דרוש מידע משקפי קריאה

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עד לא ממזמן לא נזקקתי בכלל למשקפיים, ב"ה הראיה שלי היתה חדה ובריאה.
הגעתי עכשו לגיל שקריאה מקרוב מתחיל להיות לי מטושטש,
אבל מה, אם יש בחדר מספיק אור (אור יום, חשמל דלוק, או מנורת לילה ממוקד על הספר), ואני מחזיקה את הספר מרחוק (אם האותיות ממש קטנות), אני יכולה לקרוא.
לפעמים אני מאוד עייפה וגם האור לא מספיק לי ואני מצליחה לקרוא בלי המשקפיים אבל אני מאמצת מאוד את העיניים ואז אני מתלבטת - מה עדיף?
להתאמץ ולהמשיך לקרוא ככה כל עוד אני יכולה, או עדיף לקרוא עם משקפי קריאה וחלאס?
מה יותר בריא לעיניים?
מה יגרום לו פחות להידרדר מבחינת הראיה?
(או שזה לא משנה...)

תילתן

משתמש סופר מקצוען
מקפיצה,
כי לא קיבלתי שום תשובה...:(

כולם פה צעירים??
לגיל יש חוקים משלו...
אפשר למשוך אבל זה פוגע באיכות החיים
אם מתחילים אין דרך חזרה..זה רק עולה מפעם לפעם
אפשר ללכת לרשתות הפארם יש להם מתקן שמכניסים את הראש ורואים איזה מספר נדרש
משקפי קריאה עולות מאוד זול אבל...צריך להחזיק כמה וכמה יחידות בכל מקום או להרים אותם מעל השיער כשלא קוראים אחרת ברגע האמת לא מוצאים אותם - לא כיף להזדקן..

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ובלי קשר מעל גיל 40 רצוי פעם בשנה ללכת לרופא עיניים
בדיקת לחץ של כמה דקות מונעת המון עגמת נפש ח''ו
במיוחד אם יש במשפחה הסטוריה של גלאוקומה
צריך רופא מומחה או כל רופא עיניים מבין בזה?
ד"ר ארליך מוניך - התור הפנוי הראשון שלו במאי (או במרץ, כבר לא זוכרת. הייתי צריכה לפני שבועיים בשביל הבן שלי....)

תילתן

משתמש סופר מקצוען
צריך רופא מומחה או כל רופא עיניים מבין בזה?
ד"ר ארליך מוניך - התור הפנוי הראשון שלו במאי (או במרץ, כבר לא זוכרת. הייתי צריכה לפני שבועיים בשביל הבן שלי....)
מוני ארליך רופא עיניים נהדר, מכיר אותו xx שנים כשעוד היה לו תורים מהיום להיום..
אם אני לא טועה אימא של אחת מהניקיות כאן היא המזכירה שלו אולי תסדר משהו..
אבל לדעתי לבדיקה הזאת מספיק כל רופא עיניים זמין בקופה זו בדיקה הכי בסיסית אבל צריך לבקש שהרופא יעשה אותה כי בצעירים הם מחפפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה