ב.ד.ה. נא להתפלל עבור אפרים נחום בן לאה ז"ל (הבחור שנעדר)

מצב
הנושא נעול.

איש אופקים

משתמש מקצוען
הוא לא נפל מגובה
בכל הפירסומים כתבו שהרקע הוא כנראה לא פלילי אם הוא היה נופל מגובה לא היו כותבים את זה.

טרגדיה קשה: הבחור אפרים נחום ראם ז"ל נמצא ללא רוח חיים​

לאחר שנעדר מאז יום שני האחרון, נמצא בערב שבת קודש הבחור אפרים נחום ראם ז"ל, תושב שכונת בית וגן בי-ם. הוא אותר בתום ימי חיפושים אינטנסיביים,​

לאחר שהחליק ונפל בשטח פתוח...​

ביישוב אמירים שבצפון | נכדו של הגאון רבי יונה ראם זצ"ל והגאון רבי בן ציון בורדיאנסקי שליט"א​

Black white

משתמש פעיל
ברוך דיין האמת
זה לא הזמן לדוש בזה אבל ברור שהמשטרה התרשלה בעבודתה, ולא עשתה כמעט כלום לאתר אותו (אני לא מדבר על יכ"ל) מי יודע אולי בעבודה נכונה היה אפשר לאתר אותו לפני שמעד מאיזה צוק ארור
אוי המקום ינחם את המשפחה שלא ידעו עוד צער

בשבילי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ברוך דיין האמת
זה לא הזמן לדוש בזה אבל ברור שהמשטרה התרשלה בעבודתה, ולא עשתה כמעט כלום לאתר אותו (אני לא מדבר על יכ"ל) מי יודע אולי בעבודה נכונה היה אפשר לאתר אותו לפני שמעד מאיזה צוק ארור
אוי המקום ינחם את המשפחה שלא ידעו עוד צער
המשטרה יכולה לעשות משה ?!
רבותי לא לשכוח שיש בורא עולם
והוא ....

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עד כמה שזכור לי [מחפש בתמונות]
הוא היה אצלנו בפורים של בני ברק יחד עם קבוצת בחורים לאסוף כסף,
אם זה הוא - אז מדובר בבחור למדן ומיוחד מאד, בעל מידות מיוחדות, והרגשים יהודים מדהימים.
שדיבר רק בלימוד, וגרם לנו לגאווה גדולה מאד שאלו הם בחורי הישיבות שלנו,

הילדים גם הם קפצו ואמרו - היי זה הבחור ישיבה שהתלהבנו ממנו בפורים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  38  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה