דרוש מידע מתי נפתח הרישום לגנים תשפ"ד?

פ.נ

משתמש מקצוען
ואיפה נרשמים?
באתר העיריה?
מה צריך להגיש?
אני בוחרת את הגן?
(אני צריכה לברר על גנים באזור?)
אם מישי יכולה לפרט על התהליך- ממש יעזור לי...
את נרשמת באתר בעירייה(כבר ב12 בלילה אפשר)
סביר להניח שבבוקר יהיה איזה צניחה של האתר בשלוש שעות הראשונות בעקבות עומס....(אין מה להילחץ אפשר להירשם אחר כך)
את רושמת תעודת זהות וזה נותן לך רשימת גנים באזור שלך את צריכה לבחור באופציה ראשונה ושניה(בדרך כלל בוחרים באופציה ראשונה אופציה שניה זה בשביל בקישוט)
ואז הולכת לפי התהליך במחשב
אגב עם אין לך מחשב ואופציה להירשם
יש שירות חדש שאפשר לעשות במנהלים הקהילתיים בשכונה או בעיריה עצמה
לכאורה לא אמור להיות בעייה זה תהליך מאוד קל(אלא עם כן עברתי דירה בחצי שנה הקרובה וכו)

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
את נרשמת באתר בעירייה(כבר ב12 בלילה אפשר)
סביר להניח שבבוקר יהיה איזה צניחה של האתר בשלוש שעות הראשונות בעקבות עומס....(אין מה להילחץ אפשר להירשם אחר כך)
את רושמת תעודת זהות וזה נותן לך רשימת גנים באזור שלך את צריכה לבחור באופציה ראשונה ושניה(בדרך כלל בוחרים באופציה ראשונה אופציה שניה זה בשביל בקישוט)
ואז הולכת לפי התהליך במחשב
אגב עם אין לך מחשב ואופציה להירשם
יש שירות חדש שאפשר לעשות במנהלים הקהילתיים בשכונה או בעיריה עצמה
לכאורה לא אמור להיות בעייה זה תהליך מאוד קל(אלא עם כן עברתי דירה בחצי שנה הקרובה וכו)
תודה רבה רבה!!

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
@פ.נ
ישלך מושג אם זה גם לגנים של בית יעקב?
ואם נותנים עדיפות למי שגר קרוב יותר לגן כי אני אמורה לעבור דירה
לממש צמוד לגן אבל עדיין לא מעודכן בתז ?

פ.נ

משתמש מקצוען
@פ.נ
ישלך מושג אם זה גם לגנים של בית יעקב?
ואם נותנים עדיפות למי שגר קרוב יותר לגן כי אני אמורה לעבור דירה
לממש צמוד לגן אבל עדיין לא מעודכן בתז ?
רוצי למישרד הפנים לעדכן(הוא נותן את הגן הקרוב אליך לפי הכתובת שמופיעה בתעודת זהות)
וברור שהוא נותן עדיפות למי שגרה קרוב יותר

מייטי

משתמש פעיל
למי יש מידע?
אני רוצה להרשום את ביתי בגן ילדים שנמצא במנחת יצחק 2 בי-ם למי יש מידע איך אפשר להרשם אצלם?

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
רוצי למישרד הפנים לעדכן(הוא נותן את הגן הקרוב אליך לפי הכתובת שמופיעה בתעודת זהות)
וברור שהוא נותן עדיפות למי שגרה קרוב יותר
תודה,כבר לא צריכה לרוץ לעדכן
הבן שלי נולד ב01.01.21 ולכן הוא לא יכול להכנס לגן עירייה:(
אם מישו יודע אם אפשר לפנות למישו זה יעזור לי ממש,יש לי גן בנין מהבית ולא אוכל לשלוח לשם:cautious:
מאמינה בכל אופן שהכל לטובה:)

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
דווקא אני חושבת שאת צריכה לשמוח
אין כמו עוד שנה במעון או גן פרטי
לדעתי כמובן

מאפינס

משתמש פעיל
תודה,כבר לא צריכה לרוץ לעדכן
הבן שלי נולד ב01.01.21 ולכן הוא לא יכול להכנס לגן עירייה:(
אם מישו יודע אם אפשר לפנות למישו זה יעזור לי ממש,יש לי גן בנין מהבית ולא אוכל לשלוח לשם:cautious:
מאמינה בכל אופן שהכל לטובה:)
ז"א אומרת שעכשיו הוא רק בן שנתיים, למה לדחוף אותו לגן עירייה?

ניק 8129

משתמש מקצוען
גני עירייה בני ברק
IMG_20230122_102247_398.jpg

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה