מעקב אחר פתיחת מייל

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

רוצים חיזוק בעקבות האירוע במירון
בצעד לא שגרתי התקיימה אמש בפרוג הרצאה מרתקת וייחודית מאת הרב חיים הורוביץ רבה של שכונת צהלה בתל אביב ומרצה מבוקש. בהרצאה שלשם שינוי לא הייתה...
אד"ם הוא הנפש/ אסון מרון תשפ"א
גְּוִיָּה רְטוּשָׁה כִּכְבָרָה נִרְאֵית כְּמוֹ יָצְאָה מִקִּבְרָה תָּאִים מֵתִים בְּרִקְמָה חֲסֵרָה וְאֵין לָהּ מְתֹם בִּבְשָׂרָהּ זַרְזִיפֵי...
צ'יטוטים עם הצ'אטבוטים
הוובינר אתמול היה משעשע, מחכים ובעיקר מפתיע. הגרפים שהציגו צמד המאסטרים ליאור וגיא עם העליות בהמרות באתרים שיש את הפיצ'ר הנחמד של הצ'אטבוט נתנו...
לחלום שלכם יש בית
הגיע הזמן להתעורר! החלום שלכם עומד להתגשם. בית חם בהגרלה היסטורית וחלומית במיוחד. הבית שלכם במרחק נגיעה... תעצמו את העיניים ותתחילו לדמיין על...

סערצע

משתמש מקצוען
'@מתוק בצומת', הנה קישור לחיפוש מדגים.

כפתור 'חיפוש גוגל באתר' מאפשר לבצע זאת מתיבת־חיפוש פנימית, כמו זו הקיימת כעת.
המעלה: חיפוש על־פי משמעות (תוך תיקון טעויות אוטומטי) והצגת תוצאות רלוונטיות ונפוצות בראש הרשימה, ללא מאמץ מיוחד וכיתות אצבעות למנועי־חיפוש חיצוניים.
[כמובן, יש בכ"ז גם מעלה בחיפוש מדויק. ט֚וֹב אֲשֶׁ֣ר תֶּאֱחֹ֣ז בָּזֶ֔ה וְגַם־מִזֶּ֖ה אַל־תַּנַּ֣ח אֶת־יָדֶ֑ךָ, כִּי֩ אֵֽינְךָ֨ יוֹדֵ֜עַ אֵ֣י זֶ֤ה יִכְשָׁר֙ הֲזֶ֣ה אוֹ־זֶ֔ה וְאִם־שְׁנֵיהֶ֥ם כְּאֶחָ֖ד טוֹבִֽים].

לשם כך יש להדביק בכפתור החיפוש (בשפת־התכנות, כמובן. לא לנסות בבית...) את הקישור הזה: site:www.prog.co.il, והשאר - הסטורי'.

יצחק משולם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הכוונה, כמובן, לכפתור־החיפוש שמוצעת התקנתו באתר - בו נדרש ידע טכני נאות.
את החיפוש שהזנתי בקישור דלעיל יכול כל אחד לבצע, ללא חשש או מאמץ מיוחד.
כדי להתקין כפתור כזה באתר צריך סך הכל ליצור כפתור שיוביל לסקריפט הבא
קוד:
[align=left]javascript:function gsearch(){ txt = prompt("הכנס את המילים לחיפוש"); if (txt != null) window.open('https://www.google.com/search?q=site:' + location.hostname + " " + txt);}gsearch();[/align]
ואז יהיה כפתור לחיפוש גוגל באתר

סערצע

משתמש מקצוען
כדי להתקין כפתור כזה באתר צריך סך הכל ליצור כפתור שיוביל לסקריפט הבא ואז יהיה כפתור לחיפוש גוגל באתר
כל הסיפור של 'לא לנסות בבית' ו'ידע טכני נאות' הי' בעיקר לתפארת המליצה, אך אם בזכות זה 'זכינו' לסקריפט - כבר לא נורא...

מולטימדיה 10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
התחלתי לכתוב שהתייאשתי.
החלטתי לנסות שוב וכנראה הצלחתי... פתח לי סוף כל סוף.
איך אני רואה זה קיים?
יש איזה סימון בכרום?
תודה!!!

אלוווופה

משתמש פעיל
הי, יש מצב שמישהו שולח הסבר קטן על אופן השימוש בתוסף והפעלתו?????????
כבר התקנתי אותו אבל משום מה זה רק כותב לי not tracked.

אלוווופה

משתמש פעיל
הוא עוקב רק על מיילים שנשלחו אחרי שהותקן התוסף.
אוקי, התקנתי אותו מלפני שבועיים בערך והוא כותב לי אותו דבר על המיילים שנשלחו לפני וגם על אלו שאחרי. האם צריך לעשות משהו אחרי ההתקנה?! כי אני רק התקנתי וזהו.

תלמידים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אוקי, התקנתי אותו מלפני שבועיים בערך והוא כותב לי אותו דבר על המיילים שנשלחו לפני וגם על אלו שאחרי. האם צריך לעשות משהו אחרי ההתקנה?! כי אני רק התקנתי וזהו.
לא זכור לי.
אולי להכנס עם חשבון גוגל לחשבון באתר שלהם.

תלמידים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי

חנניהו

משתמש רשום
שלח צילום מסך של מייל שאתה שולח,
כמו"כ למעלה בשמאל איפה שהתוספים תפתח את התוסף ותפעיל אותו 1617057215095.png

מצב כפית

משתמש מקצוען
יוווו. נשמע מעניין מאוד!!
מי יכול/ה לתת לי הסבר ברור מה להוריד ואיך זה עובד.
המחשב שלי עם נטפרי.
עזרה והסברים בבקשה.

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

636

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים