מעקב אחר פתיחת מייל

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

רוצים חיזוק בעקבות האירוע במירון
בצעד לא שגרתי התקיימה אמש בפרוג הרצאה מרתקת וייחודית מאת הרב חיים הורוביץ רבה של שכונת צהלה בתל אביב ומרצה מבוקש. בהרצאה שלשם שינוי לא הייתה...
אד"ם הוא הנפש/ אסון מרון תשפ"א
גְּוִיָּה רְטוּשָׁה כִּכְבָרָה נִרְאֵית כְּמוֹ יָצְאָה מִקִּבְרָה תָּאִים מֵתִים בְּרִקְמָה חֲסֵרָה וְאֵין לָהּ מְתֹם בִּבְשָׂרָהּ זַרְזִיפֵי...
צ'יטוטים עם הצ'אטבוטים
הוובינר אתמול היה משעשע, מחכים ובעיקר מפתיע. הגרפים שהציגו צמד המאסטרים ליאור וגיא עם העליות בהמרות באתרים שיש את הפיצ'ר הנחמד של הצ'אטבוט נתנו...
לחלום שלכם יש בית
הגיע הזמן להתעורר! החלום שלכם עומד להתגשם. בית חם בהגרלה היסטורית וחלומית במיוחד. הבית שלכם במרחק נגיעה... תעצמו את העיניים ותתחילו לדמיין על...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
דיברתי על הסגול. פעם ראשונה שהוא נפתח אם אני לוחצת על הס]רה הסגולה הוא מביא לי מצד שמאל פרטים מתי נקרא. פעם שניה והלאה אם אני לוחצת על הספרה הסגולה הוא פותח לי את ההודעה

אלוווופה

משתמש פעיל
דיברתי על הסגול. פעם ראשונה שהוא נפתח אם אני לוחצת על הס]רה הסגולה הוא מביא לי מצד שמאל פרטים מתי נקרא. פעם שניה והלאה אם אני לוחצת על הספרה הסגולה הוא פותח לי את ההודעה
הוא מראה כמה פעמים נפתח, וודאי. כתוב open:1/2/3 וכו'. המספר שמופיע זה מספר הפעמים שההודעה נפתחה.

תלמידים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
יש לי את שני התוספים גם הסגול וגם הירוק, שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי עדכון מהירוק שהמייל נפתח ובסגול כתוב לי שזה עדיין לא נפתח איך זה יכול להיות? אולי @תלמידים יודע?
ההשערה היחידה שעולה לי שמי שקיבל את המייל יש לו סינון שהוא לא נטפרי (או נטפרי ברשימה לבנה), והאתר של הוי הירוק פתוח לו בסינון (אולי כי גם הוא משתמש בתוסף) והשני לא...
מישהו גם כתב לעיל ששניהם לא יכולים לעבוד יחד, לא יודע למה, לא ניסיתי.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
תודה רבה!! מבינה שהבעיה אצלי, אז עברתי לכרום ושם אכן יש לי פירוט.
קיץ בריא :)
שוב הבעיה חזרה. גם בכרום.
אם אני לוחצת על הסימון הסגול של כמה פעמים נקרא זה פותח לי את המייל. לא את הפירוט של מועד הקיראה. יש פתרון?או המלצה על תוסף אחר?

משתדל להיות יהודי טו

משתמש רשום
איור וציור מקצועי

משתדל להיות יהודי טו

משתמש רשום
איור וציור מקצועי
יש לי את שני התוספים גם הסגול וגם הירוק, שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי עדכון מהירוק שהמייל נפתח ובסגול כתוב לי שזה עדיין לא נפתח איך זה יכול להיות? אולי @תלמידים יודע?
אני חושב שהקושיא הזו תתורץ בקושיא אחרת,
שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי הודעה (מהתוסף הירוק) שהוא פתח את המייל (וזה קרה לי עוד כמה פעמים) ושאלתי אותו והוא אמר לי שהוא לא פתח את המייל, זה אומר שבעצם התוסף סימן שהמייל נפתח אפי' שבאמת לא ולכן התוסף הסגול לא סימן כנפתח,
רק שאלת השאלות היא למה הוא מסמן את זה כנפתח כשזה לא נפתח באמת? מישהו יודע?

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

0

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה