דרוש מידע נהג של חברת קוים סגר את הדלת על היד של הבן שלי

פ.נ

משתמש מקצוען
כולם פה מדברים לרעת הנהגים, אולי נאמר משהו לטובתם (לא לטובת הערבים - אלא כלל הנהגים, אולי זה ישתייך גם לערבים, אחרי הכל בואו נהיה אמיתיים עם עצמנו ונדאג שמקרה זה לא יחזור שוב).
הוא קם בשעה 5:00 בבוקר, צריך לצאת מהשטחים, יש שם פקק אדיר (איפה אנחנו בשעות האלו...), מגיע לאוטובוס, מתניע (אי אפשר לדעת איזה עצבים עברו עליו), ואחרי כמה שעות של עבודה, מגיע לו איזה בחור ישיבה, דורש ממנו דבר שהוא לא חייב, וצועק עליו למה הוא לא עושה את זה, (אני לא אומר שככה היה, רק שסתם ערבי לא יסגור את הדלת, לא שיש לו חזקת כשרות, יש לו חזקת ממון...)
שוב, אני לא יודע מה הפרטים המדוייקים, אבל לו יצוייר שככה היה, גם אני כתור נהג הייתי טורק את הדלת ולא מחכה שרק תישבר לו היד, זאת אשמתו ולא של הנהג!

לדעתי מה שחשוב הוא לחנך את עצמנו בעיקר ואת הסובבים אותנו בפרט, לא לזלזל בשום אדם גם אם הוא נהג ערבי וגם אם הוא פועל בניין, או סתם ערבי שעושה לך פרצוף, זה לא יעזור מה שתצעקו עליהם או לא יודע מה, יחס מתחשב, דיבור בכבוד, בדרכי שלום אפשר להשיג הכל, גם הוא בן אדם ואי אפשר לדעת מה עבר עליו, אין בעיה, תשכחו מהנהג דקה אחרי שירדתם, הוא לא אמור להיכנס לכם בזיכרון, אבל כל זמן שאתם לידו
הרווח הגדול בזה הוא רק שלכם!!! אם תשכחו איזה משהו בתא מטען, ותחכו לו בתחנה הבאה, אתם חושבים שהוא יעצור לכם???!, מה פתאום!! (אם הוא לא ידרוס אתכם או לפחות ירצה לדרוס, אני שניצל...).
יכול להיות אפילו שהוא יעצור לכם ליד הבית שלא ליד התחנה, הרבה פעמים קרה לי את זה, שהוא נסע באדום בגלל שמיהרתי (אחרי הכל ערבי...).

או בקיצור היו חכמים, וכמו האמרה, "בכביש אל תהיה צודק, תהיה חכם!"

מקווה שתיכנסו לעומק דבריי, ואל תחשבו שאני עובר על לא תחונם או משהו כזה, גם אני סולידי לזה.
מחזקת את הדברים שאת אומרת ויש כאן עוד נקודה קריטית
אותו בן אדם שעיצבן את הנהג אז זה משפיע עליו לאורך כל היום כלפי נוסעים אחרים על לא עוול בכפם....
ויותר מזה תחשבו לכם על נהג שעיצבנו אותו על הבוקר הלך כל היום.....

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מחזקת את הדברים שאת אומרת ויש כאן עוד נקודה קריטית
אותו בן אדם שעיצבן את הנהג אז זה משפיע עליו לאורך כל היום כלפי נוסעים אחרים על לא עוול בכפם....
ויותר מזה תחשבו לכם על נהג שעיצבנו אותו על הבוקר הלך כל היום.....
תודה, וגם כי הוא חוזר לבית ומספר לכל המשפחה שלו שהיהודים הם עם אכזר, כי הם לא התחשבו בו, איזה חילול ה', איזה פיגוע יהיה אחר כך רח"ל.

פניני ארבלי

משתמש חדש
בכל מקרה כדאי ללכת לעשות צילום
עצם העובדה שהולכים אחרי ארוע כזה למתקן רפואי זה אסמכתא עם "קבלות" גם אם לא קרה דבר משמעותי
"רק" כאבים זה גם משהו!!הילד סובל!
לא משנה מה הדיאגנוזה-לפנות אח"כ לחברה עם העתקי הביקור
ודרישה לפיצוי על עגמת הנפש, הזמן הדאגה והכאב
ואם יש חלילה עוד משהו-גם עליו.
צר לי אבל אם אין נזק ממשי לא מקבלים פיצוי. בטח לא משמעותי
אני הייתי בתא מטען של אוטובוס במשך 12 דקות עם רגל לחוצה לדלת. כאבי תופת!!!
ולמזלי (או שלא) יצאתי ללא נזקים, הרגל התאוששה ולא נשארו טראומות, רק שכסף לא ראיתי מהסיפור... מבחינת חברת הביטוח פיצוי מגיע רק במקרה של נזק.

איש שדה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אשמח לקבל שם של עו"ד טוב לתביעה נגד עירייה.
נפלתי ברחוב ושברתי רגל . עברתי ניתוח לאחד השברים.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
לא קראתי את האשכול
אבל השבוע נתתי עדות במשפט שמתנהל נגד רשת מעונות
ילד קטן נחבל מנדנדה מעל גבת העיין ונזקק לתפר
ההורים תבעו את הביטוח של הרשת

המשפט היה בזום וכל אחד טען את טענותיו לקח שבע דקות בדיוק
השופטת שאלה את הצדדים אם 65000 שקל פיצוי יספק את הצדדים
ההורים דרשו גם הוצאות משפט
הביטוח הסכים לשלם חצי מההוצאות אחרי 10 דקות הכל נגמר לשביעות רצון כולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה