מתלבטים בין שתי מעצבות.

טוב לדעת

משתמש צעיר
אשמח לקבל אינפורמציה מבעלי נסיון אשי לגבי המעצבות גיטי גולדוויכט או חבצלת הבלין.
אנא- בלי שמות נוספים.
את היתרונות והחוזקות אפשר כמובן באשכול- את הדברים האחרים באישי לתועלת.

תודה מראש על הסייוע החשוב!

טוב לדעת

משתמש צעיר
נכתב ע"י טוב לדעת;2445874:
אשמח לקבל אינפורמציה מבעלי נסיון אשי לגבי המעצבות גיטי גולדוויכט או חבצלת הבלין.
אנא- בלי שמות נוספים.

משהו מכיר?

yudb

משתמש סופר מקצוען
אני מכירה משהי שולקחת עכשיו את גיטי גולדויכט - היא ירושלמית והגיעה אליה אחרי בירורים רבים..
אגב,
גיטי מירושלים וחבצלת מבני ברק.
על חבצל שמעתי רבות.

אא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני קבלתי מגיטי גולדוויכט שירות מצוין.
סבלנות, מקצועיות, זמינות,
רעיונות יצירתיים ותכנית מעולה.
אני נהנית מאד מהתכנון המעולה של הבית שהיא עשתה לי.
(תכנון בית שלם בניה ממש מ-0)
ממליצה ממש בחום.

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה אתת חבצלת היא מקסימה! סבלנית מאד ועממית ביחס ללקוח. יש לה עיצובים סולידיים מאד.

shoshi shot

סרטי שיווק מדויקים לעסקים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י טוב לדעת;2445874:
אנא- בלי שמות נוספים.

גיטי גולדוויכט מעולה!

פערי מ

משתמש רשום
צילום מקצועי
עזרה

אפשר לקבל את הטלפון של גיטי גולדוויכט?

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י HinDesign;2454700:

נכתב ע"י yudb;2446063:
אני מכירה משהי שולקחת עכשיו את גיטי גולדויכט - היא ירושלמית והגיעה אליה אחרי בירורים רבים..
אגב,
גיטי מירושלים וחבצלת מבני ברק.
על חבצל שמעתי רבות.
ענו כבר את התשובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה