מעצבןןןןןןןןןןןןןןן אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
k
א. תודה
ב. איפה המדבקה נמצאת?
יכול להיות שזה משהו שנמצא ליד העכבר?
לפי מה שכתוב פה
ייתכן שהבעיה היא באמת הבטריה ושווה לבדוק
במקרה שלא- צריך להחליף לוח אם ואת המכסה התחתון של המחשב
להמלצתם לא משתלם להשקיע את זה אלא פשוט עדיף לקנות מחשב חדש
סתם כך- המספר שנתת זה סידרה ולא מספר דגם מדויק
לכן אני אוהבת לראות את המדבקה עצמה...אם היה מדריך של החברה איך לפרק ולהרכיב ( אולי יש, אפשר לחפש)
הייתי קונה חלקי חילוף ומחליפה בעצמי .
אין לי נסיון בקשר למחיר של לוח אם
אולי זה כבר לא משתלם...

קודם כל חרדי

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• IMG_0378.JPG
    IMG_0378.JPG
    2.4 MB · צפיות: 12

Goldidea

משתמש מקצוען
יש מצב גדול שזה פשוט בעיה בספק כח, ואם זה כך כדאי קודם כל לגבות את כל החומר ולפנות לטכנאי בהקדם

perfect לי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@קודם כל חרדי
לוח אם עולה בין 300 ל600 ועדיין לא ידוע איזה דגם בדיוק
מה זאת אומרת?
אתה בטוח?
זה בעיה שקיימת בעיקר שאני זז עם המחשב ומזיז בטעות משהו שם בבטריה
לא אמור להיות קשור- להפך לכאורה דווקא כשממחובר לספק כח כנראה התופעה לא קורית

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה נשמע כמו בעייה של חומרה ולא של תוכנה

אם אתה לא רוצה להרוס את המחשב שלך יותר ואז לשלם יותר, ההמצלה היא פשוט לתת את המחשב למישהו שזה מה שהוא עושה בחייו

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה