת נטפרי ובעלות מקצוע

מצב
הנושא נעול.

לוקסוס

משתמש פעיל
כותבת מכאב לב
נטפרי עברו כל גבול
בעבר חסימת נטפרי נועדה לנשים עובדות, היה בסדר, מה שהיה צריך להיות חסום היה חסום ומה שפתוח פתוח
והיום?
מעצבות UI UX מעצבות בתוכנות FIGMA - תוכנה שבמקום להיות על המחשב היא באינטרנט, אז מספיק שאני (!) שמה תמונה של אישה חרדית בתוכנה הוא חוסם לי אותה, מאד הגיוני, איך אפשר לעבוד ככה?
הלאה
עורכות וידיאו? כבר עזבתי תתחום לא יודעת מה הפתרון אבל כמה זיעה וזמן הן צריכות כדי למצוא סרטונים בנטפרי ש90% מהם חסומים
והנה זה מגיע גם לצלמות, הכלי החדש והמדהים שכולן חיכו לו ורק ביומיים האחרונים זה חסך המון זמן לצלמות, הבינה המלאכותית בפוטושופ
גם אותו נטפרי החליטו לחסום

(בטענה ש:
יש לנו בעיה טכנית שבגללה אנחנו לא יכולים לסנן את הכלי של בינה מלאכותית בפוטושופ כראוי.
ולפתוח את זה ללא סינון -זה גם לא אפשרי מכיוון שיש בזה תכנים לא טובים.)

והגיוני שיש עוד מקצועות....

לא הגיע הזמן להיות הגיוניים? לאפשר לנשים חרדיות להישאר שמורות(!!) אבל לעבוד בצורה נורמאלית??
תפתחו קהילות, תעשו אישורים, לא משנה מה, העיקר שנוכל להישאר שמורות
כי אם לא, מהר מאד יעברו אלפי נשים לחסימות אחרות

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל יש עוד חסימות
אז למה לא לעבור? אם באמת יש צורך

אם נטפרי יפתחו כל מה שרוצים (וגם לי לא חסר..) זה לא יהיה נטפרי!

לוקסוס

משתמש פעיל
אבל יש עוד חסימות
אז למה לא לעבור? אם באמת יש צורך

אם נטפרי יפתחו כל מה שרוצים (וגם לי לא חסר..) זה לא יהיה נטפרי!
לעבור זה דבר של בדיעבד, נטפרי זה הסינון הכי שמור וטוב

נטפרי לא יפתחו כל מה שרוצים, נטפרי צריכים לפתוח דברים הגיוניים בשביל נשות עמ"י שעובדות במקצועות הדיגיטל
אלא אם כן נטפרי מגדירים את עצמם כחסימה לחרדים משועממים (ל"ע)

כל כך הרבה דברים אני מבינה, סינון התמונות האיטי לפעמים מעלה עצבים ואני אומרת לעצמי אוקי אני עושה את זה בשביל הבית היהודי שלי, אבל כשזה מגיע לפינות שפשוט אי אפשר לעבוד בלעדיהן אז מה? לא נעבוד?

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
השאלה היא מה יש בחסימות האחרות
קשה למצוא משהו אמצעי
אתרוג שפעם היו ממוצעים- החליטו להקצין יותר
רימון- פתוח מידי
נתיב- לא ידוע לי עליו כלום
יש עוד משהו ששכחתי ממנו?

ובכלל- למרות העצבים על נטפרי- יש להם שירות נורמלי ואנושי יותר מכולם.
לאתרוג, כשהייתי בעבר היה שירות גרוע.

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
ואם תתפרנסו רק מבשר חזיר זה גם יהיה מותר?
קצת נסחפת.
מדובר בנשים צדיקות שלא רוצות להתפרנס מדבר שלא כשר, ומוסרות נפש שלא לעזוב את נטפרי,
למרות שיש רבנים שיתירו להם.
יש הרבה דברים שנטפרי צריכים לפתור, ובאו כאן להציף את הבעיה כדי שיראו כמה היא גדולה.

לב של אמא

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אף אחד כאן לא תמים הבינה מלאכותית בפוטושופ זה לדעתי יכול להיות אסון רוחני פשוט נוראי ביותר!!!!!! תחשבו קצת מחוץ לקופסא ותבינו למה....

לוקסוס

משתמש פעיל
תגובות מאד ענייניות יש לציין...
מעניין באיזה מקצועות אתם עובדים/ות, או שלא
דיברתי על בעיה כללית, לא יודעת מה הבעיה בבינה מלאכותית ואם יש בעיה שיפתרו אותה מהר או שיפתחו עם אישור מיוחד למי שצריך, וכנ"ל לגבי פיגמה וכו'

פצוץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
כותבת מכאב לב
נטפרי עברו כל גבול
בעבר חסימת נטפרי נועדה לנשים עובדות, היה בסדר, מה שהיה צריך להיות חסום היה חסום ומה שפתוח פתוח
והיום?
מעצבות UI UX מעצבות בתוכנות FIGMA - תוכנה שבמקום להיות על המחשב היא באינטרנט, אז מספיק שאני (!) שמה תמונה של אישה חרדית בתוכנה הוא חוסם לי אותה, מאד הגיוני, איך אפשר לעבוד ככה?
הלאה
עורכות וידיאו? כבר עזבתי תתחום לא יודעת מה הפתרון אבל כמה זיעה וזמן הן צריכות כדי למצוא סרטונים בנטפרי ש90% מהם חסומים
והנה זה מגיע גם לצלמות, הכלי החדש והמדהים שכולן חיכו לו ורק ביומיים האחרונים זה חסך המון זמן לצלמות, הבינה המלאכותית בפוטושופ

(בטענה ש:
יש לנו בעיה טכנית שבגללה אנחנו לא יכולים לסנן את הכלי של בינה מלאכותית בפוטושופ כראוי.

לא הגיע הזמן להיות הגיוניים? לאפשר לנשים חרדיות להישאר שמורות(!!) אבל לעבוד בצורה נורמאלית??
יש חסימות אחרות,
כמו נתיב ואתרוג,
נטפרי זפה בעיקר למשפחות עם ילדים,
שלעולם יש גישה למחשב!

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כותבת מכאב לב
נטפרי עברו כל גבול
והיום?
הלאה

(בטענה ש:

מציעה לך לא לכתוב פה. היו עוד הרבה אשכולות בסגנון.
למה?
1 כי אופרטיבית זה לא יעזור. נסי לפנות אליהם, לארגן קבוצה או לבדוק חסימות אחרות
2. כי יש פה ניקים שנתקפים בהיסטריה מכל הצעה לשיפור של נטפרי משל היו סמכות שאין לערער ולהרהר אחריה ולא ספק נותן שירות סינון ככל הספקים ואנשים בשר ודם. למותר לציין כי הם לא מועילים לנטפרי בהתנהלות הזו.

שמש!

משתמש מקצוען
אני כאדריכלית עברתי לרימון כי שתי תוכנות היו חסומות בנט פרי ואתרוג:(:(
בושה
חבל, יש פתרונות אחרים, יקרים אמנם
כמו להתקין ראוטר מפוצל (החל מ-2000 ₪) ובו רשימה לבנה של שני האתרים שרצית
כמובן רק טכנאי יכול לפתוח את הגדרות הראוטר

בן ציון הלמ

משתמש מקצוען
2. כי יש פה ניקים שנתקפים בהיסטריה מכל הצעה לשיפור של נטפרי משל היו סמכות שאין לערער ולהרהר אחריה ולא ספק נותן שירות סינון ככל הספקים ואנשים בשר ודם. למותר לציין כי הם לא מועילים לנטפרי בהתנהלות הזו.
זה בדיוק הענין,
שהיא פתחה את הנושא לא כדי לערער על הרבנים,
אלא כדי להציף בעיה קשה שהיא ועוד רבות אחרות מתמודדות.
לא כל הערה על נטפרי זו קריאת תיגר, אדרבה.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
רק לידע,
בחודשים האחרונים יש באתרוג מסלול חדש שנקרא "מסלול מתחם נשים", ניתן להירשם אליו נשים בלבד (מגישים בקשה ונציגה מתקשרת לברר), ואז אפשר דרך האזור האישי לעבור עליו לזמן מוגבל ונפתחים יותר תמונות כולל נשים עד גבול מסויים.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  44  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה