דרוש מידע מרגרינה בריא או לא?

מרחבית

משתמש מקצוען
צר לי לאכזב, אבל גם השמן קוקוס שבלא בכבישה קרה. לא זו האינדיקציה...
אני לא מספיק מתמצאת בנושא. מה שהבנתי שיש שמן קוקוס בכבישה קרה, שהופך לנוזל מעל 24 מעלות, ויש שמן קוקוס שעבר הידרוגנציה, והוא נשאר קשה גם בחום גבוה יותר. וזו הדרך להבחין בין השניים.
לא הצלחתי להבין האם יש סוג שלישי: שמן קוקוס שהופק לא בכבישה קרה, אך גם לא עבר תהליך הידרוגנציה. אשמח לדעת אם יש דבר כזה.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא הצלחתי להבין האם יש סוג שלישי: שמן קוקוס שהופק לא בכבישה קרה, אך גם לא עבר תהליך הידרוגנציה. אשמח לדעת אם יש דבר כזה.
בדיוק.
יש מצר כזה ואני משתמשת בו כבר הרבה זמן.
שמן קוקוס מזוכך
מתקשה כמו בכבישה קרה, אבל בלי הטעם של קוקוס (ובלי חלק מהסגולות שלו...)
אפשר לקנות של B&D
ויותר זול בנקודות המכירה של "איזון"- 20 ש"ח לק"ג.
או במיכל של 20 ק"ג ישירות מהחברה.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
(לי אישית גם מרגיש גרוע להכין משהו יפהפה אך מלא במרגרינה וריצ' ולשלוח לשמחה של מישהו אחר - זה להכריח אותם לאכול משהו לא בריא).
וגם לא טעים.

מרחבית

משתמש מקצוען
שמן קוקוס מזוכך
מתקשה כמו בכבישה קרה, אבל בלי הטעם של קוקוס (ובלי חלק מהסגולות שלו...)
תודה על האינפורמציה.
שמן מזוכך נחשב בדרך כלל כשמן שלא רק מאבד סגולות טובות, אלא גם נוצרים בו חומרים מזיקים...
האם השמן הזה נהיה נוזלי בחום שמעל 24 מעלות?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שימו לב רק 32 אחוז שמן קוקוס!!! עוד בלוף ישראלי!
נטורינה.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה