מצלמת וידיאו DSLR

dvori 10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה ממש על העזרה!
מכירים מישהו שמשכיר את פנסוניק GH4?
הייתי רוצה להתנסות עליה בפועל.....

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ממליץ מאוד על ה GH5. מצלמת איכותי מאוד(גם בתנאי תאורה לא משהו) ובנויה לוידאו באופן כללי

PHSelf

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ממליץ אפילו שיש לך 6D?
לווידאו, כן.
ב 6D אני משתמש בעיקר לצילום ולא לווידאו. (שוב, בעיקר)
בצילומים מקצועיים אני לרוב מצלם עם מצלמת ווידאו מקצועית(שבנויה רק לווידאו)
אני ממליץ על ה GH5 כי יצא לי להיות איתה כמה פעמים והתרשמתי ממנה לטובה.

dvori 10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מכירים מישו שמשכיר את המצלמה הנ"ל?

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא ממליצה בכללל על הgh4 וה gh5
עדיף שתלכי על ה6D

M.TS

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נראה שההפרש בין ה GH5 של פנסוניק ל- A7S II של סוני לא גדול, וזו מצלמה בליגה אחרת לגמרי, תחשבי על זה... (היא טובה בהרבה משתי המצלמות שהזכרת היא מיועדת לוידאו אבל מצלמת מדהים גם סטילס.)
וקחי בחשבון שלא משנה, איזו מצלמה תקני, את צריכה לחשוב לא פחות טוב על העדשה שתקני שמשמעותית לתוצאה שתקבלי, גם בוידאו וגם בסטילס.

dvori 10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה.
מנסיון בפועל או מידע כללי?

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שבשבילך-
אם את כבר יודעת לעבוד על מצלמת dslr פשוט תשכרי יום אחד ותנסי.
כי מכל אחד את שומעת משהו אחר...
זה מאוד תלוי בהתחברות שלך למצלמה.

M.TS

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה.
מנסיון בפועל או מידע כללי?

מנסיון בפועל. ומהמצלות של צלמים מקצועיים.
כמו כל מצלמות ה DSLR לסוגיהן, גם היא מיועדת לצילומים מתוכננים יותר ופחות לתיעוד אירועים בהם את צריכה לזוז במהירות ממקום למקום כדי לא לפספס... (אלא אם כן את לא המצלמה היחידה בשטח)

אם את הולכת על DSLR אל תשכחי לקחת בחשבון גם את יציאת הסאונד שהיא לא XLR ולכן פחות איכותית, (את יכולה להשתמש במקליט חיצוני שנותן תוצאות מעולות, אך כמובן זה יותר עבודה בעריכה.) אני באופן אישי הקלטתי ישירות למצלמה גם דרך מיקרופון (בום) וגם בנקים של של סנהייזר, זה נשמע יחסית יפה, אבל תלוי מי הלקוח שלך ולאיזו רמה הם מצפים...

בקיצור- אם את מצלמת בעיקר- קליפים, סרטים עלילתיים, פרסומות, סרטי תדמית, מצגות... שווה לך ללכת על DSLR כי אחרי הכל את מקבלת איכות מדהימה במחיר נמוך יחסית. אך יחד עם זה תבררי גם על עדשות מתאימות וסאונד. (מנסיון- אל תתפשרי על עדשות!)
וכמו שהמליצה מירי, יכול להיות ששווה לך לשכור ולהחליט... (כמדומני ש"יוגנד" משכירים את כל סוגי המצלמות) או לבקש מאנשים דוגמאות של חומרים שיעלו לך ותחליטי. (כי כדי להוציא תוצאות יפות צריך גם להכיר את המצלמה ולא תמיד מספיק יום אחד של השכרה)

dvori 10

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה לכולם על המשוב :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה