מעקב אחר פתיחת מייל

אריאלל34

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אחרי פעם אחת שההודעה נקראה, כלומר אם נקראה פעמיים ומעלה, זה לא נותן לי מעקב אחר פרטי קריאה.
יש תוסף שכן מאפשר המשך מעקב מפורט?
התוסף שהביאו מקודם(הסגול) כן מראה כמה פעמים פתחו ומתי...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
דיברתי על הסגול. פעם ראשונה שהוא נפתח אם אני לוחצת על הס]רה הסגולה הוא מביא לי מצד שמאל פרטים מתי נקרא. פעם שניה והלאה אם אני לוחצת על הספרה הסגולה הוא פותח לי את ההודעה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
דיברתי על הסגול. פעם ראשונה שהוא נפתח אם אני לוחצת על הס]רה הסגולה הוא מביא לי מצד שמאל פרטים מתי נקרא. פעם שניה והלאה אם אני לוחצת על הספרה הסגולה הוא פותח לי את ההודעה
הוא מראה כמה פעמים נפתח, וודאי. כתוב open:1/2/3 וכו'. המספר שמופיע זה מספר הפעמים שההודעה נפתחה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש לי את שני התוספים גם הסגול וגם הירוק, שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי עדכון מהירוק שהמייל נפתח ובסגול כתוב לי שזה עדיין לא נפתח איך זה יכול להיות? אולי @תלמידים יודע?
ההשערה היחידה שעולה לי שמי שקיבל את המייל יש לו סינון שהוא לא נטפרי (או נטפרי ברשימה לבנה), והאתר של הוי הירוק פתוח לו בסינון (אולי כי גם הוא משתמש בתוסף) והשני לא...
מישהו גם כתב לעיל ששניהם לא יכולים לעבוד יחד, לא יודע למה, לא ניסיתי.

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
תודה רבה!! מבינה שהבעיה אצלי, אז עברתי לכרום ושם אכן יש לי פירוט.
קיץ בריא :)
שוב הבעיה חזרה. גם בכרום.
אם אני לוחצת על הסימון הסגול של כמה פעמים נקרא זה פותח לי את המייל. לא את הפירוט של מועד הקיראה. יש פתרון?או המלצה על תוסף אחר?

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי

משתדל להיות יהודי טו

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
יש לי את שני התוספים גם הסגול וגם הירוק, שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי עדכון מהירוק שהמייל נפתח ובסגול כתוב לי שזה עדיין לא נפתח איך זה יכול להיות? אולי @תלמידים יודע?
אני חושב שהקושיא הזו תתורץ בקושיא אחרת,
שלחתי מייל למישהו ואחרי דקה קבלתי הודעה (מהתוסף הירוק) שהוא פתח את המייל (וזה קרה לי עוד כמה פעמים) ושאלתי אותו והוא אמר לי שהוא לא פתח את המייל, זה אומר שבעצם התוסף סימן שהמייל נפתח אפי' שבאמת לא ולכן התוסף הסגול לא סימן כנפתח,
רק שאלת השאלות היא למה הוא מסמן את זה כנפתח כשזה לא נפתח באמת? מישהו יודע?

ד.מ.

משתמש חדש
דברי הרב ודברי התלמיד..
זה התוסף שאני משתמש בו הוא מצוין, רק מצריך פעם בחודש לכנס לחשבון באתר (לגירסה החינמית).
יש תוסף נוסף שמונע מכל השאר - שיש להם כל מיני סוגי מעקב, מלראות אם אתה פתחת... (אצרף לינק בהמשך) ואגב לא עוזר במובייל שם יש פתרונות אחרים.
לא כזה מומחה גדול כמו שהתבטאתי שדואר יוצא נהיה יותר מעניין מדואר נכנס...

עריכה:
זה התוסף שחוסם מעקב אחריך - מכל התוספים בשוק:
מה יש למובייל ?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
מה יש למובייל ?
איזו הקפצה...
כבר לא זוכר מה הוצע למובייל.
גם זה, סומן כספאם, וממילא כל מייל שמשתמש בזה - מסומן ככזה.
נפרדתי ממנו לא מזמן. בצער רב.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
התוסף עדיין עובד לכם תקין??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה