התייעצות נגן מתנה? ☀☀ כנסו ☀☀

• פותח הנושא 102
  • פורסם בתאריך

במה היית יותר רוצה לזכות?

• דירה 3 חדרים בב״ב - 65 מ׳ + השתתפות עצמית חודשית שלכם במשכנתא של 2000 ש״ח

הצבעות: 192 27.0%
  • דופלקס ענק בטבריה - 3 מפלסים - 180 מ׳ - נוף לכינרת

הצבעות: 518 73.0%

• סה"כ מצביעים
    710
  • הסקר נסגר .

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כל אלה שעניין ה"נופש" בטבריה מושך אותם: אתם באמת מתכוונים לבזבז דירה כדי לבוא לפוש בה כמה ימים או שבועות בשנה? ואם מתכוונים להשכיר אותה לנופשים, אז זה עבודה לכל דבר, לא כ"כ מלהיב אותי הרעיון...

הודיה 482

משתמש מקצוען
עניתי ב"ב, אפילו שאני לא אוהבת את המקום הזה ואין מצב שאני יגור שם אבל לא אכפת לי לזכות בדירה שאפשר להשכיר אותה+עזרה במשכנתא הנוכחית.
טבריה קוסם מידי-ברור שהייתי רוצה אבל אני לא יעבור לשם..ויותר מסובך למכור כזאת דירה מאשר להשכיר בב"ב דירה 3 חדרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה