דרוש מידע נוקיה 225 - מישהו מכיר?

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נוקיה 225 הוא פלאפון מעצבן לדעתי
אם צרי ך 2 סימים יש את MTK5
שמע מדהים!!! פלאפון חזק, אבל המסך שביר יחסית

שוקולד נוגט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מכשיר בסדר
דוקא עם השמע אין לי בעיה
יש בעיה שהרבה פעמים מחייגים אלי ולא זמין למרות שהפלאפון פועל
לא יודעת מה ההסבר
הבעיה הזו בוודאות קשורה לרשת (אם זה אנשים מסוימים שלא מצליחים אף פעם)
התקשרתי לחברה של הסים, אמרתי להם מאיזה חברות לא מצליחים להתקשר אליי, ואם זה לא מסתדר אני עוברת חברה ותיקנו את זה!!
והפלאפון- פצצה, ממליצה עליו, יש לי אותו שנתיים+ שמע מטורף ל2 הצדדים, קליטה פצצה, הבטריה בהתחלה החזיקה שבוע שלם, עכשיו בערך יומיים. (תומך כשר)

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
הבעיה הזו בוודאות קשורה לרשת (אם זה אנשים מסוימים שלא מצליחים אף פעם)
התקשרתי לחברה של הסים, אמרתי להם מאיזה חברות לא מצליחים להתקשר אליי, ואם זה לא מסתדר אני עוברת חברה ותיקנו את זה!!
והפלאפון- פצצה, ממליצה עליו, יש לי אותו שנתיים+ שמע מטורף ל2 הצדדים, קליטה פצצה, הבטריה בהתחלה החזיקה שבוע שלם, עכשיו בערך יומיים. (תומך כשר)
עובד לך גם עם סים כשר וגם עם רגיל???
ומה עם הבלוטוס אוזניות עובד טוב?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
300+- (קניתי לפני כשנה)
כמו כל הנוקיה... סבירה פחות או יותר
עובד חלק לגמרי
היכן להשיג ?
אני קניתי בדוידקה לא זוכר באיזה חנות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה