התייעצות מערכת מולטימדיה לרכב מאיפה?

רחליפ

משתמש רשום
אני רוצה לקנות מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס להונדה אינסייט
הציעו לי לקנות באלי אקספרס אבל שם מסובך לי לחפש את הדגם המדויק עם הפאנל
מי שיודע לעשות את זה או ידע על מישהו בארץ טוב וזול אשמח לשמוע תודה.

ביז'ו

משתמש פעיל
אני רוצה לקנות מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס להונדה אינסייט
הציעו לי לקנות באלי אקספרס אבל שם מסובך לי לחפש את הדגם המדויק עם הפאנל
מי שיודע לעשות את זה או ידע על מישהו בארץ טוב וזול אשמח לשמוע תודה.
איפה בארץ

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
יש פה מידע על מערכות מולטימדיה לרכב, אולי יכול לעזור...

רחליפ

משתמש רשום
יש פה מידע על מערכות מולטימדיה לרכב, אולי יכול לעזור...
זה חסום בנטפרי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מערכות מולטימדיה בעלי אקספרס גרועות. וגם הטובות שבהם לא מספיק טובות. למי שחשוב לו סאונד איכותי למוזיקה, ו-GPS שמוצא מיקום במיידי, ושהמכשיר יהיה עם מערכת אנדרואיד אמיתית ואיכותית [ולא מערכת מבוססת אנדרואיד, כמו רוב ככל המערכות בעלי].
בנוסף, מערכות מולטימדיה בארץ יקרות להחריד. כולל דוד מתן. הוא אכן מס' 1 בתחום, תותח בנשמתו, אבל לא מתאים לרכב שמחיר המערכת הוא כמעט כמוהו...

ולכן;

בעלי לאחר ניסיון עם מערכות מולטימדיה, פשוט חיבר טאבלט על טס עץ עם ברגים אל מאחורי הפאנל של המערכת המובנית, ועם כבל אוקס חיבר אותו למערכת השמע של הרכב, ויש לנו את המולטימדיה הטובה בעולם, ובמחיר מעולה. כולל סינון של נטפרי מובנה וכל מה שצריך.

אנחנו השתמשנו עם הטאבלט הזה.
ואם זה מעניין מישהו, אבקש ממנו לצלם, ואעלה בהמשך היום.

רחליפ

משתמש רשום
מערכות מולטימדיה בעלי אקספרס גרועות. וגם הטובות שבהם לא מספיק טובות. למי שחשוב סאונד עמוק ואיכותי למוזיקה, ו-GPS שמוצא מיקום במיידי, ושהמכשיר יהיה עם מערכת אנדרואיד אמיתית ואיכותית [ולא מערכת מבוססת אנדרואיד, כמו רוב ככל המערכות בעלי].
בנוסף, מערכות מולטימדיה בארץ יקרות להחריד. כולל דוד מתן. הוא אכן מס' 1 בתחום, תותח בנשמתו, אבל לא מתאים לרכב שמחיר המערכת הוא כמעט כמוהו...

ולכן;

בעלי לאחר ניסיון עם מערכות מולטימדיה, פשוט חיבר טאבלט על טס עץ עם ברגים אל מאחורי הפאנל של המערכת המובנית, ועם כבל אוקס חיבר אותו למערכת השמע של הרכב, ויש לנו את המולטימדיה הטובה בעולם, ובמחיר מעולה. כולל סינון של נטפרי מובנה וכל מה שצריך.

מעניין
אשמח שתצלמי

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מערכות מולטימדיה בעלי אקספרס גרועות. וגם הטובות שבהם לא מספיק טובות. למי שחשוב לו סאונד איכותי למוזיקה, ו-GPS שמוצא מיקום במיידי, ושהמכשיר יהיה עם מערכת אנדרואיד אמיתית ואיכותית [ולא מערכת מבוססת אנדרואיד, כמו רוב ככל המערכות בעלי].
הכללה לא מוצדקת
כמו כל מוצר בעלי צריך לדעת איך לקנות ומה לחפש
וכמו כל מוצר רוב המערכות בארץ זה אותם מערכות שיש בעלי תחת מותג אחר

אני לא חושב שלמשל פה יותר מ5,000 אנשים שקנו ו1,825 אנשים שנתנו ביקורת של 5 כוכבים כולם טועים...

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הכללה לא מוצדקת
כמו כל מוצר בעלי צריך לדעת איך לקנות ומה לחפש
וכמו כל מוצר רוב המערכות בארץ זה אותם מערכות שיש בעלי תחת מותג אחר

אני לא חושב שלמשל פה יותר מ5,000 אנשים שקנו ו1,825 אנשים שנתנו ביקורת של 5 כוכבים כולם טועים...
דווקא בעלי מומחה בתחום הזה. ועשה המון שיעורי בית בנושא.

ולגבי המערכת שהבאת; המינימום הנדרש במערכות הללו, זה לכל הפחות 4GB RAM, ושם המחיר המינימלי הוא 617 ש"ח. ואם נוסיף לזה מע"מ בכניסה לארץ, אנחנו מגיעים ל720 ש"ח.
המערכות של ה-200 שקל שוות פח זבל! פשוט כך.
וגם היקרות, אין מה להשוות את האיכות שלהם, ומכל בחינה, בינהם לטאבלט איכותי. פשוט אין השוואה!
כך לנו שהאיכות היתה חשובה, ולא רצינו להוציא 2000 שקל על מולטימדיה כאן בארץ, לכן עשינו את מה שעשינו.

אגב, אל תתרגש יותר מידי מפידבקים בעלי אקספרס.
הם אמנם נותנים איזשהי אינדיקצייה, בהחלט, אבל הם לא המילה האחרונה. וכאן בתחום הזה, מניסיון אישי הפידבקים הללו לא רלוונטיים. המערכות האלו לא באמת איכותיות למי שמחפש מערכת טובה באמת. זה פשוט לא זה. חבל על הכסף שלכם.

ביז'ו

משתמש פעיל
דווקא בעלי מומחה בתחום הזה. ועשה המון שיעורי בית בנושא.

ולגבי המערכת שהבאת; המינימום הנדרש במערכות הללו, זה לכל הפחות 4GB RAM, ושם המחיר המינימלי הוא 617 ש"ח. ואם נוסיף לזה מע"מ בכניסה לארץ, אנחנו מגיעים ל720 ש"ח.
המערכות של ה-200 שקל שוות פח זבל! פשוט כך.
וגם היקרות, אין מה להשוות את האיכות שלהם, ומכל בחינה, בינהם לטאבלט איכותי. פשוט אין השוואה!
כך לנו שהאיכות היתה חשובה, ולא רצינו להוציא 2000 שקל על מולטימדיה כאן בארץ, לכן עשינו את מה שעשינו.

אגב, אל תתרגש יותר מידי מפידבקים בעלי אקספרס.
הם אמנם נותנים איזשהי אינדיקצייה, בהחלט, אבל הם לא המילה האחרונה. וכאן בתחום הזה, מניסיון אישי הפידבקים הללו לא רלוונטיים. המערכות האלו לא באמת איכותיות למי שמחפש מערכת טובה באמת. זה פשוט לא זה. חבל על הכסף שלכם.
ממש לא מדויק יש לי חבר שמזמין מעלי אקספרס
והוא יודע מה הוא מזמין
ולוקח על ההתקנה באיזור 250 /300 ש"ח
והוא כבר התקין עשרות מערכות כאלו

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ממש לא מדויק יש לי חבר שמזמין מעלי אקספרס
והוא יודע מה הוא מזמין
ולוקח על ההתקנה באיזור 250 /300 ש"ח
והוא כבר התקין עשרות מערכות כאלו
מה לא מדוייק כאן במה שכתבתי [בגלל מה שכתבת]?

אגב, אז תוסיפו עוד 250-300 ש"ח, וכבר עברנו את ה-1000 ש"ח, כשהטאבלט הסופר איכותי ההוא עולה פחות מ-900.

אגב, בהרבה מהמערכות הללו א"א להתקין נטפרי. למי שזה חשוב.

ביז'ו

משתמש פעיל
מה לא מדוייק כאן במה שכתבתי [בגלל מה שכתבת]?

אגב, אז תוסיפו עוד 250-300 ש"ח, וכבר עברנו את ה-1000 ש"ח, כשהטאבלט הסופר איכותי הזה עולה פחות מ-900.

אגב, בהרבה מהמערכות הללו א"א להתקין נטפרי. למי שזה חשוב.
התכוונתי לתגובה הזאת
טעות שלי

ולכן;

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה