דרוש מידע נוקיה C2 - להכנס לתוך המכשיר

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
תחלצי את הקובץ המצורף ותכנסי את זה במקום שמותקן התוכנה תעבירי את זה לשם הוא ישאל אותך אם להחליף קובץ ותאשרי ואז תדלקי את המחשב מחדש ותנסי
זה קובץ שבניתי לך

אני חושב שהשיטה הכי טובה זה לצרוב גירסה
תכלס גם אז אי חושש שיהיה אפשר להגיע רק יותר מסובך
עדיין לא הצלחתי, מה יכול להיות?

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
1604236433901.png

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
כמו שאמרתם לי,
מחקתי את התוכנה מהחשב, שמרתי את הקןובץ בתקיה של התוכנה שהורדתי בזמנו, כתבתי החלף קובץ. התקנתי מחדש את התוכנה.
אנסה שוב, ממחשב בו לא התקנתי מעולם את התוכנה, אולי זה יעבוד

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כמו שאמרתם לי,
מחקתי את התוכנה מהחשב, שמרתי את הקןובץ בתקיה של התוכנה שהורדתי בזמנו, כתבתי החלף קובץ. התקנתי מחדש את התוכנה.
לאאאאאאאא
טעות
כנראה לא הסברתי מספיק ברור
תתקני מחדש מאיפה שהורדת
ואז אחרי ההתקנה תעשי לקיצור דרך בשולחן העבודה פתח מיקום קובץ ואז תכנסי לשם את הקובץ שהכנתי לך
חשוב תעשי התקנה חדשה ונקיה

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
מה ההבדל?
אבל עכשיו בכלל הוא לא נותן לי לפתוח את הקובץ שהכנתם לי, הוא כותב משהו על הארכיון בתבנית לא ידועה, ולא מאפשר לי לחלץ

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה ההבדל?
אבל עכשיו בכלל הוא לא נותן לי לפתוח את הקובץ שהכנתם לי, הוא כותב משהו על הארכיון בתבנית לא ידועה, ולא מאפשר לי לחלץ
את לא אמורה לפתוח אותו
את אמורה רק להכניס את זה איפה שמותקן התוכנה במקום הקובץ שקים שם
תעשי את זה ותעדכני אותי

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

נעמי בת עמי

משתמש פעיל
אז זה מה שעשיתי בפעם הראשונה, והצלחתי- לחלץ ולהדביק בתיקייה, ולהתקין מחדש. אבל התוכנה לא זיהתה את המכשיר.
עכשיו בפעם השניה ניסיתי לעשות זאת, ולא הצלחתי לחלץ את הקובץ.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אז זה מה שעשיתי בפעם הראשונה, והצלחתי- לחלץ ולהדביק בתיקייה, ולהתקין מחדש. אבל התוכנה לא זיהתה את המכשיר.
עכשיו בפעם השניה ניסיתי לעשות זאת, ולא הצלחתי לחלץ את הקובץ.
אז תורידי מחדש את הקובץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה