דרוש מידע משאבת חלב דרך הקופה - מכבי

חגיתי

משתמש מקצוען

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש משאבה חדשה יחסית של ביאמבה.
לא נמכרת בקופה בנתיים (לא מצאתי במאוחדת וגם לא בכללית)
יש לה הרבה מעלות על פני האחרות
לא יקרה כ"כ (כ400 שח לצד אחד)
חשמלית לא צריכה חיבור שקטה ומהירה.
תסתכלו באתר זה משהו אחר מכל המשאבות...

(לא מתאים לפרט פה)
עדיין מרוצה מהמשאבה? איך היא מבחינת נקיון? צריך לייבש את כל החלקים כדי שישאב?
יש לי משאבה יקרה של מדלה, אבל מתייאשת מלנגב הכל חצי שעה ולראות אח"כ שעדיין לא שואב כי כנראה נשארה איזשהו לחלוחית באחד החריצים...
וואו התלהבתי נראה מגניב וממש חוסך זמן, באתר שלהם נגמר המלאי, הזמנתי כזו מאליאקספרס, יש מלא המלצות.
כשאגיע אלי אעדכן איך היא
אפשר קישור? מרוצה מהמשאבה?

עד מתי

משתמש מקצוען
יש לי משאבה יקרה של מדלה, אבל מתייאשת מלנגב הכל חצי שעה ולראות אח"כ שעדיין לא שואב כי כנראה נשארה איזשהו לחלוחית באחד החריצים...

אפשר קישור? מרוצה מהמשאבה?
תאמת לא הלך לי איתה
לא הצלחתי כ"כ לשאוב , ומה שכן הרבה נשפך.
לא ממליצה
אולי מהארץ זה יותר מוצלח

מה יש

משתמש מקצוען
כן בהחלט.
קניתי בארץ הגיע תוך יומיים ארוז עם 3 גדלים של מידות וכל הציוד הנדרש (חלק שתופס אותה לבגד וכו).
לא צריך לנגב כדי שיישאב.. קלה לניקיון ואין הרבה חלקים..
הבטריה מספיקה לי לשאיבת 3 ארוחות- אחכ כבר צריך להטעין (בערך שעה וחצי) אבל הילד שלי משחק בה ונראה לי שזו הסיבה.
אני לא שואבת בעבודה אלא בבית תוכ ארוחה מהצד השני/בשעת האמבטיה כי כך יוצא יותר.
זה נכון שהבסיס שלה לא ישר- צריך להסתכל איפה מניחים אותה כי פעם אחת שמתי אותה על השמיכה וכשנמשכה השמיכה נשפך החלב על כל המיטה.

סובי

משתמש רשום
האם המשאבה של ביאמבה באה בדו צדדי או חד צדדי?
ראיתי בחנות מוצצים ב-399 זה על צד אחד?

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ב399 זה צד אחד
באתר של החברה יש הנחה על 2 משאבות, שכך יש דו צדדי, ב699

123tha

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש למישהי מושג אם אפשר לקבל על המשאבה של ביאמבה החזר מ"מכבי שלי" (אולי בסל לידה)?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה