דרוש מידע נוקיה C2 - להכנס לתוך המכשיר

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
אמממממממ
למיטב ידעתי לא דרך התוכנה הזה מגבים את האנשי קשר
אולי יש באמת דרך אבל לא שאני יודע
אני יודע דרך התוכנה הזה
או דרך סנכרון בין מכשיר למכשיר
איך מגבים בתוכנה הזאת? אם נוצר קובץ גיבוי, זה מספיק? איך משתמשים בו אח"כ?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא עכשיו, עכשיו אני רוצה לגבי. כדי להבטיח לגבי העתיד אם המכשיר יתקלקל..
את יכולה לגבות את זה בתור קובץ גיבוי שזה יעבוד לך לC2
ואת יכולה לגבות את זה בתור קובץ פנקס או אקסל

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אומנם לגבי זה שהסים ייקלט ולא ייחסם אין באמת הבדל רק ליהוי ידוע ש-721 מאדדדדד מגמגם עם רמי לוי בקליטה

יש לך מושג לגבי ה-C2 שמוכרים באליאקספרס, האם הוא מתאים לרמי לוי?

האם יש שם למכירה דגמים של 722 או רק 721?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה