מאפים מתכון טעים וטוב לבצק לפוקאצ'ות מזונות

אאי

משתמש פעיל
חיפשתי ולא מצאתי את מבוקשי, אשמח למתכון טעים וטוב לבצק מזונות רך לפוקאצות עם ירקות קלויים.
יש מצב שהמתכון יתאים גם למעין פוקאצו'ת בצל? ג"כ שיהיה מזונות.
תודה רבה!

אין עוד מלבדו!!!!!!!

משתמש צעיר
אני לא יודעת אם זה מזונות
צריך לבדוק כי אני מחליפה את זה במים
קערה:

1 כף מלח קילו קמח 4 כפות סוכר 4 כפות שמרים שטוחות חצי כוס ח"פ שמן כוס ח"פ מים פושרים 3 כוסות ח"פ מיץ תפוזים/ חלב לחלבי

אני עושה במיקסר

מתפיחה שעה

עושה פיתה ביד

יוצא בערך 16-20

זה יוצא מעולה!!!

הכל טוב !!

משתמש פעיל
חיפשתי ולא מצאתי את מבוקשי, אשמח למתכון טעים וטוב לבצק מזונות רך לפוקאצות עם ירקות קלויים.
יש מצב שהמתכון יתאים גם למעין פוקאצו'ת בצל? ג"כ שיהיה מזונות.
תודה רבה!
האופציות למזונות הם או סוכר או חלב
סוכר יתן בצק מתוק שלא ילך עם בצל או ירקות
לכן לכי על חלב -
קחי מתכון רגיל והמירי את המים בחלב (לדעת חלק מהפוסקים מספיק שהחלב יהיה רוב הנוזלים ולא בהכרח הכל)
ייצא לך גם יותר טעים !!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה